Treść opublikowana przez trekpio88
-
Rns- Brak Połączenia Z Vagiem
2005r. b7 vcds 11.11.3
-
Rns- Brak Połączenia Z Vagiem
Jak w temacie. Nie mogę się połączyc przez vcds-a z kanałem 37 co może byc powodem???
-
Turbo na jakie większe?
jak w temacie. w BKE chyba jest najmniejsze turbo jakie montowali i naj hu... owsze . Z jakiego modelu szukac większą która będzie pasowac??
-
Maglownica- zestawy naprawcze.
Witam serdecznie dzisiaj chcąc znaleźc powód stukania na drobnych nierównościach, doszłem do wniosku że magiel zaczyna się kończyc. Stuki ewidentnie odchodzą od środka maglownicy. Mam kilka pytań: 1- śrubę która niweluje luzy na maglownicy na klucz 24 ODKRĘCAMY czy DOKRĘCAMY ??? 2- jakie były typy/rodzaje maglownic do b6/b7 ? które pasują do 1.9 tdi 2005r ??? 3- regenowal ktoś sam maglownice?? 4- regenerowac czy kupic używaną?? Prosze o odpowiedz Pozdrawiam.
-
RNS nie czyta płyt DvD navi. Powód: laser??
thx ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- gdzieś widziałem na forum jak ktoś zrobił kluczyki- wyjmaki do radia z karty płatniczej? były tam dokładne wymiary i rysunek. Szukałem ale nie znalazłem, wie ktoś ,może gdzie to znajde?
-
RNS nie czyta płyt DvD navi. Powód: laser??
Jak w temacie. nie czyta mi płytki z navi (ori) tzn od czasu do czasu zaskoczy. co robiC? czyścic laser?? w jaki sposób najlepiej??
-
Polecane opony letnie
ile dałeś za te oponki?---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Mial ktoś z was przyjemnośc z: Falken ZE914 ?? Matador MP46 ?? co myślicie o tych markach w opiniach sobie bardzo chwalą.
-
Belki na relingi i boxy.
Witam potrzebuje kupic belki na relingi pod box no i sam box . Może ktoś z was zna się na tym sprzęcie i co najlepiej kupic? jakie wymiary belek? alu -metal ? jakie boxy ? itp itd. Prosze o info. Dzięki.
-
Logi
powiem szczerze że pierwszy raz robiliśmy te logi (jeżeli w ogóle można to logami nazwac ) według tych wskazówek http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ i powiem że nie do końca wiem jak to się robi, wedlug tych instrukcji grupy 000 w BS w ogóle komputer nie ''znajdowal'' Dynamiczne logi chyba były poprawnie. które logi trzeba zrobic aby byly "pełne" logi? jaka różnica między BS a normalnymi grupami? statyczne: grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023. grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011 dynamiczne: grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.
-
Logi
Czy widac cos niepokojacego?? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM prt sc.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Obniżenie zawieszenia.
panowie a co powiecie na tą firmę?? jest czego warta??? Sportowe sprężyny obniżające Audi A4 B6 8E 35mm FK (3044706331) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Obniżenie zawieszenia.
-30/-30 ?
-
Obniżenie zawieszenia.
Eibach Pro Kit + amorki 1BA. Teraz siedzi Monroe reflex i chyba jest niżej, jak będą letnie będzie nowe foto. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4ed78ea5d4e.jpg a te na zdjęciu jakie masz felgi i profil oponki??
-
Obniżenie zawieszenia.
a fotki na eibach pro-kit ma ktoś??
-
Obniżenie zawieszenia.
no amorki mam po 72% więc wolałbym same springi. jak dobrac kategorie wagową (prosze o instrukcje:) ) mam avanta 1.9, 116ps. (gdzie na forum znaleźc objasnienia do tabliczki znamionowej? ) zawieszenie, chyba z tego co już wyczytałem to 1BA i OJJ (jeżeli jest to objaśnienie)
-
Obniżenie zawieszenia.
no a sprężynki z s-line?? o ile obniżają?? guerrero masz fotki?? powiedzcie mi czy obniżac przód i tył po równo czy tył mniej?
-
Obniżenie zawieszenia.
Witam serdecznie. Kupiłem w tamtym roku felgi 17" kapcie 225/45 po wymianie stwierdziłem że samochod troche wysoko stoi.Teraz pytanko: czy sprężynki s-line wystarczą aby ładnie siedział? nie chce żeby auto siedzialo totalnie na glebie ale żeby dobrze sie prezentowalo na tych felgach. Może -20mm? co byście polecili ? niestety na temat obniżania jestem zielony.
-
Końcówki drążka kierowniczego
Dobre:)
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
panowie jest możliwośc zakodowania tak modułu aby podczas zadziałania abs przy hamowaniu zaświeciły się światła awaryjne??
-
Wymiana gumowych nakładek w kluczykach
Panowie czy ktoś wymienial przyciski w kluczyku w B7? na allegro są dostępne ale jak z wymianą jeżeli w aso tego nie robią? dzwoniłem do ASO i powiedzieli mi że samych gumek do tego modelu nie dostane ewentualnie cały kluczyk wraz z kodowaniem skromne 500zł
-
Polerowanie felg wibracyjnie.
Witam gdzie na śląsku można w taki sposób jak na załączonym filmie wypolerowac felgi?? ile to może kosztowa?
-
stuki z przawej stronie podczas przyśpieszania te same stuki
ale co przegub miałby do tego samego stukania na dziurach? a niema żadnych innych objawów dot. przegubu. Na przyspieszaniu to tylko stuka na ''za wysokim'' biegu w stosunku do niskich obrotów.
-
stuki z przawej stronie podczas przyśpieszania te same stuki
byłem jakiś okres temu na szarpakach i nic nie widac, mam wrażenie że z czasem te stukanie jest coraz większe, ale dlaczego te same stukanie jest podczas przyśpieszania z ''niskich'' obrotów.
-
stuki z przawej stronie podczas przyśpieszania te same stuki
jak w temacie. najbardziej słychac na takich drobnych dziurach jak np. płyty ażurowe i te same stuki słychac podczas przyśpieszania na równej drodze np. na 5 biegu 1500obr. i gaz do dechy tak jakby coś luźnego gdzieś bylo. Prawa przednia strona. jakieś pomysły??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oj będzie ciężko chyba najszybciej to internet bo giełdy chyba odpadają.A co narobiłeś z tą felą ? fest to rozwaliłeś czy tylko otarta ? Zrób tam foto jak znajdziesz chwilkę to zerknę pozdro Kurcze przytarta jest ale mnie sie wydaje że troche głęboko. a po drugie lakier Cristal Titanium, prawie chrom z przebłyskami czarnego, nie wiem czy ktoś da rade pomalowac to tak jak oryginał.