Treść opublikowana przez Hipo
-
[B7 BPW] Black arrow
do grila musi być zderzak sline - podstawa
-
[B7 BPW] Black arrow
to prawda zawias siada w błyskawicznym tępie miałem w idealnym stanie, a po zmianie na większe kółeczka i niższy profil, gdzieś się szybko popsuło... grill kupisz na allegro - jeszcze jest aukcja - wpisz grill sline a4 b7
-
[B7 BPW] Black arrow
na zdjęciach trochę "dziwnie" ten grill wygląda - w realu o wiele lepiej no cóż, musi zostać na jakiś czas
-
[ALL B7] Głośnik niskotonowy do sedana
A jakie masz radyjko? A czy do nie fabrycznego radia da się podłączyć ten wzmacniacz ori ? wcześniej miałem concert II a teraz mam RNS-E pod RNS-E gra lepiej, ale nie ma szału. ja lubię miękki głęboki bass i tu go brak znowu mój braciak, który lubi delikatny bass jest z niego zadowolony u siebie będe zmieniał na coś innego więc mój ori zestaw będzie do oddania za "grosze"
-
[B7 BPW] Black arrow
jak to gdzie? z przodu
-
[B7 BPW] Black arrow
heheee właśnie kiera też idzie do wymiany, więc możemy się dogadać felgi też się zmieni, ale jeszcze nie wiem na jakie. Wczejśniej jeździłem na 225/35R18 - MASAKRA! każdy kamyk było czuć, a jak się przesiadłem do AUDI na seryjne zawieszenie to pomyślałem, że na jakimś statku jestem, tak tu miękko [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:41_________________________________________________no i moje auto dostało nowy grill i zderzak :>
-
[ALL B7] Głośnik niskotonowy do sedana
mam takie coś wszystko zależy od "wymagań" jeżeli ktoś chce, aby łupało to jak zewnętrzna skrzynia basowa, to niech zapomni o ty.. do lekkiego basiku - może być. dla mnie gra słabo, ale potrafi zatrząsnąć wszystkimi lusterkami hihii
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no i elegancko! ja też będe! coś tam wezmę ze sobą "%" Panowie postarajcie się o driverów Co prawda przyjadę sam, ale później ktoś mnie odstawi do domu - a od Kauflanda mieszkam niecałe 800m [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:24_________________________________________________pytanko: gdzie? koło myjni, czy z drugiej strony? jak nie ma odpowiedzi to ja podjadę tu koło myjni (parking)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no, no dobry pomysł! ja też bym sie pokazał pierwszy raz
-
[B7 BPW] Black arrow
takie są plany
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Twój furak KOZAK!
-
[B7 BPW] Black arrow
boczki jeszcze leżą w garażu z logami BOSE na kratkach głośników, a podłokietnika jeszcze brak
-
[B7 BPW] Black arrow
ehh dziś na 100% wstawię [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 15:43_________________________________________________obiecane foto wnętrza na pierwszej stronie ufff...
-
[B7 BPW] Black arrow
tempomat DZIAŁA!, ale tu jest inaczej niż w B5, czy w B6 ale to nie ważne! ważne, że działa. czapki z głów dla Was! PS co do wnętrza to jak najbardziej jutro pstryknę foto i wstawię thx za komentarze
-
[B7 BRB] Przegląd 200000km
już??? to jest jak najbardziej odpowiednia pora. pierwszy rozrząd 120kkm drugi po 80kkm
-
[ALL B7] Silnik BRB czyli z DPF a kopci!!!
Panowie, gdzieś wcześniej pisałem, że mam DPF i mi troche z rurek śmierdzi, a wczroraj zmieniałem olej i od spodu ujrzałem takie coś Czy to oznacza, że ktoś już zrobił za mnie robotę?
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Jeeeezuuuu! czytałem ponad godzinę cały temat i jestem normalnie załamany... idę się przespać i podjąć decyzję co robić dalej bo mam jużnalatane 196kkm i na 100% nic nie było w nim robione... za 4 kkm będe wymieniał rozrząd i chyba polecą inne części przy okazji. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:42_________________________________________________przespałem się i mam nowe pytania: - czy ciśnienie w silniku spada stopniowo, aż do momentu, jak się wyświetli komunikat na FISie? (sądząc po wypowiedziach, że w misce olejowej jest spokój i jest równa linia na bagnecie to sądze, że tak, ale poproszę o odp) - jeżeli ciśnienie spada stopniowo to czy alternatywą dla tych, którzy nie wiedzą, jak ich wałeczki z całymi wadliwymi dudami wyglądają i czy jest odpowiednie ciśnienie nie lepiej byłoby zamontować dodatkowy wskaźnik ciśnienia oleju niż z miejsca rozbierać i wymieniać. Jak widzimy przypadki były różne, niektórzy rozbierali i byli zaskoczeni dobrym stanem, a jeszcze inni załamani...
-
[ALL] PDC czy dobra cena???
za sprawny komplet w "kolorze" to dobra cena :th: ja jakbym potrzebował to bym brał!
-
[B7 BPW] Black arrow
ooo zaraz idę sprawdzić :hi: czapki z głów w passacie B5, B6 ikonka włącza się nawet gdy auto jest zapalone na biegu jalowym.
-
[B7 BPW] Black arrow
jasne, ale ikonka na desce powinna się zapalić chyba nawet po przekręceniu zapłonu? czy się myle?
-
[B7 BPW] Black arrow
ehh już nie chcę twardego auta i większych kół - za drogo jak dla mnie. w poprzednim aucie miałem zawieszenie bardzo twarde, 18' na profilu 35 i niestety często, gęsto zmieniałem opony i prostowałem felgi mimo tego, że były oryginalne i baardzo twarde - mowa o BMW. Niestety moje auto użytkuje również żona, która nie widzi nic poza punktem, gdzie ma dojechać i dziury dla niej są "normalne" tym wozidłem wpada z mniejszym odczuciem Felga - tak koniecznie do zmiany, ale czy zawieszenie.. to raczej zostanę przy serii. Tak ten pikacz uaktywnia się u mnie, jak przekrocze ustawioną prędkość. Pany, ale mam error z tempomatem! czytałem, czytałem wymieniłem czujnik sprzęgła i dalej doopa na VAGu pokazywał, że mantka działa prawidłowo... ehh już nie mam pomysłów [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 17:19_________________________________________________ mówisz o kierunkach w lampach? na lampach również są ori naklejki z dokładną datą xx/02/2006
-
[B7 BPW] Black arrow
ehh te "kapsle" KONIECZNIE do zmiany, ale chciałbym coś z ori
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
siemano, będzie ktoś jutro?
-
[B7 BPW] Black arrow
Witam! W końcu mogę zaprezentować swoją czarną strzałę Dziwne, ale obejrzałem ją pierwszą i kupiłem! może dlatego, że po rodzinnemu :) AUDI A4 B7 / 2.0 TDI 140KM BPW 2006 SEDAN Niżej opis auta Opcja: Sedan Czarna perła LZ9Y ABS ESP PDC - Czujniki parkowania Aluminiowe listwy wewnątrz Bi-xenon - D1S Spryskiwacze reflektorów DRL Skórzana wielofunkcyjna kierownica Pełen / kolor FIS Układ ostrzegający o przekroczeniu prędkości Navi Bluetooth Sterowanie głosowe Standardowe fotele, ale podgrzewane Klimatronic dwustrefowy Tempomat skórzany drążek Felgi alu ori 16'' + 205/55R16 Elektryczne lusterka Elektryczne szyby - przód Otwieranie / domykanie szyb z pilota 8x Airbag Uchwyt pod telefon Uchwyt na kubek Wizytownik Grill S4 Fotele sportowe skórzane S Line Zderzak S Line Kierownica S Line Listwy progowe S Line Fotele sportowe skórzane S Line RNS-E Spojler na tylną klapę Brak oznaczeń - (A4 / 2.0 TDI) Lusterko fotochrom Hamulce na przód 321mm Elektryczna roletka na tylną szybę Niżej foto story wnętrze
-
[B7 BPW] PDC - piszczy przez 5s po włączeniu wstecznego / nie działa
podstawa [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:45_________________________________________________PDC wymienione i wszystko działa, jak powinno! Dzięki wszystkim za pomoc, a w szczególności Dominikowi za "udostępnienie Vaginy"