Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Co niektorzy znają moją czerwoną diablice Astre :) Słuzyla mi dzielnie ostatni rok ale zmienila wlasciciela bo znalazlem troche ponad miesiac temu takiego zlomka : audo 80 B4 2,6 V6 Quattro :) Troche bogatsza niz astra ( totalnie nie miala nic : nawet wspomagania :D ) . Ma klimke przyda sie w lato oraz dwie szybki ele no i wspomaganie :kox: :kox: :D

Generalnie kupilem tylko dlatego ze ma bardzo ladne nadwozie i nie byla nigdzie walnieta w innym wypadku nawet bym na nia nie spojrzal :)

Niestety silnik stukal i kopcil a quattro zostalo wspomnieniem ( zostal tylko wiszacy tylni dyer reszte ktos wywalil i wstawil skrzynie fwd :wallbash: :wallbash: ) . Z racji tego ze czesci leżą doslownie za domem to zakupilem za bardzo dobra kase :)

Przestala za domem bo nie bylo kiedy sie wziac ale ze przyskwieral brak dupowozu to wleciala w piatek wieczorem na garaz w celu wymiany silnika i odbudowania quattro :)

Sobota poludnie :

p1020817o.jpg

p1020818p.jpg

p1020820k.jpg

p1020821c.jpg

Zaraz we wtorek jade z nia ostro musi byc szybko zlozona :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie :) wlatuje znow 2,6 tylko w dobrej kondycji :) mialem chec chwile zapakowac 2,8 ale musialbym troche poprzerabiac a szczerze nie chce mi sie ono ma tylko sluzyc na codzien cos przewiesc itp :) wiec te 150 ps styknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor często spotykany, ale ładny, mój Ojciec ma taki sam w swojej. Teraz kiedy okazało sie że montaż Q do 80 B4 jest tak banalny czyli P&P zaczynam żałować że wziąłem B5 gdzie łatwiej wymienić auto niż je przerobić na Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb znając ciebie to z tego audika wyciągniesz z 250PS w nie długim czasie...

:polew: chyba jak włoży suszarkę i wyciągnie

ło taka przypasi

159_zdjecie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie :) Nia ma takich wyglupów :) To ma jeZdzic i byc bezawaryjne :)

Troche poprzezbrajalem dzisiaj : poduszki tylnie skrzyni nadaja sie na smieci to samo tuleje sanek tylnie , kolektor wydechowy jeden popekany :thumbdown: Generalnie odchwaszczam i skladam zeby potem nie dlubac... Gdzie ja dorwe teraz na szybko dzisiaj ten kolektor :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten to bez dlubania/odchwaszczania to by nie przezyl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mam to na wierzchu i widze ze poduszek i tulejek nie ma a kolektor pekniety bez mala na poł to trzeba to od razu zrobic. Przy okazji dam nowe oringi zeby mi nic nie cieklo :)

Ma byc dobrze w miare poskladane mam tym jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapedzaj sie :polew: ale mam nadzieje ze nie bedzie bardzo na drodze zamulac chociaz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam kolgo mam ;) Od takiej to nie w sumie ale od b3 owszem ;) A takie Ci chyba potrzeba :) Prawie nowe drazki do tylu , swieze amorki kayaby itp ;) [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 15:55_________________________________________________No tak zachcialo sie odbudowywac quattro :

p1020908n.th.jpg

Pamietajcie ze Quattro to 2,5 raza wiecej przegubów :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

nosb znając ciebie to z tego audika wyciągniesz z 250PS w nie długim czasie...

:polew: chyba jak włoży suszarkę i wyciągnie

ło taka przypasi

159_zdjecie2.jpg

Z kąd wiesz jaką?? masz u siebie pewnie taką :gwizdanie:

j**any :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...