Treść opublikowana przez kris_91
-
Postojówki US
Mam ori moduly us indicator. Zrobie ci dobra cene. Zestaw nówka nie uzywany... Bez ciecia kabli itd http://www.gasgoo.com/auto-images/processing-parts-mould-302/1027891.html
-
zamiennik lotki klapy avant
Czyli jak mowisz ze plastik to nie powinno byc pofalowań. 170zł dobra cena, chyba się skuszę ale czekam na foto na gotowo:)
-
Paleta barw - zmiana koloru alu
Srebrny zawsze bedzie lepszy niz to "cos"
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
235/30 R20. Macie szybkie VT na zajawke
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Dawaj jakies foto bo jaram sie fest!
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
A czy dokladka z c6 sline podejdzie do b6?
-
A3 8P 1.9 TDI BKC 105KM zgasł i nie chce odpalić
Cześć ludziska. Mam taki problem z moja a3 8p 1.9 tdi 105KM BKC 2003r. Auto pojechało na drobne naprawy do mechaniora. Wymiana miski itd, jako iż był zalany Castrol postanowilem dolac przed wymiana do oleju płukankę Millersa, żeby zalać go potem Motulem. Mechanik zalał i odpalił auto pochodziło jakieś 5/10 min po czym zgasło jakby ktoś go zgasił i juz nie chce odpalić. Kręci normalnie ale nie zagada. Błędów brak. Paliwo do filtra dochodzi z dużym cisnieniem tak samo od filtra do vacum pompy. Probowałem juz innym kluczem myśląc że to immobilaizer ale dalej nic. Odkręcałem korek od baku ale tez nic. Jak myślicie co to może być ew. od czego zacząć diagnozę? Mogła mu płukanka zaszkodzić?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A pasuje to do b6 p&p czy adapter potrzeba?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Okucia swoje dajesz?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Czy kratka z A6 bedzie pasowala wizualnie do gory zwyklej w czarnym kolorze z b6? Ramka i kratka?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzmo jest na imbus 7?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A mozna to odkrecic bez odkrecania calosci od piasty? I jaki tam ma byc klucz dokladnie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie mam zaciski 320 czy mozna odkrecic ten tylny korpus z tloczkiem od tej przedniej czesci w celu pomalowania zaciskow. Chce to zrobic bez odkrecania przewodow hamulcowych a zacisk chce dobrze wyczyscic do malowania. Tam sa chyba 4 sruby torx
-
HID xenon do mijania
Ja zalozylem przetwornice Vertexa Can Bus + owinalem wszystkie przewody tasma alu i zero bledow i radio smiga pieknie.
-
HID xenon do mijania
Kreczi od kogo kupiles hidy ijak je upchales w lampie?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dominik jakos nie widzialem nic z tego modelu...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ta chyba najbardziej niewdzieczny. Oczywiscie zmiana koloru bedzie poprzez oklejenie
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie robmy wielkich tajemnic. Kolo jak kolo. Mi sie podoba. Moze jakis kolor wpadnie na nie. W planach tez zmiana koloru budy ale co z tego wyjdzie zobaczymy wiosna.
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Wkoncu temat. Brakuje gleby i kola... Wnetrze petarda
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Co do golfa ponoc juz ma kolejnego wlasciciela ale niewiem co sie z nim dzieje. Jednak na zime zostaja rs6 18" w kolorze black piano. Troszke sie pozmienia w srodku ale o tym juz niedlugo napisze Airride sprzedany a ja juz zaopatrzylem sie w nowe felgi. Tym razem 20" 4x10J. Po wstepnej przymiarce nie jest najgorzej wiem ze potrzebny dystans 10mm na przod a z tylem jeszcze zobaczymy. Na foto 15mm. W wnetrze wpadla nowa podsufitka bo stara postanowila sie odkleic. Oraz konkretniejszy mod czyli kiera z a8 d3 z MF oraz tempomat. Teraz czas na mieszek i galke czarna oraz raczke recznego. Auto obecnie na RS6 18" w czarnym piano. Jak znajde chwile na umycie to podesle fotki.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
A ten co wlutowales byl napewno taki jak ma byc?
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ktos moze potwierdzic jaki to ma byc termistor bo lepiej sie zaopatrzyc przed rozbiorka fotela
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
A czym scierac?
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
Ale w wypadku tunelu np. swing kupno idealu graniczy z cudem a po czasie guma i tak wytrze bo w b7 nie bylo tego odcieniu. Myslalem zeby zdjac ta powloke calkiem i tak zostawic tylko jak to zrobic zeby nie naruszyc struktury?