Treść opublikowana przez Maciejo
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
Witam Mam problem w moim AEB otóż przy jeździe bez znaczenia czy na zimnym czy na ciepłym silniku np. na trójce i trzymając równe obroty czuć jak silnik poszarpuje na kompie nie pokazuje błędów nowe świece filtry itd. ma ktoś ja kiś pomysł co to może być ? obroty na biegu jałowym trzyma dobrze
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Witam mam pytanie co do renowacji felg kto wie jak otrzymać taki efekt jak Audi wypuszczało felgi na autach fabrycznie np. B5 czy to polerka i na to lakier bezbarwny czy to jakiś specjalny lakier? planuje swoje odnowić i nie wiem czy je polerować czy pomalować?
-
[ALL B5] Audi S4
W moim sklepie ten aku 369zł do zapłaty a że cena jest wysoka na półce to pewnie dlatego że robią duży rabat i klient zadowolony że mu dużo opuścili
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Dzięki wyszukiwarka jakoś mi tego nie znalazłem nie wiem czemu pozdro
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mam pytanie który kabel w B5 idzie do podświetlenia lampki nad lusterkiem chce zrobić podświetlenie na nogi ale nie mogę znaleść tematu choć wiem ze był może ktoś pomoże?
-
[ALL B6] Błędy silniczków klimatyzacji
A ma ktoś może takie schematy do b5 ?
-
[ALL B5] Jak wyjąć tylne głośniki
Dzięki wielkie pozdro
-
[ALL B5] Jak wyjąć tylne głośniki
Witam potrzebuje wyjąć tylne głośniki i nie wiem jak odkręcić maskownice nigdzie nie widzę śrub a zatrzasków też nie ma już kawałek maskownicy odłamałem ;/ i nie wiem jak się dostać do głośnika mam głośniki nokia ze wzmacniaczem
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
Ja włożyłem philips blue vision i jest spoko światło w postoju nie jest ani niebieskie ani żółte tylko białe zwykłe białe co prawda nie aż tak białe jak ledowe ale jasne mnie to zadowoliło też zakładałem różne i te mi się podobają
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
Auto naprawione przyczyną okazał się obcięty klin na kole na wałku zdawczym i przesunięty rozrząd
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
Podłączony wskaźnik i wychodzi że ma doładowanie i to takie jak powinno być bo na trójce i pedał w podłodze pokazało 0.5 bara czasami gdy wskoczyło na chwile na 0.7 i tu pytanie dlaczego nie jedzie ? Ogólnie nie wiem dlaczego (i to główny problem) tak słabo chodzi popychacz od gruszki do zaworu skoro go nic blokuje ile powinien się wysuwać w AEB przy okazji wywaliłem katalizator zmiana delikatnie na + jutro jadę jeszcze na podłączenie kompa ale w piątek po wymianach n75 i DV nie było żadnego Ogólnie objaw jest taki że od 4tys obr. auto jakoś zaczyna jechać, od 1 tys do 4 tys poszarpuje buczy i powoli się wkręca czuć ze turbo pompuje i chce jechać ale nie może rozrząd ok ciśnienie na garach ok nowe świece itd. Normalnie nie mam pomysłów proszę o jakiekolwiek sugestie mogą one byc pomocne POZDRAWIAM
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
Mam podobny problem również w AEB konkretnie N75 nowy DV nowy żadnych dziur i słabe ciśnienie turbo zdrowe nie ma luzów łopatki całe ośka nie ukręcona Problem tkwi w tym że turbo nie produkuje odpowiedniego ciśnienia Co za tym idzie gruszka nie steruje odpowiednio zaworem w kolektorze bo ma za małe podciśnienie porusza się tylko kilka milimetrów a po odpięciu i pompowaniu w niego pompka chodzi idealnie macie jakieś pomysły? nie widzę sensu wymiany turbo skoro nie wydaje żadnych oznak zużycia uszkodzenia Jutro założę wskaźnik doładowania więc powiem ile pompuje dokładnie
-
[B5 AJM] Co sadzicie o przegubie firmy PASCAL? Ktoś śmiga na takim?
Sprzedaje dużo tego i naprawde są spoko sam zakładałem nawet je do hondy i wszystko OK za tą cenę w IC i zresztą nie tylko to najlepszy wybór
-
[ALL B5] [ALL B5] Naprawa ułamanego zaczepu popielniczki tunelu srodkowego
Zawsze można przyspawać taki plastik tylko jak się nie ma swojej spawarki to plastikarz powie za męczenie się z taką pierdołą więc niż druga zapalniczka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ładna kosa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Mam na imię Maciej jestem z Łowicza jestem posiadaczem świeżo zakupionej Audi A4 1.8 T AEB pozdrawiam