Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. A uzywal ktos Shiny Garage Carpet Cleaner?
  2. H4mm3r na tym forum
  3. No to dawac kiedy komu pasuje
  4. Ja tez jestem chetny:) Może sobota?
  5. Dzięki:-) Ostatnio troszke serwisu wpadlo. Olej i filtry. Niedlugo wkoncu polakieruje zderzak i zaloze dokladke z cupry... Kilka modow wpadlo w ostatnim czasie. Polakierowany caly przedni zderzak. Kratki halogenow i srodkowa w czarnym piano. Dodatkowo pomalowalem obudowe chlodnicy na czarny mat bo wkurzalo mnie to srebro przebijajace przez grile. Chcialem zalozyc dokladke z cupry ale niestety stara docieta pod zwykly zderzak tu nie pasuje. Wymieniona zostala rura od kata do 1 tlumika bo mialem jakis dodatkowy kat remusa. Teraz przynajmniej nie hacze wszedzie i auto zywsze sie zrobilo. Odswiezone tez zostaly tylne zaciski bo "niebylo widac". Calosc przepolerowana i zabezpieczona woskiem soft99 fusso coat. Kilka fot m.in z zlotu CAMG 2016 by WrocLow.pl
  6. Coś tam obfocone w wekend. Jednak dobre fotki to podstawa:-)
  7. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Co ta rejka tam robi?
  8. Ludziska glosujemy na 4:-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360428-kwiecien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/#entry4847395
  9. No i wylacznik ciesnieniowy jesli nie masz...
  10. Moze dzis jakis spot w KK
  11. Tomku ale indeks opon masz odpowiedni rozumiem:-)?
  12. Dalsza dyskusja niema sensu. Kolega wampir jezdzi seria i niech tak zostanie. Pozatym mi sie avfem jeszcze 270km/h nigdy nie zdazylo osiagnac.
  13. Jesli mialbym patrzec na to wszystko to nie kupilbym tajwanskich opon. Auto wozi max 2 osoby a 6 workow cementu nigdy niewidzialo nawet wiec niema sensu ladowac takich opon
  14. To i tak nie moje;P
  15. A macie jak tak ladnie komentujecie:-) Kolo to Oems IFG10 19" 4x9.5J
  16. Niestety z boku tylko tyle
  17. Tak Krzychu. Ramka, bo z przodu nie potrzeba:) Jeszcze raz wielkie dzieki:)
  18. Czy ja wiem opony sa 85W 515KG takze nie wiem co nie pasuje. Wszystkie 215 35 co patrzylem maja taka nosnosc... 20 sprzedane. Wpadly 19" 4x9.5j et38 z opona federal 215/35. Wzor ten sam co 20 bo bardzo mi sie podoba. Teraz auto znow szura po ziemi. Co do felg mam pewien plan ale zobaczymy co wyjdzie. Tyl skrecony na max. Przod zejdzie nizej jeszcze ale musze wypchnac ciut blotniki i poprawic wydech. I troche wnetrza:
  19. ostatnio dostałem OPR od jednej osoby, że te opony nie nadają się do B6 także nie wiem czy dobrze, że się chwalisz a tak serio, ja na razie jestem zadowolony z tych opon.. tylko ja na razie przejechałem na nich tyle co nic Mozesz rozwinac swoja mysl?
  20. Narazie badam rynek spokojnie Doszedłem do wniosku, że 20" to za dużo. Więc zapadła decyzja o sprzedaży 20. Jako iż szybko się sprzedały wziąłem się za szukanie czegoś innego. Ale co to będzie pokaże na gotowo na aucie dopiero. Dziś dojechały opony Federal SS595 215/35/19
  21. Felgi OEMS Wheels zapytaj DAWMAC na allegro
  22. Czy ja wiem czy az tak bardzo pieje?
  23. Jeszcze nie. Mysle ze do 2 tygodni bedzie juz na gotowo z polakierowanym zderzakiem. Musze stoczyc dystanse jeszcze i dorobic odboje z PU. W tym tygodniu felgi dostana zabezpiecznie powloka. Koła już na aucie.Finalnie wyszło: Przód: 20x10J et35 opona 225/30. Tył: 20x10J et45 ( będzie et40) opona 225/30, ale muszą wpaść odboje na tył z poliuretanu. Zostały też odświeżone przednie zaciski. Całość umyta i zabezpieczona. Jakieś tam kilka fotek jak to ogólnie wyszło. Docelowo przód pójdzie w dół o 0,5cm, z tyłem też trzeba będzie powalczyć, żeby było tak jak chce. Jak się pomaluje zderzak to wpadnie dokładka z cupry jeszcze.
  24. Mozna dzis wieczorem cos przyspocic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.