Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Tez przerabiam temat. I mysle czy modułu nie wpiac w kabinie w kable idace do drogowych z MCE. Bo chyba mce do swiatel kazda b6 ma? Stałe 12V i po stacyjce tez łatwiej znaleść.
  2. Kupilem te plasmy 8500k tez mam modul proeltec ale u mnie to nie jest taki kolor jak u ciebie. Na foto u cb to napewno 30% czy to CLH? Chyba ze masz inna barwe
  3. A ten znowu o tych oponach. Kazda opona z naciagiem bedzie nie odpowiednia. Przejezdzilem cale lato i nic sie nie działo...
  4. Felgi rs6 57.1 No ale kolnierz piasty tylniej wystaje ok 13mm. Wiec jak wrzuce dystans 8mm bez centrowania z otworem 57,1 to kolnierz piasty bedzie wystawał jeszcze 5mm wiec felga sie na nim wycentruje. Dobrze mysle?
  5. Siemka. Mam na tyle felgi 19x9j et44 i za bardzo felgi sa schowane. Dystans z centrowaniem minimum 13mm to za duzo. Chce dac 8 lub 10mm bez centrowania. Czy piasta bedzie na tyle wystawala zeby wycentrowac felge?
  6. Na foto to jest 30% mocy?
  7. A jak te zarowki swieca na drogowych?
  8. Ktoś ma u siebie zarówki Philips Racing Vision +150%?
  9. kris_91 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    No to ja nie mam pytan;) Kolorystyka zostaje czy to demo?
  10. No b8 troche male no i pulap cenowy za taki silnik jak chce i wyposazenie jest dosyc wysoki. C6 allroad tez mnie kusi
  11. No kolo 30 chce wystawic. Krzychu pewnie c6 choc b8 tez kusi
  12. Normalna cene czyli?
  13. Felgi sprzedane. Na zime wpadaja felgi 19" 9J RS6, opony Pirelli, zawieszenie do góry i jakoś to będzie. Na wiosne idzie na sell A4 także to był jej ostatni gruby sezon w moich rekach. Ostatnio rozklejone zostały lampy i solidnie wyczyszczone. image hosting over 5mb
  14. kris_91 odpowiedział(a) na lexyy temat w Audi A4 B6/B7
    Ktos wie jakim kluczem odkrece sruby na flanszy skrzyni? I jakim srube przegubu zewnetrznego?
  15. kris_91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No wlasnie plukalem ale nic to nie dalo...
  16. kris_91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grupo 2 pytanka. Rozklejal ktos lampy sklejone przez qwerty-ego? Gdzie kupie wtyczki na zarowke h7 bo moje sie stopily od dupiatych zarowek.
  17. No ale da sie zejsc tak ze blotnik dotknie felgi? Bez błędów itd?
  18. kris_91 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Pieknie wyszło:) Robiłeś w PL?
  19. Gdzies widziałem że z tylu dolne mocowanie poduszki jest inne niz pod sprezyne, wiec pytam jak to w praktyce. Podejrzewam ze sa inne wahacze tylne?
  20. A jak wyglada sprawa przy pneumatyce jak chcialbym zmienic np na zwykly zawias lub pneumatyke "zmiennik"?
  21. Piekna jest. Powiedz mi można jakoś podłubać tą zawieche żeby zejść bardzo nisko?
  22. kris_91 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    No to czekam na efekt coś tam wymyślił Rafale:)
  23. Panowie proste pytanie jaki kupic termistor, gdzie kupic i gdzie sie on dokladnie znajduje w fotelu b7 sport?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.