Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siedze na forum przez tel, więc nie widze danych profilu, ale chyba mocno od niedawna jesteś na forum i do działu "sprzedam" nie zaglądałeś:-P Między innymi kolega Dzik z forum sprzedaje motula. Ja olej i filtry tylko przez forum kupuje Tapatalk Jednak moge podejrzeć profil;-)
  2. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tyle to "prawie" mam;-) Tapatalk
  3. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jest 1BE, jeszcze niżej? to zderzak w końcu urwe
  4. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja też mam 45et i zastanawiam się nad 12mm przód i 15 tył. czytałem gdzieś, że przy 10mm nie ma kołnierza centrującego
  5. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi, przypomnij jakie ty masz te dystanse u siebie przód tył? Tzn chodzi mi o wymiar. Mam już fele i zastanawiam się czy pchać się w dystanse teraz, czy za jakiś czas. Tam gdzie robiłem fele ostrzegł przed dystansami: 70zł/szt, że mial podobne i podczas jazdy pekły i sam nie wiem czy brać, czy poczekać i za jakiś czas h&r kupić Tapatalk
  6. Jeśli będę w okolicach to przyjade, jak się uda, to już na nowych felach;-) Tapatalk
  7. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput zmieniaj opony na zimowe, tak wykrakałeś wiosnę, że teraz przyjść nie chce:-P Moje fele już zrobione, w poniedzialek odbieram:-D Tapatalk
  8. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zgadza się, zwykłe sd. Dlatego pewnie będę musiał zacząć zbierać na ledowe rns, zwłaszcza, ze w moim napęd siada Tapatalk
  9. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zgadza się, ale działają karty do 4GB, u mnie dwie takie siedzą właśnie Tapatalk
  10. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Byłem dzisiaj, mówił, że do końca przyszlego tygodnia;-) i tak jeszcze zimno to mogę poczekać, a potem musze skoczyć do zamościa oponki założyć na nie i zmiana kółek;-) Tapatalk
  11. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak mi fele zrobią, żebym miał na czym przyjechać :-D Tapatalk
  12. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jarku oto link Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja miałem 5cio ledowe, teraz jakbym kupował to pewnie 8 ledowe, jeśli by się zmieściły. naprawde ładnie świeciły. dzięki koledzy, czyli na przód maks 12mm dam.
  13. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    na allegro widze philipsy drl 350zł 5 ledowe, takie miałem, 100% satysfakcji, wygląd + jakość + działanie
  14. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki, chce by było ładnie ale z głową i żeby nie ocierało. to pewnie przód 12mm jak radzicie a tył może 20, albo np 18mm
  15. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    o! w końcu ktoś kto ma 17 czyli wychodzi, że na tyle masz et20? a na przód jakieś dystanse zakładałeś? czyli spokojnie mógłbym u siebie przy et 45 dać na tył 20mm tylko pytanie czy na przód 10mm, czy 15mm
  16. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja w b5 miałem ledowe dzienne, byłem z nich bardzo zadowolony, miały swój sterownik i wszystko, tylko podłączyć i działało. philipsa, ale to nie było budżetowe. chociaż w sumie nie wiem co dla właściciela b7 jest budżetowe, napewno były tańsze niż zakładanie bixów;)
  17. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To przy 17, 7,5", et 45, jakie dystanse brać, żeby ladnie było i nie tarło. 10mm? Czy na tył więcej np 15? Ja bym sobie chetnie dzienne na ledy zrobił, żeby nie takie żółte były Tapatalk
  18. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kurcze, nie bardzo wiem jak przeliczać szerokość felgi względem et, bo moje 7,5" i et 45, to nie to samo co np 8,5" i et43. ale chyba jak wyrównam u siebie żeby było et35, czyli dystanse po 10mm to będzie w sam raz? - jak myślicie?
  19. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mi chodziło o to, że przykręcane dystanse wydają mi się bezpieczniejsze, niż przelotowe z dłuższymi śrubami, ale przykręcanych w rozmiarach 10-15mm raczej nie ma. a że przy przelotowych musi byc dłuższa śruba to wiem chociaż gdzieś czytałem, że przy 5mm to by i ori chwycił, ale jak będe brał to albo 10 albo 15mm i dłuższe śruby
  20. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    akjam, a te 12mm to przy jakim et? bo zastanawiam się jakie dystanse na przód dać u siebie przy et 45, czy 10 czy większe. a tak w ogóle, to te Twoje mody to chyba drugie tyle co kupno autka , nieźle namodziłeś daniel_sen4 - to ja pewnie zrobie sobie przód 10mm a tył 15mm. nie miałeś obaw przy przelotowych, odnośnie śrub przy wiekszych prędkościach? w b5 miałem przykrecane dystanse i wydawały mi się pewniejsze, ale przy takich szerokościach to tylko przelotowe znajde
  21. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to przy takiej feldze i tych dystansach, jakie masz et z przodu i z tylu? 8" szeroka i et 40, to jakby było et 45 przy 7,5? czy nie do końca z tyłu wystają Ci za nadkola, czy równo są? przelotowe dystanse?
  22. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    7,5 17 et 45 oponki 225/45 zastanawiam się nad dystansami, żeby zrobić et35 i czy np na tył nie dać 15mm, czy przód i tył 10mm gdzieś czytałem, że w przednionapędowych rozstaw z tyłu jest mniejszy, celowo, jak się wyrówna to może byc nadsterowności czy coś w ten deseń, ale nie wiem czy to nie bzdura, w b5 jak kupiłem to z tyłu miałem większy dystans niż z przodu i było ok
  23. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    biorąc pod uwagę, że nikt nie odpisał na mój post, tzn nie używacie w b7 dystansów żadnych? bo mam fele et45 i zastanawiam się czy dystanse 10mm czy większe np 15, albo przód 10 a tyl 15? bawił się ktoś w to? czy wszyscy mają fele et35 i z głowy problem?
  24. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pod chrom ma być, żeby pasowalo do obwodek szyb chromowanych i dekielki na ciemno, zobaczymy jak wyjdzie :-) Tapatalk
  25. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Hehe, ja taki szybki jak Ty nie jestem:-P Jeszce się robią, pod koniec tygodnia sprawdze czy już ;-) Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.