Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Jak wyglada montaz tego modulu duzo z tym pracy? Da rade zrobic zeby dzienne wylanczaly sie gdy wlacze swiatla normalne?
  2. proelectDRL to ty sprzedajesz te moduly?
  3. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Dokladnie tak jak mowicie panowie mi tez duzo ludzi to mowilo...
  4. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Nastepny heh. Tak ma wlasnie byc!
  5. Okucia sa z aluminium. Gumie sol nie szkodzi:-p
  6. Folia firmy 3m
  7. Jakims szczotkowanym alu z allegro, wczesniej mialem 3m i byla kicha. Ta kosztowala 60zł a lepiej sie uklada i wyglada jak 3m i bylo jej wiecej... za 3m kawalek 60x100 dalem jakos 170zł chyba juz nie pamietam...
  8. Jedrzej juz na jeden miesiac sie dostalem:-p no te zabieraki od strony pasazera mam pofalowane strasznie ale nie przeszkadza mi to az tak bardzo. Lampy beda czarne kwestia czasu:-D A ja chcialbym czarny srodek wlasnie... ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- A niby dlaczego?
  9. Obudowy malowane w kolor lusterek RS4 i pokryte matowym bezbarwnym. Listwy ORI S-line ale lakierowalem je sam i nie wyszlo mi to za bardzo na wiosne bedzie lepiej polakierowane. Obrys to zwykla folia do lamp pomaranczowa 2 warstwy, ale szukam lampek US. A wiec tak, mialem tydz urlopu wiec cos tam pomajstrowałem. -okleilem na nowo dekory inna folia bo 3m odlazila i bylo widac kanaliki, -wpadły grzane spryski mgiełkowe, -wywaliłem uchyt na telefon i zrobilem zaslepki póki nie znajde ładnego tunelu, -listwy drzwiowe S-line w kolorze, -dystanse na tył 15mm troszke za duzo 13 bylo by idealne, -naprawiłem zawias schowka, -autko w srodku wysprzatne i zmienione dywaniki na gumowe na zime, I zamowione ida do mnie: -nowe blendy glosników BOSE -tłoczek do schowka I jakies fotki(sorry za plamy na fotelach ale i tak beda inne na wiosne;)
  10. I jak to swieci? Zrob fotke jak oswietla w nocy droge jak mozesz. Miski sie nie czepiaja?
  11. Jakie HID-y zamontowales?
  12. Chcialem cos wiekszego na zime i dla wygladu i dla wiekszych hebli. A ze z 17 nie ma nic co mi sie podobalo wybralem 18.. ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 21:28 ---------- No to jest jakies foto reszta potem bo troche się pozmieniało:)
  13. Dokladki w kolor i bedzie miodzio:) Jaki masz dystans?
  14. Zamontowane ale mimo adapterow i tak slabo trzymia...
  15. Za wiele tu niewidac...
  16. Macie ktos namiar na taki modol i jego instalacje?
  17. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    No to jesli sie opiera jak jedziesz to jakim cudem po opuszczeniu auto siada nizej??przeciez jesli jest oparty na odboju w czasie jazdy to juz nie powinien zejsc nizej. A nie jezdzisz napewno na opuszczonym na maxa...
  18. Niestety nie. Ale jak pogoda sie poprawi i ogarne auto to cos pocykam:)
  19. Panowie moze glupie pytanie mam zwykle lampy w b6 bez xenonu. Czy da rade zamontowac ten modul zeby drogowe swieci lekka moca jako DRL? Jesli nie mam czujnika zmierzchu moge zrobic CLH?
  20. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    to co jak calkiem opuszczasz to odboj sie ugina? z czego ten odbuj
  21. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ale przeciez jak podniesiesz to na odboju nie siada...
  22. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    kurcze ale spasik z tylu masz igielka:-D masz jakies ograniczenie czy siada na ledze?
  23. Nie mam nic do czego moglby pasowac we wnetrzu
  24. UP Z racji z ze mam urlop trzeba cos pogrzebac przy audi a wiec: Listwy S-line poszly w podklad jutro mam zamiar je przeszlifowac i polakierowac pod kolor budy:D A w czasie gdy listwy schna pod kaloryferem ja wziąłem sie za odnawianie wlacznika swiateł. Jak sie okazalo ktos juz to robil ale tylko blende z ikonami a srodka nie ruszal. A dodam ze jestem 1 wlascicielem w pl:P
  25. Musicie zdjac ta blende nad nimi ta w strukturze i ukaza wam sie zatrzaski:) Blende zdejmuje sie tym specjalnym kluczem do audikowskich plastikow:P ale mozna zrobic go z zaslepki portu PCI z kompa:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.