Treść opublikowana przez Maciejo
-
Spociki w Skierniewicach
Chyba kolego mnie w nocy widziałeś Bo jest granatowe http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-a4-1-8t-240014/
-
Spociki w Skierniewicach
Też jestem z Łowicza kręcę się często po mieście to możemy się gdzieś ustawić
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Tylko jak? Jakby mógł ktoś przedstawić instrukcje jak to zrobić ? Bo dopiero zaczynam przygodę z vagiem i nie bardzo ogarniam jeszcze
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Mi fotki ładują się normalnie jutro będę kombinował z przyciemnianiem lekko tylnch szyb zobaczymy co z tego wyjdzie póki co założyłem oświetlenie ledowe wewnątrz łącznie z podświetlaniem nóg tylko mam problem bo nie zawsze chcą się załączyć po otwarciu drzwi lub tylko lekki się tlą myślę ze może za mały opór mają i dlatego coś jest nie tak może jakiś opornik wstawić ? Po przesunięciu przełącznika w pozycje on świeca normalnie
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Pin licznika rozumiem że muszę sczytać? Profil uzupełniony sorry nie zauważyłem wcześniej
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Witam mam takie pytanko otóż mam zapasowy kluczyk który sie rozkodował i nie mogę odpalić samochodu czy mogę go sam zakodować mam vaga tylko nie wiem co wpisywać gdy kliknę na adaptacje mam tą plastikową zawieszkę
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Myślę nad pomalowaniem dokładek zderzaka w kolor co o tym myślicie ma ktoś może zdjęcie tak zrobionej w moim kolorze? Może zespawać dokładki ze zderzakami i zrobić na gładko? czekam na podowiedzi
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
aha aha aha dzięki Mi sie podoba a tak na poważnie przydał by się odblask w środek no ale nie ma jak tego zrobić a tu jeszcze fota z soboty z nocnego mocnego spotu w Łodzi https://picasaweb.google.com/102654144020750443175/NocnyMocny0707?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIjS-oHjl8atBQ&feat=directlink#5762752794922557586
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Bardzo prosto ro folia pomarańczowa z allegro docięta według kształtu kierunkowskazu na nocny mocnym w Łodzi też ktoś mnie pytał w szoku czy to lampy od U.S. czy same kierunki a tu ani jedno ani drugie foto z bliska :
-
Rozrusznik nie kręci na ciepłym silniku
Ok dzięki wyjmę go i sprawdzę sam jeszcze dla pewności ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2012 at 08:31 ---------- Rozebrałem sam te rozrusznik w środku ogólnie spoko tylko straszny syf olej itd. wymyłem wszystko zmywaczem uzwojenie wyglądało ładnie luty też ogólnie jest już lepiej aczkolwiek zdarzyło się że raz jeszcze stanął rozrusznik macie jakieś pomysły jeszcze czy pozostaje kupić drugi rozrusznik i w razie czego jakby ten drugi też padł zrobić z dwóch jeden ?
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Witam Chciałem Wam przedstawić moją A4 kupiłem ją jakieś pół roku temu i o ile fundusze i czas pozwala coś tam sobie modzę pozdrawiam i czekam na podpowiedzi, opinie Opis samochodu: - Marka: Audi - Model: A4 B5 - Rok produkcji: 1996 - Pojemność: 1.8 T - Moc: ok. 150KM - Silnik: AEB Modyfikacje: Silnik : Wyrzucony kat zamiast tego rura 2.5' wkładka filtra pipercrossa Poprawione chłodzenie ic Zawieszenie : Springi K.A.W. ok -40mm Felgi : BBS VZ 8x17' tylne lampy całe na czerwone przód kierunki ala USA Dołożone światła dzienne przerobione żeby wyglądały jak halogeny w po lifcie i do tego żółta folia Prawe lusterko od anglika (nareszcie coś widać) Zegar doładowania
-
Szukam namiarów na kolegę z forum, który handluje częściami
Nie wiem kogo szukasz konkretnie ale ja też pracuje w sklepie motoryzacyjnym może coś pomogę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To B5 miała takie kratki w nadkolach ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Myśle że pomysł nie głupi tylko kwestia od czego wpasować tam nadkole lub jego kawałek bo wyciąć dziurę trochę mi się nie widzi
-
Rozrusznik nie kręci na ciepłym silniku
Witam Panowie otóż mam problem z rozrusznikiem w moim AEB problem polega na tym ze po rozgrzaniu silnika i zgaszeniu go na jakiś czas do puki nie wystygnie rozrusznik nie chce kręcić po prostu staje tak jakby padł akumulator ale po przytrzymaniu kluczyka będzie chwile buczał i zacznie kręcić rozrusznik był na sprawdzeniu ponoć była tylko jedna tulejka padnięta wyczyściłem masę i pociągnąłem drugą dla pewności napięcie na rozruszniku podczas kręcenia spada do 9v nie wiem czy tak powinno być w czasie spoczynku jest normalnie ponad 12v pozdrawiam i czekam na podpowiedzi co można zrobić? Czy fachowiec mógł źle ocenić rozrusznik? nie jest to jakiś pierwszy lepszy nigdy fuszerki nie robił a i jeszcze jedno na rozruszniku było napisane markerem Audi A3 ale wszystko wygląda jak ori od A4
-
[ALL B5] Audi S4
Ja Reinza założyłem do 1.8 T AEB na zagięciach trochę silikonu i spokój jest
-
audi a6 blue chrome
Chłopaki to jest folia tak ? można to gdzieś kupić bo szukałem z kumplem i nigdzie nie mogę znaleźć
-
[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)
Co to za firma tych przegubów?
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Według mnie to ceny w miarę normalne jak za dobra robotę a nie lepienie
-
[ALL B5] Światła dzienne
Ja do swojej założyłem takie światła http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-504-hp-grupa-audi-vw-i2016544226.html Według mnie to nie jest wiocha ale rzeczywiście nie do wszystkich pasuje i nie mówię że do b5 też pasuje ale założyłem bo mi się podobały i to wcale nie oznacza brak gustu poniżej zdjęcia mojego poprzedniego samochodu co chyba to potwierdzą.
-
Prośba o wycene
Odwołuj sie są nawet instytucje które w tym pomagają kumpel w A6 c5 za porysowany i lekko wgnieciony błotnik i porysowany zderzak dostał 3100zł
-
[B7 BDG] Jakie świece żarowe polecacie
I takie kup Beru ewentualnie Denso a tak poza tym to Polska Iskra też ponoć robi robotę a jest w cenie chińczyków
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
Polecili wyczyścić przepustnice i tak też zrobiłem była trochę brudna teraz jest czyściutka pod plastikowym dekielkiem wszystko było Ok sprawdziłem czujnik temperatury też jest ok A cewki wymienić tak bez pewności to nie problem tylko wydać 500zł żeby wymienić z dobrego na dobre ...? Dzisiaj ściągam osłonę pod silnikiem sprawdzę czy wszystko ok z poduszkami a później jak będę miał możliwość podmienię cewki
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
200 000 i rzeczywiście tyle ma w dodatku dość dużo mi pali w mieście ponad 15 litrów przy normalnej jeździe a może być czujnik temperatury? Może mu dolewa za dużo?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:02_________________________________________________Byłem na kompie pokazało mi błąd położenia przepustnicy i silnik zblokowany czy coś takiego czy poza wyczyszczeniem przepustnicy mogę jeszcze coś zrobić ?
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
Nie przy ruszaniu nie a przepustnica jak by była brudna to raczej na wolnych obrotach by falował?