Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja nie zmienialem srub..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A juz dziala? Lepsza od tej na orlenie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bylo by fajnie:) to sa zlaczki zaciskowe wkladasz rurke i zakrecasz. Tylko te do wezy sie nie nadaja;P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No tak wlasnie myslalem jak nie to z neta zamowie. Ktos sie orientuje czy da rade giac rurki z kwasówki o srednicy 10mm i sciance 1mm bez zalamań?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie do turbiny:P Do powietrza a raczej do zabudowy airride
-
Zmiana dekorów na szczotkowane alu z wnętrza SWING
A nie chce sie ktos zamienic czarnymi dekorami za oklejone szczotkowanym alu?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chlopaki gdzie to mozna dostac w okolicy? Złączka prosta gwint - zacisk GZ - 1/4" x 10 mm
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
U mnie sie troszke dzieje ale pochwale sie jak juz bedzie wszystko zrobione czyli gdzies w maju:P
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Cos za cos kolego:P Przy profilu 30 i naciagu opony praktycznie nie ma:P
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
musisz nacinac ale nie do samej krawedzi
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Tak sie jaram tym autem że aż ostrzezenie dostałem:P Tablice mała by się zdało na tył założyc:)
-
Zmiana dekorów na szczotkowane alu z wnętrza SWING
MAT1000 - a masz foto takiego polaczenia?
-
Zmiana dekorów na szczotkowane alu z wnętrza SWING
Ja mam u siebie i jest ładnie lepiej jak ori SWING w 1000%. Mysle nad czarnym fortepianowym na dekory...
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Fap, Fap, Fap.... Miazga:D:D:D Ale ja OOOO na klapie dałbym na czarno:)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Szkoda ze do JG mam tak daleko:-(
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
No to dobra cena. Pytalem Kokosa to mi za korekte z kwarcem zaspiewal mi 1200
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
To jest jakas masakra;P
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Gubi sie to koło w tym kolorze... Ja bym dał na srebrno...
-
[B8 CAGA] czarny kot
Jakos mieszane uczucie co do koloru rotora...
-
[B8 CAGA] czarny kot
Lukasz czemu sie kołem nie chwalisz:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
trzeba dobrze karte dociac. pozniej lapiesz kombinerkami i ciagniesz
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mam klucze. Ale karta sie daje;-) Niekoniecznie od bankomatu:-)
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Panowie a wydech od 1.8T oska czym sie rozni od tego od 2.5 tdi oprocz koncowek na prosto?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
A heble gdzie??
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Tak ramki polakierowane pistoletem czarna baza niemietaliczna i pokryte klarem. Narazie nic nie odskakuje;) A kratki to dluga historia;P Wycialem zebra i musialem je wygladzic itd ogolnie roboty w ciul:P