Treść opublikowana przez kris_91
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Mozesz zrobic foto jak masz manometry zamontowane i wlacznik kompresora
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chomik mam tylko takie foto:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mnie nie ma do nastepnego wekendu w pl a i w wekend ciezko z czasem
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Parapet jest konkret:)
-
[B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Dobrze dzialasz:) Fajny garaz:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jakas tania z allegro. Myślałem na plastidipem ale chce polysk a nie mat. Spróbuje ściagnąc ten chrom, dac podkład z pistoletu, potem akryl z utwardzaczem i na to klar oczywiscie wszystko pistoletem...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Na grill trzeba wymyslic jakis sposob bo lakier sie luszczy niestety...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chyba bede musial okleic na probe moje i wtedy ocenie jak bd ladnie to sie polakieruje w piano. Najlepiej przymierzyl bym ale nikt nie ma:-( ---------- Post dopisany 10-02-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 12:19 ---------- No to czas na update: -na chwilke wpadły na przymiarke lampki US: -w międzyczasie przerobiłem na próbe moje EU na czarno i wiem ze US tez musza być czarne:) -jakies tam foto przedniego hebla: -no i wisienka na torcie czyli fotele z A6 C6. Pełna elektryka(wszystko działa:)), mega wygodne, zostało zamocować tylne boki kanapy, obszyc klape podłokietnika i boczki drzwi alkantara pod kolor siedzeń.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Na rns-d nie warto. Bo zyskasz nawi a stracisz naped cd. Na rns-e zyskujesz naped cd/mp3, navi, 2 sloty karty, mozliwosc podlaczenia tv i dvd oraz kamery cofania...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Półskóra z alcantara
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Panowie kupilem jakas czarna folie polysk na gril. Ale tandetna strasznie pod wyplywem grzania rozwarstwia sie yebana...Co polecacie na oklejenie grili przednich?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Fotele od A6 on board:D Czarne lampki też
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Bedzie koks. Ale jakos mi sie wydaje ze CV3 by lepiej siadł...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Stoi stoi i napewno dlugo postoi. Jedyny taki w okolicy. A ja juz mam wekend. Teraz tylko dostac sie do PL:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Oj co to sie dzieje:( Kradne te a4 na potege:(
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
To jest dokładka MS Design. Brzydka jak noc:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A jak juz kupowac to z dobrym wyposazeniem. Bo rezać znowu wszystko to bez sensu.. 2 raz tego bledu nie zrobie:P
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Oj tego czy maja pamiec to nie wiem;P Ale pamiec mi az tak nie potrzebna... Jak to sprawdzic?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wojtek a malował tylko czarnym akrylem czy jeszcze klar na to kładł?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ciezko C6 za 30k wyrwac wedlug mnie...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No tak ale wiadomo że czasy bezawaryjnych aut sie skonczyly.... Teraz kazdy motor ma jakas wade. Ale mi osobiscie v6 w dieslu dalo by wiecej frajdy jak r4:D No chyba ze 2.0T;D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie przesadzajcie:) 3.0 sie tak nie sypia... A juz napewno nie tak jak 2.0 czy 2.5
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Mam problem. Jako ze mam teraz zwykle grzane nalesniki w b6 ( bez ledzwi), zakupilem fotele od A6 C6 z grzniem i full elektryka( te same co w b7). Przy fotelach sa po 3 kostki. Czy ktos sie orientuje skad pociagnac + do regulacji?? Przerabial to ktos?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
100x60 starcza idealnie...