Treść opublikowana przez DarkMind
-
B7 Crew
Siedze na forum przez tel, więc nie widze danych profilu, ale chyba mocno od niedawna jesteś na forum i do działu "sprzedam" nie zaglądałeś:-P Między innymi kolega Dzik z forum sprzedaje motula. Ja olej i filtry tylko przez forum kupuje Tapatalk Jednak moge podejrzeć profil;-)
-
Spoty Puławskie
Tyle to "prawie" mam;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
jest 1BE, jeszcze niżej? to zderzak w końcu urwe
-
Spoty Puławskie
ja też mam 45et i zastanawiam się nad 12mm przód i 15 tył. czytałem gdzieś, że przy 10mm nie ma kołnierza centrującego
-
Spoty Puławskie
Kowi, przypomnij jakie ty masz te dystanse u siebie przód tył? Tzn chodzi mi o wymiar. Mam już fele i zastanawiam się czy pchać się w dystanse teraz, czy za jakiś czas. Tam gdzie robiłem fele ostrzegł przed dystansami: 70zł/szt, że mial podobne i podczas jazdy pekły i sam nie wiem czy brać, czy poczekać i za jakiś czas h&r kupić Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jeśli będę w okolicach to przyjade, jak się uda, to już na nowych felach;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Paput zmieniaj opony na zimowe, tak wykrakałeś wiosnę, że teraz przyjść nie chce:-P Moje fele już zrobione, w poniedzialek odbieram:-D Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spoty Puławskie
Byłem dzisiaj, mówił, że do końca przyszlego tygodnia;-) i tak jeszcze zimno to mogę poczekać, a potem musze skoczyć do zamościa oponki założyć na nie i zmiana kółek;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Jak mi fele zrobią, żebym miał na czym przyjechać :-D Tapatalk
-
B7 Crew
Jarku oto link Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja miałem 5cio ledowe, teraz jakbym kupował to pewnie 8 ledowe, jeśli by się zmieściły. naprawde ładnie świeciły. dzięki koledzy, czyli na przód maks 12mm dam.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
ja w b5 miałem ledowe dzienne, byłem z nich bardzo zadowolony, miały swój sterownik i wszystko, tylko podłączyć i działało. philipsa, ale to nie było budżetowe. chociaż w sumie nie wiem co dla właściciela b7 jest budżetowe, napewno były tańsze niż zakładanie bixów;)
- B7 Crew
-
B7 Crew
kurcze, nie bardzo wiem jak przeliczać szerokość felgi względem et, bo moje 7,5" i et 45, to nie to samo co np 8,5" i et43. ale chyba jak wyrównam u siebie żeby było et35, czyli dystanse po 10mm to będzie w sam raz? - jak myślicie?
-
B7 Crew
mi chodziło o to, że przykręcane dystanse wydają mi się bezpieczniejsze, niż przelotowe z dłuższymi śrubami, ale przykręcanych w rozmiarach 10-15mm raczej nie ma. a że przy przelotowych musi byc dłuższa śruba to wiem chociaż gdzieś czytałem, że przy 5mm to by i ori chwycił, ale jak będe brał to albo 10 albo 15mm i dłuższe śruby
-
B7 Crew
akjam, a te 12mm to przy jakim et? bo zastanawiam się jakie dystanse na przód dać u siebie przy et 45, czy 10 czy większe. a tak w ogóle, to te Twoje mody to chyba drugie tyle co kupno autka , nieźle namodziłeś daniel_sen4 - to ja pewnie zrobie sobie przód 10mm a tył 15mm. nie miałeś obaw przy przelotowych, odnośnie śrub przy wiekszych prędkościach? w b5 miałem przykrecane dystanse i wydawały mi się pewniejsze, ale przy takich szerokościach to tylko przelotowe znajde
- B7 Crew
-
B7 Crew
7,5 17 et 45 oponki 225/45 zastanawiam się nad dystansami, żeby zrobić et35 i czy np na tył nie dać 15mm, czy przód i tył 10mm gdzieś czytałem, że w przednionapędowych rozstaw z tyłu jest mniejszy, celowo, jak się wyrówna to może byc nadsterowności czy coś w ten deseń, ale nie wiem czy to nie bzdura, w b5 jak kupiłem to z tyłu miałem większy dystans niż z przodu i było ok
-
B7 Crew
biorąc pod uwagę, że nikt nie odpisał na mój post, tzn nie używacie w b7 dystansów żadnych? bo mam fele et45 i zastanawiam się czy dystanse 10mm czy większe np 15, albo przód 10 a tyl 15? bawił się ktoś w to? czy wszyscy mają fele et35 i z głowy problem?
-
Spoty Puławskie
Pod chrom ma być, żeby pasowalo do obwodek szyb chromowanych i dekielki na ciemno, zobaczymy jak wyjdzie :-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Hehe, ja taki szybki jak Ty nie jestem:-P Jeszce się robią, pod koniec tygodnia sprawdze czy już ;-) Tapatalk