Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. kris_91 odpowiedział(a) na majkelmn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zapowiada się ciekawie, ale mogłeś już olać ten kierunek w błotniku z przodu i łagodniej zejść.
  2. Robiłeś w Ostropie? Jaka cena?
  3. Zaciski pomalowane chwile byly zielone lecz szybko się wyleczyłem i są czarne? Wleciały też ledy w kierunki z przodu. Czekam jeszcze na ledy do halogenów. Wynieniony pasek PK z sprzęgłem alternatora i napinaczem.
  4. Jak silnik znosi tę moc? Chłodnicę oleju zmieniałeś?
  5. kris_91 opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Siema. W moim 1.8 tfsi cjeb byl wymieniany rozrzad przez poprzedniego własiciela. Silnik pracuje bardzo dobrze ale poci sie z dolnej oslony rozrzadu. Slyszałem że te osłony przy wymianie sie wymienia na nowe. Planuje to rozebrać i uszczelnić Dirko lub wymienić na nową jeśli będzie uszkodzona. I teraz pytanie: 1. Trzeba zrzucać przód? 2. Czy kolo pasowe trzyma sie na 4 srubach tylko czy trzeba odkrecic centralna duża srube? 3. Olej trzeba spuscic? Bo dopiero co zalany swiezy. Ew moge wlać ten co spuszcze?
  6. To po co kleic jak ma dawac wkręty??‍♂️to juz lepiej zostaw ramke
  7. Bo ogólnie cieżko trafić używkę do B8 a lowtec to wogule rzadkość.
  8. Skad udało cie sie wyrwać tego LOwteca?
  9. Gizmo wreszcie się doczekało:D Dokładkę skąd brałeś?
  10. O człowieku zazdroszczem:) One były tez w wersjach sline?
  11. Dziwne bo jest tłusty.
  12. A nasączałeś? W przyszlości kupię ten zestaw do konserwacji ale czy jest sens czy nie?
  13. Lepiej. Auto łatwiej wchodzi na obroty. Zmienił się dźwięk bardziej slychać turbo jest też wiekszy pomruk. Ogólnie jest lepiej zobaczę jak z trwałością. Uprzedzając Filtr oleju Filtron zmieniłem już na Mann bo słyszałem że są problemy z ciśnieniem oleju.
  14. Pora na serwis olejowy. Olej Penrite wybrałem z polecenia forumowicza. Zobaczymy. Oleju bierze znikome ilości. Obecnie na Liqui Moly. Zakupiłem też bagnet serwisowy.
  15. Z okazji wielkanocy jak co roku zabiegi pielegnacyjne wjechały. Wnętrze też coś ogarnięte: Farba na zaciski też już kupiona:
  16. Widać do niektórych decyzji trzeba dojrzeć? Odrazu jakoś lepiej:
  17. Piękny kolor. Jaki masz rozmiar opon i zawias?
  18. No coś trzeba zrobić z tym. Myślalem o H&R -35. Teraz mam 1bv -20.
  19. Jaki tu zawias siedzi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.