Treść opublikowana przez Maciejo
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
Siema Zajmuje sie poszerzaniem felg i potrzebuje poszerzyć do audi na zimę ale chce zostawić seryjne opony widział ktoś gdzieś zdjecia szerokiej stali na oponie balonie tzn 195/65 myślę przód na 7.5 a tył na 8.5 poszerzyć Jakby kogoś interesowało jedno z moich kompletów które robiłem http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539035_457609434279322_1976478439_n.jpg
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
W audi coś tam sie dłubie ostatnio podłączyłem moduł centralnego zamka żeby otwierać z pilota (w końcu) poza tym zamiast znaczka z tyłu taka oto naklejeczka zrobiłem więcej bo w takich wymiarach nie mogłem dokupić jakby ktoś był zainteresowany to pw ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 16:57 ---------- Jakby ktoś był zainteresowany dzwonić, pytać Audi A4 1.8T super stan POLECAM !! (2727309231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
temp silnika kanał 51
A jak myślicie można wierzyć tym odczytom z climatronica bo u mnie w końcu pokazuje od 0 i widzę że rozgrzewa się ładnie ale jak mam na zegarach 90 stopni to na climatronicu 74 czemu tak może być czy te czujniki są w różnych miejscach i stąd te wahania?
-
Spociki w Skierniewicach
Na niedziele to o ile nic nie wypadnie to i ja mogę się pisać
-
temp silnika kanał 51
Ale pokazuje tylko od 50st w górę na 51 nie ma opcji żeby pokazało na niższej?
-
temp silnika kanał 51
Mi na 49 pokazuje 0
-
temp silnika kanał 51
Mam tak samo przed chwilą właśnie to sprawdzałem bo chciałem sprawdzić jakbym miał gaz kiedy by się załączył a tu d*pa od 50 st. dopiero pokazuje
-
Kryteria przy wyborze kasku motocyklowego
Ja jeżdżę trzy lata już w LS2 i to dość niski model jak kupowałem dopiero firma wchodziła na polski rynek i tylko takie były, jestem zadowolony co więcej sam handluje teraz tymi kaskami u siebie w sklepie jakbyś się zdecydował czy miał jakieś pytania pisz ceny mam lepsze niż na allegro
-
sprezyny tyl z sedana do avanta?
Będzie różnica w wysokości ja do sedana założyłem od avanta to prawie nic nie usiadł a jak założysz os sedana do avanta to więcej usiądzie pewnie
-
Nie zarobisz jak nie "zrobisz" czyli jak wygląda polski handel autami używanymi.
Ale co sie dziwić tak jak gościu powiedział licznik są cofane bo klient sam sie o to prosi zobaczą 2 nie daj boże 3 z przodu na liczniku i już odpuszczają ale ten sam z 1 z przodu to lala Sam znam przypadek jak gościu chciał żeby mu cofnęli w komisie licznik bo żona sie nie zgodzi na jego zakup bo ma za dużo najechane
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Coś tam się modzi co lubię najbardziej doposażanie Uchwyt na kubek dzięki slepy I roleta na tylną szybę tak jak pisałem ---------- Post dopisany 02-08-2012 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2012 at 09:58 ---------- Co myślicie nad grillem od polifta? Z tym został by w serii chromowana obwódka i znaczek Ładnie by to wyglądało może ktoś mi foto shopie zrobi wizualizacje?
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Ładna sztuka a w halogenach co za żarówki tak ładnie świecą? Ale szczerze Ci gratuluje wytrwałości i cierpliwości ja jakbym miał szukać teraz znowu samochodu bym chyba zwariował a Ty obejrzałeś 17 AUT !!! Ale warto było jak widać
-
Spociki w Skierniewicach
Szkoda że już nie ma air ride ale na gwincie i tej feldze też spoko wygladą no i kiera po normalnej stronie w końcu
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
A znaczek pasuje z po lifta do przed?
-
Diody led
No to jest włożona dobrze przy zwykłej żarówce nie było problemów myślę żeby może wstawić jakiś rezystor może to coś pomoże ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ja też mam czerwone po prostu świecą czerwonym światłe ja jeszcze lekko stop wciskam i coś tam widać
-
Diody led
Panowie a może ktoś mi doradzi co zrobić Mianowicie mam założone wewnątrz oświetlenie na diodach SMD rurkę w podsufitce i problem w tym że nie zawsze chce się zapalić po otwarciu drzwi albo tylko mrugnie albo lekko się tli natomiast gdy przesunę przełącznik na pozycje on świeci normalnie czy to wina tego ze ma za mało prądu pobiera ? może jakiś rezystor? czytałem coś tu o zmianach biegunów ale nie wiem jaki to ma sens skoro normalnie jak włączę to świeci
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Syto w ch*j
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
Ja założyłem przekaźnik za 10zł i spełnia taką samą funkcje
-
Spociki w Skierniewicach
Temat rozwojowy aczkolwiek ja w ten weekend na pewno nie dam rady bo jade na zlot motocykli do czerska ale za tydzień dwa nie problemu Może oddzielny temat założymy?
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
FOLIA DO LAMP POMARAŃCZOWA AMBER JDM STYLE RadMak (2422891935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Folia do kierunków od tego gościa zawsze biorę Szyby robiłem sam ale już nie ma jednak mi to też nie pasowało wolałbym żeby było jeszcze delikatniejsze na razie wpadnie roleta na tylną szyby będzie jak ori chociaż
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Yyy tak Najlepiej kupić kratki z ABS-u żeby się łatwo spawały (u mnie w sklepie dostępne) później trzeba wyciąć kratki do tej pionowej poprzeczki i dociąć w to miejsce płaski kawałek plastiku np. ze zderzaka i wspawać później wyciąć dziurę na halogen tu jaki chcesz ja kupiłem z homologacją na dzienne http://motoakces.pl/product/image/5337/WESEM_swiatlo_jazdy_dziennej_HM4-23800.jpg Wszystko po szpachlowałem spawy itd. i pomalowałem struktura do plastiku halogeny przyklejone poxipolem trzymają elegancko Mi to dwa dni dłubania w między czasie w pracy zajęło no i mam swoja spawarkę do plastiku Idę odklejać folie
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Mogłem nie pokazywać bo zaraz pół forum będzie miało lampy a'la USA ale spoko o tego jest forum żeby się dzielić pomysłami A co do szyb w poniedziałek będzie roleta tylnej szyby i zobaczę czy zostawić folie na szybach czy zerwać i zostawić samą roletę Perezip u Ciebie ładnie wygląda bo Ty masz wszystkie profesjonalnie przyciemnione Aktualnie wygląda tak sorry za jakość zdjęć
-
Rozrząd 1.8T
Pompy nie musisz wymieniać jeśli nie cieknie ani nie ma luzu bo nie jest na rozrządzie tylko napędzana jest paskiem wieloklinowym
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Ja wiem czy karawan ? Zrobiłem tylne boczne light black a tył będzie roleta szukam ori ale pewnie będzie problem... zawsze można zerwać w każdej chwili