Treść opublikowana przez kris_91
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Na poprzedniej stronie macie foto z statuetka z Top10
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Panowie z jakiego plastiku jest zrobiony schowek w B6?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ze hamulce 288 i pomalowane na żółto...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jakaś tam fotka z Vag Eventu. Autko spisało się bezproblemowo. Na resztę czekam:) I jeszcze jedno sensowne z Vag Nysa 2013: ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 02:50 ---------- Wiocha czy może być?:
-
[B8 CAGA] czarny kot
Obadana na Evencie. Robi mega robote a niby seria na airze i bentkach. Odemnie:
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Znaczek z tylu czarny musi byc. Bez wyglada tak pusto:D
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Autko obadane na żywo. Mega robote robi z tym kolorem kół Gratki na wyróżnienie:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wkońcu się maluje? Jak odpoczywam po Evencie:D Mega imprezka:D
-
na GWINCIE do chorwacji
Dasz do gory to bedzie miekszy
-
na GWINCIE do chorwacji
Podnies lekko gwint i po sprawie. Zmiana zawiechy to gra nie warta swieczki:P Jesli latasz po PL to gdzie indziej tez dasz rade:D
-
Niemieckie proszki do prania - Co polecacie ?
Ogolnie wszystka chemia z niemiec jest duzo lepsza:) Np proszek WeisseRiese niby tani a dobry. Ja czesto kupuje Ariel lub Persil. Z płynów to Lenor ale ostatnio kupilem tańszy Softlan i powiem że róznicy nie ma praktycznie. Nie polecam chemii firmy FORMIL bo to shit według mnie:D Pozdro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dawidos to pokaz autko zeby wiedziec za czym wygladac:-D A ja w DE do czwartku w piatek pucowanko audika a w sobote lecim na Vag Event:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez juz widzialem je kilka razy. Ma chyba dymione tylne lampy i przod tez ciemny dosyc. A4 z wlepka i ramka stoi tez czesto w Kędzierzynie na ul. Damrota koło tych sklepikow małych
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Rafał no byłem w Sławiecicach w niedziele. Seba w piatek to napewno nie byłem ja:) Pozdro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dokladnie:)Widzalem juz ja klika razy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No te czerwona kiedys widzialem na S-linach ? co nie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to mozliwe ze nie ja to bylem. bo nie pamietam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bardzo mozliwe...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chlopaki kto mi garnie jakas profi sesje audi?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No to elegancko:) Bardzo podobne do bentków te koła. Widzialem w Golfie 5 z kapkami "B" to ciezko zauwazyc roznice:D
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Jak bedziesz sie turegow pozbywal na koniec sezonu to bylbym chetny:D Bedziesz je malowal jak ori czy normalnie całość?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Dzieje sie tu cos? Masz jakies fotki na tych kolach z Touarega? Gdzie kupowales dystanse?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W Starej Kuzni powiadasz? Ja tam jestem co wekend u dziewczyny, ale a4 nie widzialem z wlepka. To co z tym spotem?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No zacnie:) Miales juz spotaknie z miśkami na tym setupie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jakies spota można by zrobić Ale to w sobote najlepiej