Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Z tylu dystans 13mm zeby o amor nie tarly... Wejsc wejda ale bez gleby bedzie lipa...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
One maja 5x112? Bez naciagu i gleby do b6 nie ma tego co ładować. no i dystansu w ciul trzeba:P
-
Malowanie felg na opolszczyznie
Wlasnie jak z ta firma z Raciborza? ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 17:00 ---------- Jeszcze w walcach chlopaki ogarniaja te tematy i to dosyc dobrze choc osobiscie nie widzialem. I&M fel-tech https://www.facebook.com/imfeltech
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zamontowales CATOUT?
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Powiadasz ze o pozycje pomaranczowa tez sie nie czepiali?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak ześ to zrobił?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
W domu leza Ultery 90 sciete. Trzeba zamontowac tylko...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No własnie na ebay-u: znalazłem:P Marcin ma US xenon kpl za 1000zł ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 16:57 ---------- Pierwsza produkcja. Troche slaba ale jest:P
-
B6 by Armi - sesja s.25
Te czerwone dekielki sa bleee. Do nieczego nie pasuja...
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
A ja latam na nankangach cholerka...Musze sprawdzic rocznik:P
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
Chcęęę!!!!!
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
Moduł US. Wpinasz do lampy i zarowka kierunku swieci slabsza moca jako postoj a jak wlaczysz kierunek to mruga pelna moca. Miałem montowac u siebie ale trafily sie lampy ORI US. Mam takie moduły nówki nie używane możemy sie dogadac co do ceny... Moduł US Indicator - kierunki jak w USA HIT!!!!!! (4191038258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No widzisz na to nie wpadlem:-D Tylko ze jak podniose to wystaja jeszcze bardziej:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wczoraj misiaki z zielonej vectry przyczepili sie o wystajace kola. Chcieli dowod ale skoczylo sie na mandacie za brak gasnicy:-p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Fotele mowisz mam nadzieje ze nie Vaurecia
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Ja tez nie do czasu az kupilem lampy US:P
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Wersje US nie miały regulacji swiateł ani manualnej ani samopoziomu nawet przy Xenonie... W USA swiatła musza byc stałe... Swoja droga masz wersje US i dobrze by było by zachowac wszystkie US rarytasy bo to rodzynek:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Takie tam 2 zajawkowe fotki z Tuning Battle by Rafał Niedźwiedzki:
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Tak wyglada u mnie:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ja na 19" tez jezdze na takiej wysokosci i nie ma tragedii... 2.7 siedzi nizej jak diesel? Srebrne kola lepiej pasuja:) 2 cm to bardzo duzo do wygladu:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ecocarwash.pl ktos cos slyszal? Jakies opinie? Jestem w szoku ze w KK takie cos...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W sobote mnie nie ma Tuning Battle jest
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Mialem LUK-a ktory sie pocil dosc obficie, teraz jest Bosch i narazie sucho...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Zamieszczam reszte moich wypocin:
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Pompa Boscha z literka M podchodzi. Swiec u mnie nie ma. Po zmianie silnik lepiej zapala ( nie telepie przy kreceniu) i lepiej sie zbiera. Poprawy hamulcow kolosalnej nie zauwazylem...