Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Różne techniki maja:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie moze jakis spocik dzis ok 21?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ja zamowilem 2 arkusze ale jeden wytarczy, przód sa ORI US Taki szocik z South Elite by Rock'n'Low w Tychach:) Z nowości wpadły pomarańczowe kierunki boczne oraz wejście AUX do RNS-e.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kurde nie umiem się połapac na tej nowej grafice strony. Jakoś tak malo przejżyście:(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A ciekawe ile tych ledowych paskow co ludzie maja ma odpowiednia homologacje? Tak BTW twoje HID-y tez sa nie legalne;P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kolega Slawek ma bixy wiec spokojnie moze te zaroweczki montowac w miejsce drogowych tylko kwestia ktore wybrac;-) Ale tych za 9zl nie kupuj:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Niby dlaczego?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Mati nie zebym cos sugerowal ale twoja B5 az sie prosi o ladna sesje:D
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Podoba mi sie ta A4 w sumie to juz S4D:P
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Ja mam 25l i pasuje idealnie w wneke zapasowki w B6 avant B7 to tak samo pewnie.. Zbiornik powietrza z inter cars. Musisz patrzec na wymiary
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No widze ze Gasior dobrze lakier wypolerowal. Jest lustereczko:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To co jutro 20/21?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Gdzie dokladnie w reskiej wsi?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
o kim mowa bo nie kojarze? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Ok juz widzialem:P Panowie gdzie najlepiej podjechac dobic klime w KK? Tak zeby w miare szybko ogarneli.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No bo to jest wlasnie low elite. Ja mam za niskie auto dla nich:-0
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
No niezle dzialasz. Ile wyszedl cie swap na 2.7 BT?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Robia tego spota co kiedys po Kauflandem. Mozna sie ustawic ekipa z a4...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No chlopaki nie slyszeliscie o ekipe low elite? Nawet wlpey na szybach maja najwieksi tjunerzy w całym KK najgrubsze bryki:P I spoty na których nikt z nikim nie gada:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie spocimy cos? W sobote "Low Elite Kedzierzyn" robi wakacyjnego spota pod kauflandem:P Moze zajedziemy?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ten znaczek dope mi sie nie widzi jakos...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
odjazdowenaklejki.pl. folia nacinana(paski) i masz taki efekt. Ale mam troche inna wizje na lampy tylne..
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Taki tam jeszcze shot z ostatniej sesji. Niestety nowe fotki dopiero w nastepny wekend:(
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dawno nic sie nie pisałem ale troszke sie działo:P Audi dostało nowy lakier oprocz dachu i klapy bo w planie US. Przód zderzak na gładko. Grile cale w czarnym piano jak i lusterka. Z tyłu dokładka z 1.8T i koncowki ulter 90. Zostało pomalowac na czarne piano dokladke z cupry, oraz relingi i tylnia listwe. Jakies foto na szybko. Wiecej fot mysle po wekendzie wpadnie.
-
[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
Niewiem czy juz slyszeliscie ale nasz forumowy kolega Szymon zginął w sobote w nocy w wypadku pod Pilznem w Czechach. Wracał z pracy z Niemiec. Jak widac na portalach informacyjnych polacy nie zostawiaja na nim suchej nitki:( Ponoc czeska policja lekko przerobila przebieg wydarzen po swojemu. Niestety nic mu juz życia nie zwróci. Najszczersze wyrazy wspóczucia dla rodziców i dziewczyny, a Szymonowi życze Wiecznego Odpoczynku [*] Polák v audi předjížděl přes plnou, jeden mrtvý a pět zraněných – Novinky.cz
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Na ile cm obciales fifki zeby wstawic te koncowki?