Treść opublikowana przez rafis
-
[All B5] Weitec, o ile obniżają te sprężyny ?
ja mam tez pytanie, dostalem sprezyny weitec do a4 b5 o numerze AU089/av81, do jakiego silnika sa i o ile obnizaja, ktos wie moze?
-
[B5 AHL] FAFAL
a zawieszenie ile poszlo w dol?, bo ja sie zastanawiam na weitecem, tylko nie wiem czy 30mm albo 25mm. Bo ta twoja ładnie wyglada
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika
ja dzisiaj wymieniłem czujnik i termostat orginał, mialem takie same objawy jak u ciebie. Nie kupuj jakiegos badziewia, tylko orginal, teraz mam wszystko oki z temp. Razem dałem 180zl.
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
chyba tez mnie czeka wymiana termostatu. ktos moze wie ile kosztuje ori? czy lepiej bawic sie w zamienniki, czujnik temp tez do wymiany.
-
[ALL B5] Diesle - wymiana nagrzewnicy w wersji z klimatronikiem
a moze by tak sprobowac najpierw uszczelniacza do chlodnicy ,moze zatka dziure w nagrzewnicy i nie bedzie ubywalo? Moze pomoze,bo nie usmiecha mi sie wymiana
-
[ALL B5] Diesle - wymiana nagrzewnicy w wersji z klimatronikiem
kurde, mam to samo Szyby paruja momentalnie jak wlacze cieple powietrze, a na klimie zero reakcji, nic nie osusza.I plynu ubywa dosyc duzo, i tez mam mokro od strony pasazera pod dywanikiem. Czy to objawy padnietej nagrzewnicy?
-
[B5 AHL] parowanie
chodzi o to, ze jak wlacze cieple ogrzewanie nawet na 20stopni to momentalnie szyby mam zaparowane ze nie mozna jezdzic. Filtr wymienilem dwa razy w ciagu tygodnia i dalej nic. Sprawdzalem pod filtrem obieg jest otwarty. Zaczelo sie to od momentu jak oddalem auto do odgrzybiania klimy, jakies dwa miesiace temu, tylko dopiero teraz wlaczylem cieplo, bo predzej nie bylo potrzeby. Czy moze tam cos spieprzyli? Moze mial ktos to samo, musze szybko to rozwiazac bo rano na zimnym nadmuchu to nie fajnie sie jezdzi.
-
[ALL B5] Problem z temperatura
mam climatronic, ale na klimie tez paruje. Chyba zaczne jednak od wymiany termostatu.
-
[ALL B5] Problem z temperatura
Mam problem z temperatura, a mianowicie wskaznik temperatury caly czas jest na 60 na samym dole, nawet po przejechaniu 500km sie nie podnosi.Co to moze byc? A jak wlacze cieple ogrzewanie to zaraz szyby paruja, ma to cos wspolnego z tym oczywiscie filtr przeciwpylkowy nowy zalozony i dalej nic.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czy ta cena za mastery jest dobra, czy warto brac? http://moto.allegro.pl/item420923951_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_master_sport.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro smigam do Sopotu, i w niedziele powinienem juz byc popoludniu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no dokładnie trzeba sie ogarnac i cos wkoncu wykombinowac.
-
[ALL B5]warto brac te felgi?
Warto brac te felgi, konkretnie ten model? czy szukac czegos innego? http://moto.allegro.pl/item390105650_piekne_kola_17_5x112_mercedes_audi.html
-
[ALL B5]jaki rozmiar opon do 17
dzieki za profesjonalna odpowiedz. czyli szukam cos w 225/45
-
[ALL B5]jaki rozmiar opon do 17
no wiem, tylko przy profilu 45 to trzeba obnizac, a wolalbym zostawic zawieche serie, ale tak ,zeby nie bylo zbyt duzego przeswitu, dlatego chce wieksza opone.
-
[ALL B5]jaki rozmiar opon do 17
mam alufelgi 17cali i chcialbym zalozyc opony 205/50/17 czy wtedy nie musze obnizac zawieszenia? jak to by wygladalo na tym profilu, zeby nie bylo za duzego przeswitu.
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
problem jest taki, ze przed wymiana nie piszczaly, a po wymianie na nowe piszcza. Tarcze sa nowe i klocki.
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
Wymienilem kilka dnie temu tarcze klocki trw przod i klocki tyl ferrodo. i przy hamowaniu wciaz piszcza, moze nie mocno, ale slychac pisk, co moze byc przyczyna,? slyszalem ,ze musza sie dobrze ulozyc i wtedy przestana.
-
[ALL] Jakie felgi
nie no tyle to wiem, :> to bylo tylko na pokazanie jak wygladaja.
-
[ALL] Jakie felgi
Witam, mam mozliwosc tanio kupno takich felg razem z oponami, oczywiscie /225/45/17. I chcialbym zobaczyc jak wygladaja na B5, ma ktos z forum takie? http://moto.allegro.pl/item348001708_audi_a3_vw_5x100_et35_17_rs4_hyper_silve.html
-
Formuła 1 2008
BRAWO KUBICA :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
good idea :th:
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
mam mozliwosc kupienia tych felg, ten sam model co na tej aukcji 16cali, co myslicie o tych felgach, dobry wybor? http://moto.allegro.pl/item332662055_felgi_aluminiowe_16_audi_a6_et_35_5x112_jak_nowe.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oto obiecane fotki :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dopiero wrocilem z Gdanska, troche sie to przedluzylo :> mam pare fotek, ale wkleje je jak sie ogarne, dzisiaj wieczorem albo jutro rano. ps, ogolnie spocik bardzo sympatyczny, milo bylo poznac wszystkich ktorzy byli, moj pierwszy spocik audi i myśle ze nie ostatni. :th: