Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Nie swirujcie z szpachlami.. Na kierownicy jest struktura przeciez. Daj obszyc Reggiemu i bedziesz zadwowolony...
  2. Moman production?
  3. Dzis kolo poludnia jak cos;-)
  4. Jakos malo sie organizujecie panowie. Dzis seria zawitala do a4. Seria zawias na springach Weitec ale niewiem ile nizsze oraz felgi 18 rs6. Nalezy sie troche komfortu po tych 2 sezonach:-D
  5. Chetnych brak narazie. Ale auto potrzebne do jezdzenia bez stresowego po naszych drogach w okresie zimowym. Pozatym szkoda katowac felgi w deszczowe jesienne dni:-D
  6. Moze na 4 zaworach jest stabilnie. Bo na dwoch napewno nie bo na zakretach powietrze sie przemieszcza stronami. Ogolnie air nie jest do zapier... po naszych drogach;-) No i sesja prawdopodobnie ostatnia w tym sezonie i setupie. W weekend prawdopodobnie wpada zawias na springach Weiteca i 18" na zime:(
  7. Mam jakies ale nie ori:P Ludzie piatek 19 moze cos?
  8. A pompa wydoli zeby to wspomóc?
  9. kris_91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie sprezyny Weitec od B7 Quattro zakladam do B6 FWD. Tylne sprezyny sa plaskie na górze/dole z jednej strony. Pytanie czy to sciecie ma być na górnej gumie czy na dolnej? Mierzone na sucho pasuje lepiej na górna ale napis jest do góry nogami. Ktos może montował weiteci?
  10. Jak zalożyć spręzyne Weitec do B6 na tył ponieważ sa jakby sciete z jednej strony na górze/dole. Jesli sciecie dam na góre bo tam siedzi lepiej to napis jest do góry nogami. Ktoś pomoże?
  11. Waga auta robi swoje.
  12. A takie ze air niejest tak stabilny jak gwint...
  13. Nie nie mialem ale chce pojezdzic troche normalnie pozatym przod ucieka troche wiec chce to zrobic na cacy. Wole dmuchac na zimne. Po Kleemanach sam niewiem
  14. Kupione na forum. Nie bede robil antyreklamy osobie bo to nie jej wina... Widac hurtownia dala ciala. Juz wymienione jak i oslony przegubow wewnetrznych. Wpadlo tez nowe kolo na zime. Lopaty RS6. Trzeba tylko dokupic dystans 20mm na tyl. I szukam jakiego gewintu na zime poniewaz potrzebuje pewnego auta na ten okres..
  15. no moze tez bym znalazl troche czasu w sobote;-)
  16. Spoko jakies foty ogarne niedługo. Miały być na wekend po wykonanej korekcie na lustro i nalożeniu cermiki, ale klocki hamulcowe się postanowiły zesrać ( czyt. odkleiła się okładzina) i to z przodu. Ori klocki niedawno robione...
  17. Taka o produkcja od chłopaków z fotoemil.pl
  18. To może ja odkopie troszkę temat. Chciałbym zrobić te ringi na czarny połysk jak w RS4 B7 da rade je jakoś wyjać żeby polakierować?
  19. Przy 19" przód niecałe 7bar, tył 8,5bar, poduszki 2 bałwankowe wszystkie. Zima 18" przód/ tył 6bar, poniżej tych wartości trę osłoną pod silnikiem...
  20. Pany szukam jakiegos Gewintu do B6 lub B7 slyszal ktos cos?
  21. Az 2 nas bylo:-D Jest plan na spota w piatek wieczorem. Pisac kto bd.
  22. Bendem;-)
  23. Kupie 18" RS6 z oponami na sezon jakby ktos cos slyszal to niech da znac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.