Treść opublikowana przez Hipo
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
to się ceni! ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- to się ceni!
-
Trzesie na jałowym
kolego jest dużo o tym, co może być przyczyną
-
Piszczenie przy skręcie kół
nie skręca się maksymalnie kołami w lewo, czy w prawo! nie wolno tego robić..
-
Dziwne odgłosy przy skręcaniu
brak płynu!!!
-
Dlaczego ciężej kręci mi się kierą niż u kolegi w Passacie?
elektryczne zawsze będzie chodziło lżej niż hydrauliczne, a pasek już ma elektryczne a my nie
-
Regulacja luzu maglownicy
nie ruszaj tej śruby! ona faktycznie jest od regulacji, ale złe obchodzenie się z nią może doprowadzić do uszkodzenia listwy i wtedy nawet regenereacja będzie niemożliwa.. jak za mocno ją dokręcisz to kierownica nie będzie wracała na miejsce..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak w tym siedzieć? hehe a Marek niech sobie kupi lambo..
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
olej to już w ogóle przesada u mnie max co 8-9kkm
-
Drgania przy 2000-2500obr czy to dwumasa czy wina skrzyni ??
jeżelich odzi o drgający lewarek sprawdź przeguby wewnętrzne w AVF miałem wywalone i skrzynia wpadała w drgania. po ich wymianie wszystko ustało
-
Podciśnienie w komorze silnika,zasysanie korka wlewu oleju i bagnetu
pierwszy raz spotykam się z taką rzeczą, aby było "podciśnienie" w silniku - przeważnie jest tak, że auto ma tzw przedmuchy..
-
Zabezpieczenie - Blokada skrzyni biegów "niedzwiedz"
przykro mi to pisać, ale ta blokada to kolejne kilkanascie sekund zabawy dla "tych, złych ludzi" jednakże te kilkanaście sekund może Ci również pomóc! nie słuchaj wszystkiego, co będą mówili Ci w serwisach, które specjalizują się w alarmach...
-
Czerwone światła ostrzegawcze w drzwiach
phi.. to tylko odblask
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
kolego troche z innej beczki - jak kupiłes te żarniki, przetwornice to dostałeś jakiś paragon - ja tak to napisz mi na priva - pomogę Ci za free. Nie lubię takich ludzi, którzy innych nabijają w butelkę. poza tym żarniki muszą dojąś do barwy tzw roboczej - moje nowe po ok 8h pracy się ustabilizowały.
-
Mikro-styk drzwi kierowcy
te zamki tak mają... mikrostyki - w passacie rozebrałem taki zamek, ale jak popatrzyłem, jak to wygląta to stwierdziłem, że wydam 80pln na drugi kompletny zamek i po temacie
-
Palniki D1S.
ja u siebie wymieniałem i kupiłem 2 za 320PLN philipsy 6000k i chyba sa jednak ori też się bałem, bo kiedyś kupiłem no name (jakieś chińczyki) i to była masakra, jak popadał deszcz do na drodze nic nie było widać..
-
[ALL] Większy alternator 150A
w tych tematach mało się orientuje, ale mam podobne pytanie Czy większy alternator nie uszkodzi akumulatora?
-
Czy warto kupić chłodnicę na allegro?
sorka, ale to pytanie jest troche słabe.. allegro to nie producent, czy uzytkownik danego towaru.. porozmawiaj ze sprzedającym i niech Ci powie co to jest i w jakim stanie..
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
właśnie, a może rozszczelniony układ dolotowy - jakiś czarny dym?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
kurnia.. przyznasz, że trochę niebezpiecznie tyle jeździć na jednym rozrządzie..
-
Zapalająca się czerwona kontrolka oleju
w silnikach BPW nie koniecznie może to być takie rozwiązanie.. chyba większość wie o czym piszę
-
Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!
róznie jest z regenerowanymi - ja osobiście nigdy nie spotkałem się z tzw "bublem" braciakowi montowali do volvo V50 2006 - nalatane ma 280kkm i turbo się zesrało - wstawili regenerowaną i dalej jeździ bez problemów, bez modyfikacji i regulacji.. ostatnio ktoś pisał na forum, że kupił regenerowaną i odrazu była "słaba"
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
nie wyobrażam sobie wymienić rozrząd po 120kkm zależy jeszcze, jak i gdzie się jeździ.. jeżeli tylko miasto to gratuluje. z info, jakie ja posiadam to pierwszy po 120kkm a drugi po max 80kkm komplet + pompa wody
-
Opinie regenerowanych Turbin
używana może być taka, jak Twoja - ja odradzam używaną i raczej kupiłbym regenerwoaną. w regenerowanej masz tylko starą obudowę, a wszystkie inne klamoty w niej są nowe. tylko pytanie - czy będzie dobrze zregenerowana??
-
Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!
czyli nie ma problemu, aby turbawkę od BRD zaadaptować do naszych BPW. nie, nie znam nikogo.
-
AVB 101KM - Poranne kopcenie juz ustało ale ciężko pali
takiego, samego jestem zdania - w BMW miałem założony separator oleju (na przewodzie z odmy założony zbiornik i dalej wężem do dolotu - olej został na dnie, a powietrze szło dalej) bo tyle go tam się zbierało...