Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Z tego co mi wiadomo nie sa to ori. Ale tez nie wiem czy dare czy jeszcze cos innego No dare to dare. Poczytaj na necie opini o DARE. Jedni to chwala inni nie...
  2. Swego czasu mial je Chachul w swojej B6. Nie wiem czy H4mm3r nie ma tych samych...
  3. kris_91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba 5 zewnetrzna srednica a 3 wewnetrzna ale moge sie mylic...
  4. Ze golf jeszcze jest ani ze passek był
  5. Koles robi tam gdzie inparco w kedzierzynie bylo gdzie wklady do zniczy robili...
  6. Dobry wynik jestem pod wrazeniem:)
  7. Prostowac raczej nie prostuje. Ubytki stara sie wygladzac bo piaskuje, potem podklad i do pieca potem matowanie i kolor i znowu do pieca... Mi pow 350zł za 4szt.
  8. A to nie widzialem:D Ale A4 jeszcze cie nie widzialem:D
  9. W Kedzierzynie jest koleszka co maluje proszkowo. Aktualnie robi mi Alu 18 na zime w grafitowym półmacie. Prawdopodobnie w pon odbiore felgi to zdam relacje z foto jak to zrobił.
  10. O witamy Robert. Kiedys MKII teraz A4:)
  11. kris_91 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    A no faktycznie na pierwszy rzut oka wydawaly sie normalne:)
  12. kris_91 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Czarne lampki tez wpadaja?
  13. kris_91 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Chrom zeszlifowalas?
  14. kris_91 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Czym malowalas ramki grila?
  15. Zawsze mozna pogrzebac w komp zeby mniej pokazywal:-p
  16. Mozna jakos zmieniac kolorystyke menu w rns-e?
  17. Jak to chodzi na przelocie? Duzo glosniej w srodku jest?
  18. Ja mam:)
  19. Zgadza sie choc nie widziałem:p
  20. Panowie jak by siadla 18" do mnie z rantem? Wszystkie 9,5j et 35 i opona 215/35/18? oczywisci spas na rowno z blotnikami? Macie jakies foto b6 na 18" i airride? ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 20:11 ---------- Ostatnio zakupilem takie cos na tył bo u mnie były 3 bałwanki i zeby bylo sztywno musiala byc koza teraz bedzie nizej i sztywniej:)
  21. kris_91 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to jest za felga?
  22. Co do tlumika napisz do firmy RM Motors . Znajomy ma od nich w golfie 2 VR6 i dzwiek jest mega. A to ten sam silnik. Oni robia wydech pod klienta.
  23. No ciesze sie że sie podoba:) Fotka wyglada nawet lepiej po Twoim dłubaniu:)
  24. Moze przyjsc a nie musi. Znajomy dostal 10e i przyszlo mu do PL. Placisz przelewem na konto walutowe. Dostajesz nr konta i BIC. Tak sie sklada ze maja wglad w nasze dane. Bo mialem raz kontrole w Monachium bez prawa jazdy bo zostawilem w pl to posprawdzali i moglem jechac dalej. Bez mandatu za co w pl dostalbym 50zl.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.