Treść opublikowana przez trekpio88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ile taka imprezka kosztuje?? ty się tym zajmujesz?? bo widze że chyba nie znajde takiej felgi. zostało jeszcze gielda gliwice ewentualnie jasienica do Dejmiena.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam panów! słuchajcie uszkodzilem sobie dzisiaj w mojej ,,myszatej'' felgę!! na stacji benzynowej. Przytarlem ją na krawężniku na którym podbudowane są dystrybutory. Nawet nie możecie sobie wyobrazic jak człowiek może sobie spierd.... dzień! A boli nadal! I powiem tyle: czym czlowiek bardziej uważa żeby czegoś nie uszkodzic tym bardziej jest narazony na uszkodzenie:) a więc teraz poszukuje 1 lub 2 felgi ''OZ'' Palladio 17'' Może ktoś z was ma lub zna kogoś kto by mial?? <br /><br />
-
wkręty dolnej osłony silnika(wygłuszenia)
dzieki andrzeju!
-
wkręty dolnej osłony silnika(wygłuszenia)
jak w temacie. gdzie można kupic te wkręty w sieci ?? ewentualnie nr. katalogowy
-
VAS 505.4 a a logi.
a powiedzcie mi gdzie w tym vas-ie trzeba sie ''odnaleźc'' żeby te logi zrobic?? gdzie wejśc co i jak??
-
VAS 505.4 a a logi.
jak w temacie. czy tym Vas dam rade zrobic logi statyczne i dynamiczne??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
BMW X3 - Nie tylko dla gangstera! (2482897491) - motoAllegro Autko na pewno znalazło nowego właściciela:) (oryginalne ogloszenie)
-
Drgania "budy" na biegu jałowym
sprawdź kąt synchronizacji wtryskow.
-
Adaptacja przepływomierza
powiedzcie mi czy te przeplywki z B5 110KM czy B6, znacznie się różnią niż ta z B7 ?? da radę podepnąc z innego modelu czy szukac odpowiedniej?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam. Potrzebuje, schemat ustawienia zaplonu, do BKE gdzie szukac na forum?? Pilne. Dzięki za pomoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Potrzebuje, schemat ustawienia zaplonu, do BKE gdzie szukac?
-
Włącza sie tryb awaryjny.
Witam. panowie przy gwaltownym przyśpieszaniu na 3 biegu przy 3,5tyś obrotów włącza się tryb awaryjny i turbo nie ciągnie , po ponownym wyłączeniu i załączeniu silnika wszystko jest ok, natomiast na 5 biegu powyzej 3,5 tyś.ob przy jeździe na autostradzie wszystko działa jak należy. jeszcze nie podłączałem kompa ale chcialem się was dopytac co jest powodem.
-
[ALL B5] montaż fabrycznego subwofera
bo kurcze przy mocnym basie lekko mi ''zacharczy-drga'' na zewnątrz slychac te odglosy i kombinuje co to.
-
[ALL B5] montaż fabrycznego subwofera
odświerzam, Ale pytanko jest takie gdzie znajde na forum temat demontaż subwofera ?? jakieś foto?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuna ostatnio to przerabialiśmy, czyli adaptacja skrzyni, autko pojechało do Bielska do Serwisu na 1,5 tygodnia i chłopaki sobie z tym nie poradzili, od tego czasu odradzam.
-
Potrzebuje dane techniczne czujnika temp. silnika G2/G62
Ma ktoś dane techniczne tego czujnika?? musze sprawdzic czy jest sprawny ale nie mam danych do pomiaru.Szukałem i nie znalazłem. ---------- Post dopisany 17-05-2012 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2012 at 12:03 ---------- Potrzebuje nadal. ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Potrzebuje nadal.
-
Wskazania temperatury cieczy.
czy byly jakies silniki 1.9 z dwoma termostatami??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zlot tuningowanych aut 19 maja Lotnisko-Gotartowice otwarcie godz 11:00 http://www.s-t-k.pl/aktualnosci/17/ ktoś będzie???
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
odświeżę trochę temat. w b7 jakiej szerokosci są te żarówki?? chcialbym kupic power led ale nie wiem które podejdą.
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
no to fajnie a czy silnik w B7 BKE posiada tylko 1 termostat?? czy może 2??
-
Temp płynu spada podczas jazdy
bediks tym grubym przewodem teraz podążaj do bloku silnika i tam powinien łączyc się z kruccem plastikowym który jest przykrecany dwoma śrubkami do bloku i pod tym będziesz miał termostat. powodenia
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
co byście polecili?? -szukal bym jakiejś glinkkki do usuniecia drobnych rysek?? -coś do usuwania wiekszych rys może jakies mleczko?? -coś do chromu i relingów?? -politurę która nada piękny połysk i efekt mokrego lakieru?? -a na koniec jakiś wosk zabezpieczający?? może coś ze Meguiar's ?? co polecicie?? Meguiar's ma tyle tych kosmetyków że juz nie wiem co kupic. ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- co byście polecili?? -szukal bym jakiejś glinkkki do usuniecia drobnych rysek?? -coś do usuwania wiekszych rys może jakies mleczko?? -coś do chromu i relingów?? -politurę która nada piękny połysk i efekt mokrego lakieru?? -a na koniec jakiś wosk zabezpieczający?? może coś ze Meguiar's ?? co polecicie?? Meguiar's ma tyle tych kosmetyków że juz nie wiem co kupic.
-
Zacina sie szyba kierowcy
http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-podnosnika-szyby-audi-a4-b7-04-08-i2310179626.html o to chodzi???
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
witam gdzie znajdują się czujniki temp. cieczy chłodzacej?? są dwa ale gdzie dokładnie?? i który oddpowiada za wskazania na desce?
-
Zacina sie szyba kierowcy
jakie plastiki?? można je dostac na alledrogo.pl ?? ---------- Post dopisany 30-04-2012 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 14:04 ---------- up! ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- up!