Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. kris_91 odpowiedział(a) na zapamietajnick temat w Audi A4 B6
    Mam ori moduly us indicator. Zrobie ci dobra cene. Zestaw nówka nie uzywany... Bez ciecia kabli itd http://www.gasgoo.com/auto-images/processing-parts-mould-302/1027891.html
  2. Czyli jak mowisz ze plastik to nie powinno byc pofalowań. 170zł dobra cena, chyba się skuszę ale czekam na foto na gotowo:)
  3. Srebrny zawsze bedzie lepszy niz to "cos"
  4. 235/30 R20. Macie szybkie VT na zajawke
  5. Dawaj jakies foto bo jaram sie fest!
  6. A czy dokladka z c6 sline podejdzie do b6?
  7. Cześć ludziska. Mam taki problem z moja a3 8p 1.9 tdi 105KM BKC 2003r. Auto pojechało na drobne naprawy do mechaniora. Wymiana miski itd, jako iż był zalany Castrol postanowilem dolac przed wymiana do oleju płukankę Millersa, żeby zalać go potem Motulem. Mechanik zalał i odpalił auto pochodziło jakieś 5/10 min po czym zgasło jakby ktoś go zgasił i juz nie chce odpalić. Kręci normalnie ale nie zagada. Błędów brak. Paliwo do filtra dochodzi z dużym cisnieniem tak samo od filtra do vacum pompy. Probowałem juz innym kluczem myśląc że to immobilaizer ale dalej nic. Odkręcałem korek od baku ale tez nic. Jak myślicie co to może być ew. od czego zacząć diagnozę? Mogła mu płukanka zaszkodzić?
  8. A pasuje to do b6 p&p czy adapter potrzeba?
  9. Czy kratka z A6 bedzie pasowala wizualnie do gory zwyklej w czarnym kolorze z b6? Ramka i kratka?
  10. Dzieki
  11. Jarzmo jest na imbus 7?
  12. A mozna to odkrecic bez odkrecania calosci od piasty? I jaki tam ma byc klucz dokladnie?
  13. Panowie mam zaciski 320 czy mozna odkrecic ten tylny korpus z tloczkiem od tej przedniej czesci w celu pomalowania zaciskow. Chce to zrobic bez odkrecania przewodow hamulcowych a zacisk chce dobrze wyczyscic do malowania. Tam sa chyba 4 sruby torx
  14. kris_91 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Ja zalozylem przetwornice Vertexa Can Bus + owinalem wszystkie przewody tasma alu i zero bledow i radio smiga pieknie.
  15. kris_91 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Kreczi od kogo kupiles hidy ijak je upchales w lampie?
  16. Dominik jakos nie widzialem nic z tego modelu...
  17. Ta chyba najbardziej niewdzieczny. Oczywiscie zmiana koloru bedzie poprzez oklejenie
  18. Nie robmy wielkich tajemnic. Kolo jak kolo. Mi sie podoba. Moze jakis kolor wpadnie na nie. W planach tez zmiana koloru budy ale co z tego wyjdzie zobaczymy wiosna.
  19. Wkoncu temat. Brakuje gleby i kola... Wnetrze petarda
  20. Co do golfa ponoc juz ma kolejnego wlasciciela ale niewiem co sie z nim dzieje. Jednak na zime zostaja rs6 18" w kolorze black piano. Troszke sie pozmienia w srodku ale o tym juz niedlugo napisze Airride sprzedany a ja juz zaopatrzylem sie w nowe felgi. Tym razem 20" 4x10J. Po wstepnej przymiarce nie jest najgorzej wiem ze potrzebny dystans 10mm na przod a z tylem jeszcze zobaczymy. Na foto 15mm. W wnetrze wpadla nowa podsufitka bo stara postanowila sie odkleic. Oraz konkretniejszy mod czyli kiera z a8 d3 z MF oraz tempomat. Teraz czas na mieszek i galke czarna oraz raczke recznego. Auto obecnie na RS6 18" w czarnym piano. Jak znajde chwile na umycie to podesle fotki.
  21. A ten co wlutowales byl napewno taki jak ma byc?
  22. Ktos moze potwierdzic jaki to ma byc termistor bo lepiej sie zaopatrzyc przed rozbiorka fotela
  23. Ale w wypadku tunelu np. swing kupno idealu graniczy z cudem a po czasie guma i tak wytrze bo w b7 nie bylo tego odcieniu. Myslalem zeby zdjac ta powloke calkiem i tak zostawic tylko jak to zrobic zeby nie naruszyc struktury?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.