Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Z tylu dystans 13mm zeby o amor nie tarly... Wejsc wejda ale bez gleby bedzie lipa...
  2. One maja 5x112? Bez naciagu i gleby do b6 nie ma tego co ładować. no i dystansu w ciul trzeba:P
  3. Wlasnie jak z ta firma z Raciborza? ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 17:00 ---------- Jeszcze w walcach chlopaki ogarniaja te tematy i to dosyc dobrze choc osobiscie nie widzialem. I&M fel-tech https://www.facebook.com/imfeltech
  4. Powiadasz ze o pozycje pomaranczowa tez sie nie czepiali?
  5. W domu leza Ultery 90 sciete. Trzeba zamontowac tylko...
  6. No własnie na ebay-u: znalazłem:P Marcin ma US xenon kpl za 1000zł ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 16:57 ---------- Pierwsza produkcja. Troche slaba ale jest:P
  7. Te czerwone dekielki sa bleee. Do nieczego nie pasuja...
  8. A ja latam na nankangach cholerka...Musze sprawdzic rocznik:P
  9. Moduł US. Wpinasz do lampy i zarowka kierunku swieci slabsza moca jako postoj a jak wlaczysz kierunek to mruga pelna moca. Miałem montowac u siebie ale trafily sie lampy ORI US. Mam takie moduły nówki nie używane możemy sie dogadac co do ceny... Moduł US Indicator - kierunki jak w USA HIT!!!!!! (4191038258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. No widzisz na to nie wpadlem:-D Tylko ze jak podniose to wystaja jeszcze bardziej:-D
  11. Wczoraj misiaki z zielonej vectry przyczepili sie o wystajace kola. Chcieli dowod ale skoczylo sie na mandacie za brak gasnicy:-p
  12. Fotele mowisz mam nadzieje ze nie Vaurecia
  13. Ja tez nie do czasu az kupilem lampy US:P
  14. Wersje US nie miały regulacji swiateł ani manualnej ani samopoziomu nawet przy Xenonie... W USA swiatła musza byc stałe... Swoja droga masz wersje US i dobrze by było by zachowac wszystkie US rarytasy bo to rodzynek:)
  15. Takie tam 2 zajawkowe fotki z Tuning Battle by Rafał Niedźwiedzki:
  16. Tak wyglada u mnie:
  17. Ja na 19" tez jezdze na takiej wysokosci i nie ma tragedii... 2.7 siedzi nizej jak diesel? Srebrne kola lepiej pasuja:) 2 cm to bardzo duzo do wygladu:)
  18. Ecocarwash.pl ktos cos slyszal? Jakies opinie? Jestem w szoku ze w KK takie cos...
  19. W sobote mnie nie ma Tuning Battle jest
  20. Mialem LUK-a ktory sie pocil dosc obficie, teraz jest Bosch i narazie sucho...
  21. Zamieszczam reszte moich wypocin:
  22. Pompa Boscha z literka M podchodzi. Swiec u mnie nie ma. Po zmianie silnik lepiej zapala ( nie telepie przy kreceniu) i lepiej sie zbiera. Poprawy hamulcow kolosalnej nie zauwazylem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.