Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A gdzie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja dzis heble na przód 320 zamowiłem:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dawid montuj auspuffa i dawaj na spota:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W nastepna sobote moze bym znalazl troche czasu wieczorem...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Zderzak bez miejsca na rejestracje. Po kolejnej przymiarce i głębszym zastanowieniu padła decyzja że kolor felg zostaje. Zostana tylko odswiezone ranty. Dzis rozkreciłem koła...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie mam ramek na szybach. Tylko relingi mam srebrne.
-
Wnetrze SWING i czarne dekory piano
Ma ktos takie polaczenie szarego wnetrza i czarnych dekorów w połysku? Lub jesli ktos ma jakies fotki to wrzuccie prosze:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt! Zdrowych i pogodnych! ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 16:44 ---------- Takie tam dzisiejsze rezania: Tak było: A teraz jest tak: Ramki w czarnym piano. Kratki halogenow i moze grili tez pójda w piano. Teraz obowiazkowo czarne lampki i zderzak US:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chlopaki kto z was ma w b6/b7 czarne dekory bo potrzebowałbym na przymiarke:D
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Lakierowales? Daj fote calego srodka w swietle dziennnym...
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Z AR i X5 bedzie koks:D Pozdro:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Moj AR zostaje, kolega bula128 ma na sprzedaz ladny kpl:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Heh dzieki:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jest na sell zestaw Airride do B6 / B7. Jak cos to pw..
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Felgi poszly na wymiane bo buła mial chetnego na węższe:) Ja mu dałem moje ktore on sprzedał koledze a on mi dal swoje szersze:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Po przemyśleniach doszedłem do wniosku że felgi 8,5J i 9,5J sa zdecydowanie za waskie przez co efekt bylby slaby. Po kilku rozmowach wpadły do mnie Kleemanny w rozmiarach przód 9,5J i tył 10,5J:D Jest zdecydowanie lepiej. Na foto przód z dystansem 12mm a tył 5mm. Co do koloru felg zobaczymy jak wyglądało będzie z czystym autem bo nie było czasu na mycie:D
-
butla do air rida
Butle od LPG do wneki zapasówki da rade zamontowac. Tylko że to aż 40l a to troszke duzo. W b5 wneka zapasowki jest duza spokojnie upchasz tam butle 25l z kompresorem i zaworami. Ja mam tak w b6 avant a tam wneka jest duzo nizsza...
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Airride sprzedajesz w calosci czy na tajle?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jak mozesz to podeslij...
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Konczysz projekt?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W B7 tez tak ciezko odlaza klosze jak w B6?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jest kot:D Tak BTW da rade kupic nowe klosze do B6?
-
B6 Avant bez relingow
Zastanawiam sie nad wywaleniem relingow w moim b6. I chyba trzeba zmieniac listwe dachowa? Gdzie takiej szukac lub jaki ma nr fabryczny? Wrzuccie foty ciekawych b6 avant bez relingow.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Kurde dobre to kolo jest:) Nie wyglada na 18:P Kolor marzenie:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie macie ktos zbiornika powietrza tak do 25L? Od jakies małej ciezarowki lub przyczepy? ---------- Post dopisany 04-12-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:18 ---------- Kto ogarnia hydrografike w okolicy?