Treść opublikowana przez kris_91
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No to po długiej ciszy pora wkońcu odgrzać kotleta. W aucie znowu zawitał Airride. Butla 25L ustąpiła miejsca zbiornikowi 15L z dorobionymi nóżkami i 3 dodatkowymi wyjściami. Pomalowana piecowo na cygańskie złoto. Kompresor z butla połączony został miedzianymi przewodami. Cała zabudowa oklejona materiałem. Zmieniony został też panel pod manometry oraz sterowanie pilotem zostało zastąpione przyciskami chromowanymi w ramce zmiany biegów. Przednie okucia dostały zakute węże wykonane na zamówienie. Wszystko uszczelnione. Wymienione uszczelniacze. Teraz wreszcie nic nie ucieka. Kolejną nowościa która dosyć zmieniła styl Audi jest koło. Pomysłów było dużo. Jednak wybór padł na firmę OEMS. Model to IFG5. 19" 4x9.5J ET38. Jednak zwykłe malowanie felg nie porywało. Było kilka opcji kolorystycznych lecz po zastanowieniu postanowiłem że ramiona felg w całości zostaną wypolerowane na lustro wraz z rantem. Natomiast bębny poszły w złoty kolor BBS-a. Jak dla mnie połączenie kolorów spasowało się idealnie z kolorem budy. Na felgi wpadły opony w rozmiarze 225/35 firmy Hankook. Z przodu był mały problem z upchaniem felg, ponieważ przez duże Concave felga opierała się o zacisk. Jednak za sprawą dystansu 5mm wszystko weszło dosłownie na milimetry. Tył wszedł bez żadnego dystansu. I chowa się w błotniki. Większych zmian na ten sezon w planach nie ma. Teraz trzeba się zająć stroną techniczna. Na wymiane czeka juz przedni zestaw wahaczy i takie tam.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Pisze jeden post wyzej;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kameleon Dlugomiłowice, Custom Garage Radlin.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomku moje zdanie znasz:) Jest ogien:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja zawitam nie wiem o ktorej ale postaram sie dojechac:)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wyrywa z laczków:P Jest masakra doje... do pieca, może się uda obadać w piatek w Racku:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak bede mial kola na aucie to tez jade do Racka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
na takim spasie da sie jezdzic????
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mozna zrobic spot audi nie musi byc tylko a4. Mozna zrobic wydarzenie na fb tylko miejscowa jaka
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pany a jakby machnac spota na wieksza skale. Typu wydarzenie na fb czy cos?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Przód pieje...
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
https://www.facebook.com/1462675150637399/photos/a.1577201265851453.1073742364.1462675150637399/1598731097031803/?type=1&theater Premiery setupu nie bylo a tu takie foty w intertnetach:F
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no wlasnie kiedy?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Pieknie wyszedł hebel:D
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A kiedy? Masz juz je u siebie?
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Pieknie jest:D I sound tez ładny;D
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
GK1?
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Kolor ori z BBS-a?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To prawda spotuja co tydzien i to calkiem licznie:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
I&M Walce
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Jakos ten kolor do mnie nie przemawia...
-
skrzypiący podłokietnik
I co ma ktos jakis pomysl na to?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jak tam jest 4x100 to kameleon Dlugomilowice
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie sama wymiana tarcz to kwestia 30min. Jesli dobrze zalozymy wskazówki po tej operacji. Cena zrobienia tarcz to 130zł Jako ze sezon sie powoli zbliza trzeba cos napisac:) Nowe felgi sie poleruja padło na concave tym razem 4x9.5J 19" na to opony Hankook 225/35. Nie długo air wpada znów do Audi. Ale z troszkę zmieniona zabudowa i sterowaniem. Troche odswiezenia w wnętrzu a to za sprawa dekorow w czarnym piano. Z technicznych rzeczy wpadł nowy rozrząd. Zapraszam na fanpage na FB https://www.facebook.com/baggedA4 Tam staram sie wrzucac nowosci. Oczywiscie konkretne mody beda uwiecznione na forum.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Obyty laiernik to ogarnie:)