Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Takie zeby srednice byly takie same:-p iles procent moze byc roznicy ale niewiem ile. A co to za kolko?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Spokojnie zmiescisz:) Ja mam 10,5 z tylu et42:P Tylko nie wiem jak to bd u ciebie przy quattro jak masz rozne szerokosci kol...
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Oj to złotymi fotalmi ladne. Ale to są czarne wnetrza. Ja mam szare...
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Macie ktos foto jak to moze wygladac?
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
Jakos ten dzwiek slaby. Moze przez nagranie. Co do dekorow to mogles okleic ramke w tym samym kierunku co listwa gorna i popiolka bo tak to sie nie pokrywa... Szukasz jakis szpulek?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
No jesli carbon to mi sie wydaje ze tylko hydrografika. A co myslicie o dekorach w czarnym polysku do szarego wnetrza. Cos jak w nowszych modelach audi...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Bedzie ten Tureg czy cos innego?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Wiecej dodawac chyba nie musze;P Audi A4 B6 stance - YouTube
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tam gdzie lakiery sprzedaja moga ci nabic tez klar w puche ale nie testowałem jeszcze.. Bo te wszystkie spreye za 15zł to nie klar...
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Albo jakiegos 3sdm-a:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Baze kupujesz pod kolor tylko gorzej dostac pozadny klar ktory po nalozeniu bedzie mial ladny polysk...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Oj raczej nie maluja ale mozesz zapytac;-)
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
OO tak:) Kolo z a5 ladnie wklesłe:D
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Przód P&P. Tył trzeba rezać. Myśle o dekorach w czarnym piano. Jak myslicie bedzie lepiej niz z alu?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jest tylko teraz jest poloczony i powiekszony bo mieli remont... I chyba szyld nie wisi:)
-
Kto ma czarne dekory w b6/b7
Siema. Macie ktos czarne dekory u siebie bo chca zrobic moje w piano black tylko nie wiem jak to bd wygladało. Jakby ktos chcial uzyczyc na przymiarke bylo by fajnie;)
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
A w europie jakies samopoziomy spryski, a i tak oslepiaja....
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Qwerty wszystkie amerykance nie maja silniczków do regulacji?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
To wkońcu bix czy nie?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Myslalem nad 345 ale nie jest mi to potrzebne... Rotory poszly do malowania. Dzis dostalem info ze nowe heble tez juz sie montuja:) ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 18:49 ---------- Up. Wpadły nowe fotele od A6 C6 półskóra z alkantara, pełna elektryka, pompowanie lędzwi, grzane z siatkami i schowkami, Kanapa tył z poduszkami i McDonaldem. Dzięki Siemian. W zeszłym tygodniu kupiłem przednie lampy ORI USA. Oraz zostały zrobione hamulce. Przód 320mm, tył seria (nowe tarcze, klocki i przewody) Foto foteli:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja tez. Zobaczyc mozna sie przejechac;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mordka się cieszy jak przyjezdza kurier i odpakowujesz paczuszki:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja narazie kompletuje graty:)
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
UUU szkoda autka bo naprawde było wyjatkowe:( Mam na myśli kolorek:( Sprzedajesz całość czy na tajle?
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
Jest ladne KW. Teraz ladna 19 i bd ogien:-D