Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. I tak sie z nia nie rozstanie tylko ja do nas spowrotem przytargasz ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- Tyle kasy w nowy kolorek i sprzedac?oc**j......les
  2. Ty masz jakos dziwnie ten gaz zamontowane wtedu u mnie wszystko od gazu jest z boku kolo pompy abs.2rs podujne kryte lozysko tak?
  3. Zmuszony?czyli powrot do pl na stale?
  4. Wyobraz sobie ze ja tez to mam w aucie ale wiadamo jak to kobity pod nos nie dasz to nie wezmie
  5. Wlodi masz jeszcze naklejeczki na szybke? Zona dzis rano szyby skrobala i wesz jak to sie skonczylo
  6. oj tam oj tam a ty masz napewno calego?
  7. moim zdaniem (z autem po podobnych przejsciach 3 lata temu) uważam tak jak kolega Sliwka auto do wyklepania i ogarniecia idealne juz nie bedzie ale bedzie ciebie dalej cieszyc,jezeli dorwiesz porzadnego fachmana to nikt nawet nie zauwazy tego co masz teraz
  8. poczekaj jak beda jakies siedzonka u mnie to skombinuje, tylko powiedz jak najszybciej to rozebrac
  9. Andrzej oczywiście głosik już puściłem,a co do rolety to żbym ciebie w lusterku nie musial ogladac
  10. No we dwa to lipa chyba ze ktos jeszcze bedzie
  11. Roleta musi byc zebym ciebie w lusterku nie musial ogladac. A jak nie to na handel pujdzie
  12. A tak apropos duzo roboty z raczka miales?
  13. A z ranca bylem i tak lipa ale rolete se na polke tylnia zaklepalem ha i to z b4.narazie siedzen brak
  14. zrobmy liste obecnosci ja będę jak sie jeszcze ktos pofatyguje
  15. i jak juterko cos robimy czy basta?
  16. A kpncowka dtazka moze wtedy tez byc.knacisnij noga na opone z gory od frontu i jak wyczujesz luz to drazek
  17. Napisz co wyszlo.podnies auto i recznie kolem zakrec bedziesz slyszal swoje cykanie.przerabialem to
  18. Wiec tarcza moze byc lekko zwichrowana i dlatego ci cyka.bicia przy hamowaniu nie masz na kierownicy
  19. A tarcze lub jarzma masz napewno proste?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.