Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. ja tez mam "prymitywna" instalacje na reduktorze tomasseto ale juz z krokowcem i pali mi tylko 11l gazu po miescie i 7l w trasie
  2. Wlodi pamietałbyś aby na nastepnego spota wziaść dla mnie naklejke.
  3. grucha1 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Ale jednak iskrza
  4. grucha1 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    To nie jest normalne!reklamuj je
  5. chyba amorek. byłes na sprawdzeniu amorków?
  6. Ok to ja bede troszke szybciej.na parkingu pod mc czy na tym duzym?
  7. W sobote ponoc na skwerku beda mieli spota "nocne latanie"moze rozparzymy spota?
  8. A dzis ma byc najwiekszy ich spot. No szkoda sam tez nie jade
  9. Cos mysleliscie o tym spociku dzis?"nocne latanie"?
  10. Ja odpadam dzis bo w nocy wyjazd do Poznania mam.
  11. Seiko zainwestuj w kabel 30 zl i sobie sam bedziesz wszystko sprawdzal "vagiem"
  12. Jak wspomnisz o Andrzeju to dwa raz tyle skasuja bo norweg to ma kase
  13. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    wiesz małe przebiegi autko ma wiec tak sie nie spieszylem z wymiana oleju, co prawda niedługo to już zrobie.także dogrzewam silnik i bedzie git
  14. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    to jutro żone do szkoły bujne ma 20 km to coś pomorze
  15. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    no niestety tylko krótkie odcinki. tu masz racje, wiec nie mam czym sie martwic
  16. grucha1 opublikował(a) temat w 1.6
    Koledzy mam pytanie czy od tych mrozów ( u nas -12) robi sie wam masło pod korkiem oleju? u mnie płynu od chlodnicy nie wżera wiec to raczej nie uszczelka, mysle ze to od mrozów. olej wymienialem juz z 1,5 roku temu. co o tym myslicie?
  17. przesiadłbym sie na rower

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.