Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafis

  1. ja mam tez pytanie, dostalem sprezyny weitec do a4 b5 o numerze AU089/av81, do jakiego silnika sa i o ile obnizaja, ktos wie moze?
  2. rafis odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a zawieszenie ile poszlo w dol?, bo ja sie zastanawiam na weitecem, tylko nie wiem czy 30mm albo 25mm. Bo ta twoja ładnie wyglada
  3. ja dzisiaj wymieniłem czujnik i termostat orginał, mialem takie same objawy jak u ciebie. Nie kupuj jakiegos badziewia, tylko orginal, teraz mam wszystko oki z temp. Razem dałem 180zl.
  4. chyba tez mnie czeka wymiana termostatu. ktos moze wie ile kosztuje ori? czy lepiej bawic sie w zamienniki, czujnik temp tez do wymiany.
  5. a moze by tak sprobowac najpierw uszczelniacza do chlodnicy ,moze zatka dziure w nagrzewnicy i nie bedzie ubywalo? Moze pomoze,bo nie usmiecha mi sie wymiana
  6. kurde, mam to samo Szyby paruja momentalnie jak wlacze cieple powietrze, a na klimie zero reakcji, nic nie osusza.I plynu ubywa dosyc duzo, i tez mam mokro od strony pasazera pod dywanikiem. Czy to objawy padnietej nagrzewnicy?
  7. chodzi o to, ze jak wlacze cieple ogrzewanie nawet na 20stopni to momentalnie szyby mam zaparowane ze nie mozna jezdzic. Filtr wymienilem dwa razy w ciagu tygodnia i dalej nic. Sprawdzalem pod filtrem obieg jest otwarty. Zaczelo sie to od momentu jak oddalem auto do odgrzybiania klimy, jakies dwa miesiace temu, tylko dopiero teraz wlaczylem cieplo, bo predzej nie bylo potrzeby. Czy moze tam cos spieprzyli? Moze mial ktos to samo, musze szybko to rozwiazac bo rano na zimnym nadmuchu to nie fajnie sie jezdzi.
  8. mam climatronic, ale na klimie tez paruje. Chyba zaczne jednak od wymiany termostatu.
  9. Mam problem z temperatura, a mianowicie wskaznik temperatury caly czas jest na 60 na samym dole, nawet po przejechaniu 500km sie nie podnosi.Co to moze byc? A jak wlacze cieple ogrzewanie to zaraz szyby paruja, ma to cos wspolnego z tym oczywiscie filtr przeciwpylkowy nowy zalozony i dalej nic.
  10. czy ta cena za mastery jest dobra, czy warto brac? http://moto.allegro.pl/item420923951_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_master_sport.html
  11. jutro smigam do Sopotu, i w niedziele powinienem juz byc popoludniu.
  12. no dokładnie trzeba sie ogarnac i cos wkoncu wykombinowac.
  13. Warto brac te felgi, konkretnie ten model? czy szukac czegos innego? http://moto.allegro.pl/item390105650_piekne_kola_17_5x112_mercedes_audi.html
  14. dzieki za profesjonalna odpowiedz. czyli szukam cos w 225/45
  15. no wiem, tylko przy profilu 45 to trzeba obnizac, a wolalbym zostawic zawieche serie, ale tak ,zeby nie bylo zbyt duzego przeswitu, dlatego chce wieksza opone.
  16. mam alufelgi 17cali i chcialbym zalozyc opony 205/50/17 czy wtedy nie musze obnizac zawieszenia? jak to by wygladalo na tym profilu, zeby nie bylo za duzego przeswitu.
  17. problem jest taki, ze przed wymiana nie piszczaly, a po wymianie na nowe piszcza. Tarcze sa nowe i klocki.
  18. Wymienilem kilka dnie temu tarcze klocki trw przod i klocki tyl ferrodo. i przy hamowaniu wciaz piszcza, moze nie mocno, ale slychac pisk, co moze byc przyczyna,? slyszalem ,ze musza sie dobrze ulozyc i wtedy przestana.
  19. nie no tyle to wiem, :> to bylo tylko na pokazanie jak wygladaja.
  20. Witam, mam mozliwosc tanio kupno takich felg razem z oponami, oczywiscie /225/45/17. I chcialbym zobaczyc jak wygladaja na B5, ma ktos z forum takie? http://moto.allegro.pl/item348001708_audi_a3_vw_5x100_et35_17_rs4_hyper_silve.html
  21. rafis odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    BRAWO KUBICA :th:
  22. good idea :th:
  23. mam mozliwosc kupienia tych felg, ten sam model co na tej aukcji 16cali, co myslicie o tych felgach, dobry wybor? http://moto.allegro.pl/item332662055_felgi_aluminiowe_16_audi_a6_et_35_5x112_jak_nowe.html
  24. oto obiecane fotki :>
  25. dopiero wrocilem z Gdanska, troche sie to przedluzylo :> mam pare fotek, ale wkleje je jak sie ogarne, dzisiaj wieczorem albo jutro rano. ps, ogolnie spocik bardzo sympatyczny, milo bylo poznac wszystkich ktorzy byli, moj pierwszy spocik audi i myśle ze nie ostatni. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.