Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Oki, dzięki za info:-) Tapatalk
  2. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi, daj mi namiar na tego twojego sprzedawce dystansów, bede musial w koncu coś kupić, chciałem przykręcane, ale w takich wymiarach to tylko przelotowe jednak znajdę Tapatalk
  3. ten sam problem, ale w b7, wszystkie wymiary te same co u Ciebie, ale chetnych brak do podpowiedzi. Tzn na przod napewno 10mm, ale podobno i 15mm bedzie dobrze, tyl 20mm, tylko ja jeszcze mam problem, czy da sie gdzies kupic w tych wymiarach dystanse przykrecane, bo chce używać swoich śrub, a nie przelotowych z długimi srubami Tapatalk
  4. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    hehe nie no, kupilem ori slinowe sam mi właśnie mówił tam na miejscu, że widać, że porządne są
  5. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    oj tam, dobrze się z nim gada, zobaczymy, już mnie tak nie straszcie
  6. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi powiedział 2-3 tygodnie, byłem wczoraj bo dekielki dowoziłem, to powiedział, że w przyszłym tygodniu pewnie się już wyrobi, a jako, że zima jeszcze to mi się bardzo nie spieszy. prostować felg nie trzeba, więc tylko troszke zadbać o nie, mam nadzieje, że będzie ok chłopak wydaje się być konkretny
  7. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zawiecha 1be, fele 7,5, 17nastki 45et Stosujecie jakies dystanse? Domyślam się ze do takiej feli mogłyby być, przód 15mm, tyl 20mm, (a moze 10mm i 15mm?) tylko pytanie, czy w takich szerokosciach byłyby dystanse przykręcane, czy muszą być przelotowe na dłuższe śruby. Szukałem i nie bardzo zbalazłem jakieś przykręcane, takie to wiem, że napewno powyzej 20mm są, miałem w b5 ale nie pamiętam wymiarów, ale raczej nie wiecej niż 20mm Raz, że przykrecane wydają mi się solidniejsze, bezpieczniejsze, a dwa wolałbym swoje śruby stosować, w tym zabezpieczające. Jakieś opinie? Pytam tu, bo w temacie o felach cisza odnośnie mojego problemu. Tapatalk
  8. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja na szczęście muszę czekać, bo moje fele się robią w Rykach, więc jeszcze z tydzień minimum na zimówkach, albo i dwa tak to by pewnie kusiło, żeby niedługo zmienić, ale chwilowo zima jeszcze trzyma
  9. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    armistead - a wiedziałbyś gdzie w b7 te pasy wyłączyć ?
  10. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pytam o vaga bo musze sobie w końcu wyłączyć, alarm niezapiętych pasów droga nie jest zła, ale w piątek byłą tragedia, zamieć, zaspy, wiatr, korki, rowy zaliczane itp itd
  11. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jakbyś w piątek jechał do zamościa to byś miał na tych letnich kupe zabawy
  12. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja to sie zastanawiam paput, jak ty dajesz rade jezdzic ps. ma z Was ktoś vaga lub coś w ten deseń?
  13. myślę, że chodzi o relacje: prędkości i wielkości felg, do jakości dróg, zwłaszcza u nas ja się nie wypowiadam, bo na 18 nie jeździłem, kupiłem 17, na 18 jednak się nie zdecydowałem, bo za duże dziury. ciekawostką, u mnie jest też to, że odkąd mam cb radio - jeżdzę wolniej
  14. Jeszcze nie, nawet nie wystawiałem, bo jak zacząłeś temat to dopiero zacząłem myśleć powoli o tym;-) Zdejme z autka to wystawie na spokojnie, z zimówkami lub letnimi, albo same, bo oponki to chyba na sezon maks. W sumie elmo mnie złapał nim zacząłem myśleć o tym by sprzedać:-P Nie mam teraz dostępu do kompa, ale pare stronek wstecz jest zdjęcie autka z tymi felami, bo pokazywałem wizualizacje z innymi Tapatalk
  15. Elmo, a tak w ogóle moje trzeba było brać, proste i malować nie trzeba :-P no chyba że wzór nie podszedł ;-) Tapatalk
  16. Moich na szczescie prostowac nie trzeba bylo, tylko malowanko. Dzis dekielki brakujace dokupilem. Z dwa tygodnie i moze zrobia fele Tapatalk
  17. Elmo, jak to co polecacie, jak mnie sam na conti namawiałeś;-) nie bierzesz? :-P Tapatalk
  18. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    u mnie też laser szaleje, najczęściej po ok 2 godzinach jazdy problemy z napędem są i gdy grzeje w samochodzie, jak ostatnio było ciepło i nie grzałem, to cały czas działał. wymienił bym chętnie albo napęd, albo sam laser, byleby działało, chociaż sam się do tego nie dogrzebie pewnie, chociaż też zastanawiałem się nad sprzedażą i kupnem ledowej. dziwne, że w b5 jak miałem rns-e z a6, to takich problemów nie było, a sporo starszy sprzęt
  19. wiem, że co ori to ori, ale z drugiej strony dzienne super praktyczna sprawa, nie musiałem pamiętać żeby mijania włączać. minus taki, że jak wsiadłem kiedyś do golfa bez dziennych i go potem parkowałem, to rozładowałem akumulator, bo zapomniałem światła wyłączyć
  20. TAK! dla pasków w B5 - jak się komuś podoba bardziej mi się podobają niż te okrągłe mi tam się moje podobały - innym nie muszą
  21. gdybym nie miał dziennych fabrycznie, to też bym sobie zakładał philipsy, ledowe mi się bardzo podobają
  22. ja miałem u siebie dzienne w b5 i mi się podobało - innym nie musiało, ja je lubiłem, tylko nie jakieś popierdółki tylko fajne światełka philipsa. jak ja u siebie dzienne założyłem, to jeszcze w zamościu niewiele osób je miało, to mi co chwile ludzie machali, żebym światła mijania włączył
  23. Zawiozłem do ryk, chlopaki proszkowo pomalują pod kolor hm przydymiony chrom, plus malowanie dekielków, brzmi ciekawie. Mają sporo felg audi, nawet porshe, więc i swoje zostawiłem u nich. Tapatalk
  24. Fele się robią, proste były, to zmienie kolorek, proszkowo i bedzie git:-) Tapatalk
  25. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    V6 nie ma, hamburgerów nie ma, lipa jednym słowem ;-) :-D Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.