Treść opublikowana przez kris_91
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Z tego co mi wiadomo nie sa to ori. Ale tez nie wiem czy dare czy jeszcze cos innego No dare to dare. Poczytaj na necie opini o DARE. Jedni to chwala inni nie...
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Swego czasu mial je Chachul w swojej B6. Nie wiem czy H4mm3r nie ma tych samych...
-
B6 DIVISION
Chyba 5 zewnetrzna srednica a 3 wewnetrzna ale moge sie mylic...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ze golf jeszcze jest ani ze passek był
-
Malowanie felg na opolszczyznie
Koles robi tam gdzie inparco w kedzierzynie bylo gdzie wklady do zniczy robili...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobry wynik jestem pod wrazeniem:)
-
Malowanie felg na opolszczyznie
Prostowac raczej nie prostuje. Ubytki stara sie wygladzac bo piaskuje, potem podklad i do pieca potem matowanie i kolor i znowu do pieca... Mi pow 350zł za 4szt.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A to nie widzialem:D Ale A4 jeszcze cie nie widzialem:D
-
Malowanie felg na opolszczyznie
W Kedzierzynie jest koleszka co maluje proszkowo. Aktualnie robi mi Alu 18 na zime w grafitowym półmacie. Prawdopodobnie w pon odbiore felgi to zdam relacje z foto jak to zrobił.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
O witamy Robert. Kiedys MKII teraz A4:)
-
[B6 AVF] by Edyta
A no faktycznie na pierwszy rzut oka wydawaly sie normalne:)
-
[B6 AVF] by Edyta
Czarne lampki tez wpadaja?
-
[B6 AVF] by Edyta
Chrom zeszlifowalas?
-
[B6 AVF] by Edyta
Czym malowalas ramki grila?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zawsze mozna pogrzebac w komp zeby mniej pokazywal:-p
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mozna jakos zmieniac kolorystyke menu w rns-e?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jak to chodzi na przelocie? Duzo glosniej w srodku jest?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Widze kolejne B6 na powietrzu:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja mam:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zgadza sie choc nie widziałem:p
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Panowie jak by siadla 18" do mnie z rantem? Wszystkie 9,5j et 35 i opona 215/35/18? oczywisci spas na rowno z blotnikami? Macie jakies foto b6 na 18" i airride? ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 20:11 ---------- Ostatnio zakupilem takie cos na tył bo u mnie były 3 bałwanki i zeby bylo sztywno musiala byc koza teraz bedzie nizej i sztywniej:)
-
B6 DIVISION
Co to jest za felga?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Co do tlumika napisz do firmy RM Motors . Znajomy ma od nich w golfie 2 VR6 i dzwiek jest mega. A to ten sam silnik. Oni robia wydech pod klienta.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No ciesze sie że sie podoba:) Fotka wyglada nawet lepiej po Twoim dłubaniu:)
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Moze przyjsc a nie musi. Znajomy dostal 10e i przyszlo mu do PL. Placisz przelewem na konto walutowe. Dostajesz nr konta i BIC. Tak sie sklada ze maja wglad w nasze dane. Bo mialem raz kontrole w Monachium bez prawa jazdy bo zostawilem w pl to posprawdzali i moglem jechac dalej. Bez mandatu za co w pl dostalbym 50zl.