Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. A to mowisz zeby wymienic kolumne hmm a co z kluczykami i immo? ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- Wymiana to pozatym kupa roboty chyba co?
  2. A dorwaalem poliftowa z poducha za flaszke to myslalem ze ja sobie zaloze ale mysle ze jej stan nie jest ekstra super fajny wiec chyba na handel pujdzie
  3. Panowie wiecie gdzie mozna dostac redukcje wieloklinu kierownocy?
  4. Kable poucinamy i do mojego wsadzimy
  5. Biore jedna ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- A Wladi byle tam w strzebielinie i tam jest agd ale same garnki i patelnie bialego sprzetu nie maja.jeszcze w rumii za kia w prawo jest hurt z bialym sprzstem
  6. A kolego masz gaz? Ja mam takie same bledy ale to sie od gazu robia bo jak na benzynce przelatam to nie ma bledow
  7. Kolego musisz od tylu otworzyc siedzenie i bedziesz mial flaki na wieszku
  8. U nas pada deszcz to taka slaba pogoda na spocik
  9. Dobrze ze bylem wtedy znieczulony i moj wzrok nie siegal twojego licznika bo bym sie bal a nie beke toczyl ---------- Post dopisany 12-09-2013 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 18:59 ---------- Andrzej a ja zobacze twoja fure dzis?jak z mobilizacja, ktos dzisiaj bedzie?
  10. Tyle was w naszych redzkixh rumskich terenach a na spota w pucku to nie chca przyjezdzac.
  11. Wladi a tak juz cie kobita meczy o pralke?
  12. Szyba to przy drodze jest ale ja tam bede jechal to ogarne
  13. Wlodi raczej jutro jade w strone strzebielina jak chcesz to tam wpadne i ogarne ceny.a w rumi byles w hurtowni za salonem kii w prawo? ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Nowvy widzalem twoja fure o 15 w wejhrowie
  14. Ja bym tez juz sie wkurzyl. To jest jakas masakra.pozatym dajesz ten sam kolor a to mniej roboty niz przy zmianie
  15. On jej juz nie dostanie bo ja na czesci opchneli
  16. Troszke nam tam na ta lotke skaplo
  17. Masakra tam miales 120? No to teraz sie przestraszylem
  18. Wszystko pamietam. A najbardziej przejazdzke bokiem na zakretach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.