Treść opublikowana przez Krzysiekcalibra
-
Kontrolka anteny przy zegarku cyfrowym
niestety nie posiadam garażu dzisiaj jeździłem troche po mieście i dalej się nie pojawiła
-
Kontrolka anteny przy zegarku cyfrowym
Witam mam takie pytanie mam a4 b5 2000r po lift i mam elektroniczny zegarek w zegarach i obok niego jest ikonka anteny która automatycznie ustawia datę i godzinę i wszystko było ok do wczoraj. Wczoraj odłączyłem zegary bo zakładałem ramki i po podłączeniu zpowrotem już ikonka anteny się nie pojawia, i moje pytanie brzmi : czy ona sama powinna się zapalić jak znajdzie zasięg czy włącza się ją jakoś osobno ?? czy jest jakiś sposób żeby znowu się pojawiła??
-
Czujnik temperatury cieczy
ja tam mam u siebie też jakiś tani zamiennik i działa prawidłowo
-
Wałbrzych
Panowie mam takie pytanie czy ktoś w okolicy w-cha ma może tacho vaga ?? potrzebuje się dowiedzieć jaki mam pin immo
-
Czujnik temperatury cieczy
ogólnie to że na blacie jest 90st a na vagu 85st to normalne ale jak nie pokazuje ci 90st na blacie a czujnik wymieniłeś to może być termostat walnięty
-
silniczek tylnej wycieraczki Avant 96
na allegro widziałem boscha za 200zł a używke można dostać za 140zł
-
Silnik włącza się i po chwili gaśnie
Vag prawdę ci powie
-
Silniczek tylnej wycieraczki avant 96 rok
myśle że nie musi być z tego samego rocznika to są te same silniczki co w a4,a4 passacie b5 ,golfie IV i skodzie fabii wiec myśle że rocznik nie gra roli tylko żeby numer seryjny sie zgadzał
-
[ALL B5] Odpalanie silnika guzikiem (engine start)
dzięki wielkie
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
Tryb awaryjny jest wtedy jeżeli auto nie ma mocy i dopiero ponowne odpalenie załatwia problem jeżeli wystarczy puszcić "gaz" to nie jest to tryb awaryjny (chyba że sie myle to mnie poprawcie)
-
[ALL B5] Odpalanie silnika guzikiem (engine start)
Witam Chciałem sobie zrobić start silnika przez przełącznik tak jak jest w nowych samochodach czyli kluczyk tylko w pozycje zapłon i zeby kluczykiem nie włączał sie rozruch tylko przez przyciśniecie "start" czy ktoś robił coś takiego i czy to jest trudne do zrobienia?? Audi A4 B5 2000r
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
no to widzę że czeka mnie czyszczenie wszystkiego EGR wszystkie przewody podciśnieniowe itp . No to czekam na wiosne
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
kata mam , EGR niby mechanik mówił że odziwo ładnie pracuje ale czy to normalne jak na logach bs włączał się EGR to silnikiem zaczynało telepać?? wężyki przejże jak się zrobi trochę cieplej
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
a to na logach nie widać czy wtryskiwacze i pompa itp działają prawidłowo?? No i wtedy jak była zabrudzona to wchodziła w tryb awaryjny po 2500tys obr na III biegu a teraz nie wchodzi w tryb awaryjny tylko się dławi na I i II biegu do 2500tys obr jak jej gwałtownie wcisnę gaz do dechy a wystarczy odpuścić gaz i wcisnąć jeszcze raz i wszystko wraca do normy , a czy np. przyczyną może być grucha?? nie wiem może sztanga się przycina i nie działa tak jak powinna?? czy to raczej wykluczyć
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
No to teraz nie wiem, turbo było czyszczone miesiąc temu od tej pory deptam w gaz ile wlezie i miało by być znowu zawalone ?? gdzie te diesle co jeżdżą po 500tys km bez remontów
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
ale teraz byłem zrobić wieczorem dynamiczne logi i ani razu nie chciało jej zmulić szła równo na każdym biegu, nie za bardzo chcę ruszać tej sztangi bo naczytałem się żę lepiej tego nie ruszać bo już nigdy nie bedzie dobrze, może to coś od tego EGR bo na początku jak robiłem logi BS to auto gasło na 3-ciej grupie dopiero za którymś razem poszło i zrobił
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
Tak jak mówiłem oto logi dynamiczne oczywiście jak podłączyłem vaga na logi dynamiczne to nie chciał się zmulić Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73020.html Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73019.html zrobiłem też na II biegu : Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73021.html Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73022.html czy widzi ktoś tam coś niepokojącego??
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
czytałem tylko jak robiłem bs na 003 to po chwili silnikiem zaczynało trochę rzucać i gasł na dwóch próbach dopiero za 3-cim razem zaczął chodzić i zrobił pomiar, mam już wszystkie grupy statyczne i BS wieczorem zrobie dynamiczne i wrzucę do oceny Ok wrzucam logi Statyczne i BS Statyczne Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72940.html Grupy: 007,023 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72938.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72939.html Grupy: 013,018 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72941.html BS Dodam tylko że tu na grupie 011 po 16 sek wyskakuje error i dalej nic się nie dzieje co widać na logu Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72943.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72942.html Dynamiczne wrzucę wiecczorem
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
Panowie zrobiłem dzisiaj logi statyczne później je wrzucę i wieczorem zrobię dynamiczne ale mam jeszcze pytanie, czy te grupy w BS to są dynamiczne czy mam je robić na wolnych obrotach a dynamiczne to jeszcze osobna rzecz??
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
vaga podpinałem bo wymieniałem czujnik temp i od tej pory błędu nie pokazuje żadnego ale w weekend postaram sie zrobić logi jak by mógł ktoś mi jeszcze napisać jakie grupy mam sprawdzać to będę wdzięczny
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
ja nic przy gruszcze nie ruszałem a turbo było oddawane do mechanika do czyszczenia i jak odebrałęm to auto chodziło normalnie teraz coś mu się odwidziało
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
szczerze mówiąc nie wiem niedawno miałem problem z turbiną bo kierownice byłe zapieczone i robiłem logi to nikt nic nie pisał że coś z nimi nie tak Ok wrzucam logi Statyczne i BS Statyczne Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72940.html Grupy: 007,023 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72938.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72939.html Grupy: 013,018 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72941.html BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72943.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72942.html Dynamiczne wrzucę wiecczorem Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73020.html Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73019.html zrobiłem też na II biegu : Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73021.html Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73022.html czy widzi ktoś tam coś niepokojącego??
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
na III biegu już jest wszystko git i rwie cały czas od dołu do góry zrobie logi jak warunki pogodowe na to pozwolą
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
był wymieniany
-
[B5 AHU] Traci moc i szarpnnie na 2 biegu
jak rozwiążesz ten problem to daj znać bo mam to samo