Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. A jest ktos chetny?
  2. Nie chce sie zamienic juz pytalem:-(
  3. Armi bo to bardzo robotne koła w niskiej kasie;) Ale za duzo tego, a ze ciezko bylo znaleść cos ciekawszego wybor padł na Kleemanny i juz wiem ze nie zaluje:)
  4. Mam. Ale zdjecia slabe. Przynajmniej ogolny zarys widac:)
  5. Tak w dali to zima:) Dzieki za mile slowa:)
  6. Naturalnie;) Mniejszego kola tu nie widze na lato:) ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 11:33 ---------- Zapowiedź 2k14, to dopiero początek, narazie bez dystansu:
  7. Dwa kola dzis juz doszly. Drugie 2 powinny byc jutro. Jak znajde chwile to w sobote robie wstepne przymiarki...
  8. Jesli sa gdzies na sprzedaz to żaden problem. Wpadły boczki BOSE:
  9. Kola juz dawno zdjete wiec ci nie powiem. Ale mam je jeszcze w domu ale bez dystansow.
  10. Moze oklepane. Ale mi wystarczy to ze w pl sa tylko 2 takie kpl.;-) ktore beda w autach zlotowych w 2014r.
  11. 215/35 i bedzie zacnie:-D
  12. Raczej nie bo jakos nic nie pasuje oprocz srebrnego
  13. No to mnie rozgryzli
  14. No mam nadzieje wczesniej to kolo siedziało w A6 i bylo super ciekaw jestem jak u mnie siadzie:) W nastepna sobote planuje wstepna przymiarke:D
  15. Fotki beda jak wrzuce je na auto i wstepnie spasuje:)
  16. Tak panowie nowa rolka 19" 8,5 i 9,5J choc nie ukrywam ze jest chec zrobienia z tego 9,5 i 10,5
  17. Mi jakos na tych zimówych bardziej sie podoba niz na letnich...
  18. No to ja juz prezent pod choinkę mam:)
  19. A w jakiej cenie taki moduł CLH w halogenach? Swieciły by tylko halogeny czy tylne światła też?
  20. No no ciekawa sesyja;D
  21. Karol co do lamp to wiesz jak sprawa wyglada. 2 kominy? zobaczymy... ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 14:33 ---------- Dominik lakier to LAP6 fota jest gdzies w temacie. A tym czasem jeszcze kilka shootów z jesiennej sesji: Oraz artykuł na PolishWorks.pl: Polish|Works - Audi A4 B6 Avant by Kristof
  22. kris_91 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Sliczna jest:-D
  23. No to chyba jest to samo i bo i ten sie wylancza i ten...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.