Treść opublikowana przez kris_91
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Front mnie rozje.... Jak i całe auto:) Jest zacnie:) Nowym autą wiele do kosy nie trzeba:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dzis 20 na maku. Wezme aparat to mozna focic;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja dopiero jade do polski
-
Audi a4 b6 avant dyskretny subwoofer
przeciez wladi ma bose:P
-
Audi a4 b6 avant Krzywo
Moze ktos wozil ciezki bagaz i sie z czasem sprezyny zaklepaly. Albo ktos grzebal juz przy zawiesze;)
-
Cięgno wybieraka i łapa poduszki
Przerabialem dokladnie ten sam temat u siebie.... Przy skrzyni GBA byly bodajze drazki z koncowkami a i b. Musisz szukac do b6 2004. Od b7 jest inny wybierak. Ale nie pamietam koncowek jakie tam mialy byc... ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- zle gba ma numery ciegien 8e0711271A 8e0711151A natomiast do HCF trzeba: 8e0711271B i 8e0711151B. Ciegna z koncowka H i J czy tam L nie beda pasowac bo sa od B7 2.0 TDI a blok nie jest identyczny jak w avf awx. Mam takie w domu chyba bo tez zrobilem blad. Musisz szukac wybieraka z koncowkami ciegien B. Te beda pasowac do skrzyni HCF z AVF-em.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W sobote planuja ladna pogode. Takze mycie po ostatnich deszczach i sprzatanie wnetrza:) Moze jakas sesje ukurwie wkoncu:D
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Mam taki sam pomysl tylko ze mam wskazniki viair i musze sprawdzic czy mi sie zmieszcza...
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Mozesz pokazac gdzie masz wskazniki od airride?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Calkiem przyjemnie:) Zostaja srebrne? Bedzie szerzej? Dokladki w kolor obowiazkowo...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Dobre spasowanie i bedzie miazga;-) tak BTW powloke kwarcowa mozna nalozyc na gole polerowane alu?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Rozumiem ze musi byc grubo ale zeby zaraz Vossen? Burżułazja:P
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
jest kot ale brakuje gleby;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja nie dam rady a pogoda tez po psie...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dawid to nie bylem ja napewno:-p hmm 12 no moze:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
recznik polecam. sam taki mam. kiedy ta myjnia kolo carefoura otwieraja?
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
Czarne ciezko powiedziec kurcze... Ciekawe jak by to wygladalo...
-
[B5 APS] by czorny
Ładne fotki:) chodzi o barwe
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tez 3sdm?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
U mnie tez sobota odpada
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja jestem w gliwicach moze wyrobie na 5 powinienem wyrobic;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zalezy o ktorej:P Jak troche pozniej to czemu nie:)
-
[B5 APS] by czorny
No teraz zmieniam zdanie:) Jest sztos:0
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Dzialasz cos kolego?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez widzialem:-p Matiego kazdy rozpoznaje z daleka;-)