Treść opublikowana przez DarkMind
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pisalem wczoraj ze wrocilem zmeczony na maxa i nawet nie mialem sily przeszukac forum, chcialem wiec tu sie spytac czy ktos moze zna rozwiazanie, jako ze tutaj wszyscy pisza o wszystkim wiec nie sadzilem ze zrobie offtop. przeszukalem forum odpowiedzi nie znalazlem, myslalem ze to jakas pier**la skoro wszystko wczesniej dobrze dzialalo wiec po co zakladac nowy temat, ale tez widze nikt pomoc nie moze. wiec dzieki za "pomoc" faktycznie bedac pare miesiecy na forum nie zauwazylem dzialow technicznych. pozdro.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko spoko fajnie, ale.... mam can adapter zalozony i jak wracalem do domu to mi podswietlalo ladnie wszystko i navi sie wlaczala i wylaczala z kluczyka, potem wylaczylem recznie i nie umiem teraz sprawic by znowu sie wlaczala z kluczyka, tylko ciagle recznie.... nie mam zadnych problemow z wylaczaniem sie navi itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktos coskolwiek moze podpowiedziec?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czesc.. na dzien dobry powiem ze jestem padniety bo mialem pelno spraw do zrobienia i nie mam sily przeszukiwac forum, mam nadzieje ze wybaczycie. czy jakas dobra dusza, bylaby w stanie powiedziec mi, jak zrobic zeby rns-e wlaczalo mi sie przy przekreceniu kluczyka i wylaczalo gdy go wyjme, (dziala ta opcja) po tym jak wylaczylem recznie? teraz tylko recznie moge wlaczyc i wylaczyc:| a do tego nie podswietla sie na czerwono a jeszcze godzinke temu swiecilo - czemu? a tak pozatym rns-e jest bardzo fajne:)
-
[INNE] chce kupić nowy komputer stacjonarny do 3 tyś. zł ale jaki???
witam, dorzuce swoje dwa grosze. nie napisales nic ( chyba ze przegapilem) o zasilaczu, a to jest baaardzo wazna kwestia zwlaszcza w kompie za taka kase. nie kupuj zadnych tanich noname, tylko porzadny zasilacz firmowy, Tagan, Chieftec (niektore sie mocno grzeja) itp. dysk polecalbym 500GB, bo sa nowsze, taleze dwa po 250GB sam od lat uzywam tylko dyskow Seagate, ale teraz zaczeli sie za mocno cenic, moj kumpel ma 4TB w kompie i wszystko Samsungi i jest bardzo zadowolony karta graficzna mialem Gainwarda i bylem bardzo zadowolony, jednak gdy sam komponowalem sprzet nowy to polecono mi Palit'a dla mnie firma noname na poczatku a potem sie dowiedzialem (o ile dobrze pamietam) ze kupili Gainwarda;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
musialoby mi rece obie uciac zeby komus pozyczyc moja niunie:P patrze sobie na allegro, to ceny tych lepszych czujnikow sa takie same jak kamerki a nawet wyzsze. wiec caly czas zonk bo nie wiem co. wielkie autko to to nie jest, jednak wole miec jakis czujnik czy kamerke niz kogos jakos stuknac, chociaz przyznam ze wiecej mam problemow z przodem niz tylem ale to tez kwestia tego ze zbyt wiele poki co nie jezdze, do pracy nie moge bo bym placil 500zl miesiecznie za parkomaty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez sie nad tym zastanawiam, tylko ze znajomy mowil ze czujniki to padaja czesto. + czujnikow to to ze i na przod bym mial a z prawym przodem to u mnie roznie;) no i tansze zdecydowanie i montaz pewnie tez. + kamerki to to ze fajny bajer, ale chyba tylko tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie tak nie za bardzo:P chociaz faktycznie to najtansza opcja:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, koledzy i koleżanki ja sie chcialem tylko pochwalic ze odebralem dzis od kuriera rns-e w srode jade montowac:) zastanawiam sie tylko jeszcze nad kamerka cofania spory wydatek ale moze nieglupi pomysl, zastanawiam sie kamerka cofania vs czujniki cofania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tylko z jedna sie poznalem na spocie najgorsze bylo ze nie wiedzialem czy witajac sie uzywac imienia czy nicka i w sumie tak sobie pomyslalem ze na glos to moj nick glupio brzmi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze lepiej nie, bo sie okaze ze z tych dwoch zostanie tylko jeden, ale nie, w sumie 4 osoby w tym jedna dziewczyna;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lakieru Tosika nie widzialem, raz bylem na spocie i nie jestem w stanie przyporzadkowac twarzy do nickow i na odwrot poza moze dwiema osobami:P tez pomysle nad polerka, ale narazie ciagle inne rzeczy w autko do zrobienia mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nieduzo chyba? cale autko robiles? myslalem ze to sporo dorzsza zabawa. to pochwal sie jak ci zrobia:) ja o nich mysle bo mam dosc blisko, tylko wiselke przeskoczyc;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie zastanawiam nad polerka w tym smartplus'ie o ktorym jest mowa w dziale o rabatach. a ile taka polerka tam kosztuje gdzie Ty robiles? dzieki za info.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to mamy cos wspolnego, mi tez nie Nosfer to Ty miales jechac ostatnio gdzies robic jakas polerke czy cos z rysami? bo nie chce mi sie tutaj szukac w temaciku, ktos mial jechac w tamtym tygodniu bodajze sprawdzac nowego blacharza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaczynam zalowac ze mnie nie bylo na spocie bo widze fajne rzeczy sie dzialy a ja mam pytanko czy ktorys z kolegow ma kamerke cofania? zwlaszcza podlaczona pod rns-e? bo zastanawiam sie nad takim zakupem razem z montazem to by bylo ok 550zl. nie wiem czy lepiej kamerke czy taniej czujniki.
-
[ALL B5] Domykanie szyb z kluczyka
ale ja mam dwa piloty i w ori pilocie tez musze trzymac do konca zeby mi zamknelo, jak puszcze to przestaje zamykac. dopiero pilot alarmu moze zamknac sam do konca bez trzymania
-
[ALL B5] Domykanie szyb z kluczyka
ja u siebie mam tak samo. moge otworzyc i zamknac z pilota ori szybki ale musze ciagle trzymac, jak przestaje w tym samym momencie szybki przestaja sie opuszczac lub podnosic. lepiej mam jesli chodzi o pilota alarmu, tu jak zamkne autko szybki sie do konca podnosza same.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: las rąk :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pojecia nie mam co mam:P moze poprosze kumpla zeby mi sprawdzil co i jak, bo ja tego nie ogarniam sam sie dziwie ze ciagle zahaczam o cos. ostatnio jechalem sobie Armii Krajowej tuz przed mostem Grota, moze odrobinke wiecej niz mozna i zmienialem pas, na prostej drodze, tak w cos wyrznalem spodem, ze poczulem przez podloge autka i pojecia nie mam do dzis co to bylo bo droga prosta i "czysta", nie wiem czy jakis uskok miedzy pasami czy cos. zastanawiam sie nad podniesieniem autka bo sie boje ze w koncu cos gdzies zostawie jak znowu zahacze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skrzyknij chlopakow z jakiejs pobliskiej silowni u mnie sa tacy co maja biceps jak ja udo, a nie naleze do malych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze moja dziewczyna nie czyta forum, bo znajac ja uwierzylaby ze to ja i mialbym druga sliczna ryske na autku od drzwi kierowcy do konca;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:gwizdanie: :polew: ja nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na skreconych koleczkach? jakos pod skosem zjezdzasz? bo ja to niezle zahaczylem jak wyjezdzalem ze spotu. staram sie ale... najgorszy jest wjazd na parking bo pod gorke, a na jej czubku jest garb z kolczatka, jak wyjezdzam to spoko, ale jak wjezdzam to zahacze zawsze, tzn ostatnio mi sie udalo ale to prawie w poprzek calego wjazdu stanalem;) zwlaszcza jak wyjezdzam z parkingu w promenadzie, podjade, zepchne powoli a potem potrenuje "wskoki" do auta i celowanie na hamulec;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zastanawiam sie nad jedna rzecza.. gdy ktos prezentuje autko, to wiele osob namawia go na fele 17 i obnizenie. jak rozumiem sporo osob obniza swoje Audiczki... ja mam obnizona od kupna, ale nie wiem o ile i tak sie wlasnie zastanawiam, jak Wy koledzy i kolezanki z obnizonymi autkami wyjezdzacie z Promenady, poniewaz ja jak wyjezdzalem po zlocie tydzien temu (a moze dwa tygodnie?) to na drugim i pierwszym pieterku zahaczylem spodem przy zjezdzie:P macie jakas specjalna technike? bo mnie to juz drazni ze ciagle o cos zahaczam, a najgorzej jest na parkingu strzezonym z kolczatka, za 50 wjazdow udalo mi sie raz nie zahaczyc, ale kombinowalem jak kon pod gore