Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciejo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciejo

  1. Witam Mam problem w moim AEB otóż przy jeździe bez znaczenia czy na zimnym czy na ciepłym silniku np. na trójce i trzymając równe obroty czuć jak silnik poszarpuje na kompie nie pokazuje błędów nowe świece filtry itd. ma ktoś ja kiś pomysł co to może być ? obroty na biegu jałowym trzyma dobrze
  2. Witam mam pytanie co do renowacji felg kto wie jak otrzymać taki efekt jak Audi wypuszczało felgi na autach fabrycznie np. B5 czy to polerka i na to lakier bezbarwny czy to jakiś specjalny lakier? planuje swoje odnowić i nie wiem czy je polerować czy pomalować?
  3. W moim sklepie ten aku 369zł do zapłaty a że cena jest wysoka na półce to pewnie dlatego że robią duży rabat i klient zadowolony że mu dużo opuścili
  4. Dzięki wyszukiwarka jakoś mi tego nie znalazłem nie wiem czemu pozdro
  5. Mam pytanie który kabel w B5 idzie do podświetlenia lampki nad lusterkiem chce zrobić podświetlenie na nogi ale nie mogę znaleść tematu choć wiem ze był może ktoś pomoże?
  6. A ma ktoś może takie schematy do b5 ?
  7. Dzięki wielkie pozdro
  8. Witam potrzebuje wyjąć tylne głośniki i nie wiem jak odkręcić maskownice nigdzie nie widzę śrub a zatrzasków też nie ma już kawałek maskownicy odłamałem ;/ i nie wiem jak się dostać do głośnika mam głośniki nokia ze wzmacniaczem
  9. Ja włożyłem philips blue vision i jest spoko światło w postoju nie jest ani niebieskie ani żółte tylko białe zwykłe białe co prawda nie aż tak białe jak ledowe ale jasne mnie to zadowoliło też zakładałem różne i te mi się podobają
  10. Auto naprawione przyczyną okazał się obcięty klin na kole na wałku zdawczym i przesunięty rozrząd
  11. Podłączony wskaźnik i wychodzi że ma doładowanie i to takie jak powinno być bo na trójce i pedał w podłodze pokazało 0.5 bara czasami gdy wskoczyło na chwile na 0.7 i tu pytanie dlaczego nie jedzie ? Ogólnie nie wiem dlaczego (i to główny problem) tak słabo chodzi popychacz od gruszki do zaworu skoro go nic blokuje ile powinien się wysuwać w AEB przy okazji wywaliłem katalizator zmiana delikatnie na + jutro jadę jeszcze na podłączenie kompa ale w piątek po wymianach n75 i DV nie było żadnego Ogólnie objaw jest taki że od 4tys obr. auto jakoś zaczyna jechać, od 1 tys do 4 tys poszarpuje buczy i powoli się wkręca czuć ze turbo pompuje i chce jechać ale nie może rozrząd ok ciśnienie na garach ok nowe świece itd. Normalnie nie mam pomysłów proszę o jakiekolwiek sugestie mogą one byc pomocne POZDRAWIAM
  12. Mam podobny problem również w AEB konkretnie N75 nowy DV nowy żadnych dziur i słabe ciśnienie turbo zdrowe nie ma luzów łopatki całe ośka nie ukręcona Problem tkwi w tym że turbo nie produkuje odpowiedniego ciśnienia Co za tym idzie gruszka nie steruje odpowiednio zaworem w kolektorze bo ma za małe podciśnienie porusza się tylko kilka milimetrów a po odpięciu i pompowaniu w niego pompka chodzi idealnie macie jakieś pomysły? nie widzę sensu wymiany turbo skoro nie wydaje żadnych oznak zużycia uszkodzenia Jutro założę wskaźnik doładowania więc powiem ile pompuje dokładnie
  13. Sprzedaje dużo tego i naprawde są spoko sam zakładałem nawet je do hondy i wszystko OK za tą cenę w IC i zresztą nie tylko to najlepszy wybór
  14. Zawsze można przyspawać taki plastik tylko jak się nie ma swojej spawarki to plastikarz powie za męczenie się z taką pierdołą więc niż druga zapalniczka
  15. Witam wszystkich Mam na imię Maciej jestem z Łowicza jestem posiadaczem świeżo zakupionej Audi A4 1.8 T AEB pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.