Treść opublikowana przez Hipo
-
AVB 101KM - Poranne kopcenie juz ustało ale ciężko pali
z dzisiejszymi silnikami to trudno dojść, gdzie i skąd spala się olej.. może nawet z odmy zasysa turbo i pomyślimy, że torbo rzuca olejem..
-
Szarpie na pół sprzęgle przy ruszaniu
spotkałem się kiedyś z informacją, że od uwalonego koła dwumasowego pękł wał! - nie wiem, na ile jest to informacja potwierdzona, ale taką słyszałem..
-
Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!
to odpowiedz i mi
-
Nierównomierne bujanie autem + trzęsienie silnika.
jak napisał Musashi - pompki..
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
aż po 180kkm? dużo, baaardzo dużo.. w normalnym TDI np BPW pierwszy raz po 120kkm a drugi po kolejnych 80kkm
-
Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!
chyba Ci nikt kolego nie odpowie, a temat ciekawy - może kiedyś i ja..
-
Zbiornik paliwa / pojemność
wiem Pany, że nie jeździ sięna rezerwie i nie powinno dopuścić się do minimalnej ilości ropki w zbiorniku, ale sytuacja była wyjątkowa - musiąłem szybko dojechać do domu i nie mogłem pozwolić sobie na stratę cennych minut.. nie ma odpowietrznika - w passacie B5FL jest, a w tym nie mam szukałem
-
Brak mocy
a wężyki sprawdzał? jeżeli możesz odłącz na chwilę przepływkę i się przejedź i zobacz, czy masz różnice.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
miałem i można powiedzieć, że nadal mam, ale w rodzinie PASSATA B5 FL 2001 z silnikiem AVF 130KM moc w miare ok - przy przebiegu ok.180 000 zrobiłem chip w MastersTuning w wawie wynik 171km teraz auto ma przejechane 233 000 i jeździ dalej! sprzęgło jeszcze oryginał - turbina była wymieniona, ale przech chipem Jak bym teraz szukał auta z grupy VAGA to tylko z tym motorem 1.9 TDI 131KM AVF - AWX jest to samo - różnica tylko w nm, ale jakaś minimalna...
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
może zapieczone są łopatki?
-
Szarpie na pół sprzęgle przy ruszaniu
niestety, ale moim skromnym zdaniem sprzęgło do wymiany - miałem tak w poprzednim aucie i jak wycjągnęli dwumasę to się zaczeli zastanawiać,jak to jeszcze mogło funkcjonować - latała we wszystkie strony
-
Wyciek oleju turbina?
z odmy zawsze coś poleci, ale w granicach "rozsądku"
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
masakra, ludzie wydają kasę a tu zonk... ja w passacie AVF też miałem wstawioną regenerowaną i tam znowu trzeba było ją regulowac na tej sztandze.
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
skrzynia na dół i wymiana uszczelniacza - więcej roboty niż strachu
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
sam zawsze lepiej zrobisz, bo dokładniej, ja takiego samego jestem zdania - faktury są, a jakość naprawy jest zdecydowanie wyższa niż w serwisie. oczywiście mówimy o rzeczach, które możemy sami zrobić..
-
Drgania silnika na biegu jałowym
za drgania może być odpowiedzialnych wieleczynników poduszki, dwumasa, pompki..
-
Zbiornik paliwa / pojemność
cześć pytanie może banalne, ale dziwi mnie dlaczego na jednej stacji maksymalne mogę zatankować 63litry a na shellu przy ulicy Powsińskiej w Warszawie zatankuje nawet 68litrów?? jaki mamy zbiornik ? - sedan BPW
-
Piszczy przy odpalaniu
rozrząd raczej nie piszczy - moim zdaniem to układ pasowy i najprawdopodobniej pasek wielorowkowy
-
Wymiana rozrządu VW Tiguan
pierwsza po 120kkm a druga po 80kkm
-
[BPW B7 AVANT] montowanie elektryki tylnych szyb?
kolego, poszukaj, jest tego duuuuużo na forum ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?143493-ALL-B7-Montaż-Licht-Pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?143493-ALL-B7-Montaż-Licht-Pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach
-
Drgania
u mnie też drży, ale trochę w innych okolicznościach jak jest goraco, temperatura powyżej 25 stopni C na zewnątrz, włączona klima. Jak wieżdżam do garażu na włączonym xenonie to widzę odbijające się światło od lamp na ścianie, jak drży, w srodku też jest odczuwalne drganie..
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Twoje felunki mnie się bardzo podobują :)
-
Nieszczęsny DPF w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
wywal to ustrojstwo - ja też mam BPW jazda w 80% po mieście (korki) i jest spokój. Z DPFem byłaby masakra w moich warunkach
-
Niebieska kostka 4d0 971 636 d - od czego?
no i elegancko... codziennie jeżdżę Puławską z Piaseczna do Warszawy i korek.. od poniedziałku korki będą dla mie historią
-
Niebieska kostka 4d0 971 636 d - od czego?
dzięki znalazłem jeszcze coś takiego kostka pasuje do jakiegoś przycisku "W" ? ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 08:08 ---------- nikt nic nie wie ? ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- nikt nic nie wie ?