Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. mazut spuszczałem z reduktora jakies 600 km temu.Regulacja była 2 dni temu.Robi tak tylko na zimnym silniku jak temp. już troche wzrośnie jest oki.Może faktycznie membrany do wymiany?
  2. jak zmieniłeś podłączenie reduktora?Umnie dostaje ciełpy płyn odrazu a nie po otwarciu termostatu.Może go styropianem obłożyć?
  3. Witam.z tłumika wylewa mi sie sporo wody, i z rana wydech dziwnie chodzi na wysokosci kata(popiarduje)co moze byc przyczyna?
  4. dolot mam nawiercony i łyka powietrze ze środka,a wyjście z pod maski jest zasłoniete.a jak faluje tak faluje.najczesciej przy dojerzdzaniu do skrzyżowania gdy trzeba bieg zredukowac,po wcisnieciu sprzegła
  5. Z tłumika dochodzi nierówny dzwięk pracy.pod maską nie słychać żeby silnik nierówno chodził tylko z tłumika.czy to są oznaki zużytego katalizatora? a i pluje wodą z niego.
  6. Witam.Mam tak przypadłość w mojej audiczce jak rano odpalam auto na beznynie zminutke pochodzi i go przełączam na gaz jak jade to jjest oki gorzej jak muszę bieg zredukowac przed światłami albo przed skrętem to obroty masakrycznie spadają nawet zdarzyło mi sie że zgasł.(na benzynie tego nie ma)jak auto sie już rozgrzeje tak do tych 70 st.C wszystko ustaje i auto chodzi jak pszczółka.filtry nowe,przepustnica wyczyszczona,przepływomirz nowy,krokowy czysty,z reduktora mazut spuszczony,elektronika od lpg wymieniona.Instalacje mam II generacji reduktor Tomasetto
  7. Przepustnice czyściłem,przepływomierz wymieniony, filtr czysta, a jak ucho przyłoże do tego zaworku na obudowie filtra to słyszę cykanie równomierne. dziś rano wsadziłem spowrotem stary czujnik temp. cieczy i jest oki.Przynajmniej odpala NORMALNIE A NIE ZA 3 RAZEM.ale na gazie i tak faluje ale tylko na zimnym.Mazut z reduktora spuściłem, filt jest nowy(3 tys.km),cała centaralka i regulacja była robiona tez 3 tys temu.Poza tym na benzynie i na gazie nierówno mi silnik chodzi.może lambda?
  8. Na vagu nic nie pokazywało co do czujnika tylko tak pogadałem z kolega mechanikiem i doszlismy do tego ze to moze byc czujnik temp. Stary zostawiłem w razie czego go spowrotem wsadze. Jeżli sie za wymiane tego czujnika chcesz zabrac to pamiętaj żeby to na zimnym silniku robic i przy odkręconym korku od zbiorniczka płynu. a i musisz to szybko robic bo ci duzo płynu może wypłynąć.Mi sie przez to wszystko pozalewało cewka, sonda.uważaj.Jeżli bedziesz miał na to jakiś sposób to daj znać. A jaki masz gaz?bo ja ma 2 gen. na krokowcu i na zimnym silniku mi obroty faluja na ciepłym już nie, jak bys wiedział czemu to proszę o podpowiedz
  9. czujnik jest zaminnikiem, wymieniłem go ze względu na szarpanie na zimnym silniku. (podejrzenie mechanika)
  10. Witam. Wczoraj po wymianie czujnika temperatury cieczy w mojej audiczce silnik zaczal przerywac, zaczał odpalac za drugi razem, bo za pierwszym zapala i gasnie,jak juz go uruchmie to po dodaniu gazu zaczyna sie dławić i tak za kazdym razem na luzie, w trakcie jazdy na zimnym silniku potrafi poszarpywać.dodam ze podczas wymiany czujnika temp. cieczy rozlacło mi sie troche płynu wszędzie moze też na cewke pare kropel i na lambde.poczekałem do nastepnego dnia żeby troche tam wyschło ale jest bez zmian.na vagu nic.niedawno wymieniłem przepływomirz, wyczysciłem przepustnice,nowe kable WN,filtry tez nowe.auto jest z gazem ale na gazie tego problemu nie ma.dodam ze czujnik który kupiłem ma gruba końcówke, aten co miałem w aucie była cienka,ale ponoć taka może być według katalogu.
  11. Da sie wymienic pasek bez zdejmowania przodu. Ja wymieniłem chociaż robiłem to długo i troszke sie.Myśle że jakbym zdjął przód to bym robił tak samo długo tylko bez kombinacji
  12. Witam Tomek jestem posiadam AUDI a4 1.6 ADP z LPG.Oczywiscie jest to najlepsze auto w swojej klasie, ale jeżeli ktoś wie jak je ulepszyc to prosze pisac.POzdr. T. z Redy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.