Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Na poprzedniej stronie macie foto z statuetka z Top10
  2. Panowie z jakiego plastiku jest zrobiony schowek w B6?
  3. Ze hamulce 288 i pomalowane na żółto...
  4. Jakaś tam fotka z Vag Eventu. Autko spisało się bezproblemowo. Na resztę czekam:) I jeszcze jedno sensowne z Vag Nysa 2013: ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 02:50 ---------- Wiocha czy może być?:
  5. Obadana na Evencie. Robi mega robote a niby seria na airze i bentkach. Odemnie:
  6. Znaczek z tylu czarny musi byc. Bez wyglada tak pusto:D
  7. Autko obadane na żywo. Mega robote robi z tym kolorem kół Gratki na wyróżnienie:)
  8. Wkońcu się maluje? Jak odpoczywam po Evencie:D Mega imprezka:D
  9. Dasz do gory to bedzie miekszy
  10. Podnies lekko gwint i po sprawie. Zmiana zawiechy to gra nie warta swieczki:P Jesli latasz po PL to gdzie indziej tez dasz rade:D
  11. Ogolnie wszystka chemia z niemiec jest duzo lepsza:) Np proszek WeisseRiese niby tani a dobry. Ja czesto kupuje Ariel lub Persil. Z płynów to Lenor ale ostatnio kupilem tańszy Softlan i powiem że róznicy nie ma praktycznie. Nie polecam chemii firmy FORMIL bo to shit według mnie:D Pozdro
  12. Dawidos to pokaz autko zeby wiedziec za czym wygladac:-D A ja w DE do czwartku w piatek pucowanko audika a w sobote lecim na Vag Event:-D
  13. Tez juz widzialem je kilka razy. Ma chyba dymione tylne lampy i przod tez ciemny dosyc. A4 z wlepka i ramka stoi tez czesto w Kędzierzynie na ul. Damrota koło tych sklepikow małych
  14. Rafał no byłem w Sławiecicach w niedziele. Seba w piatek to napewno nie byłem ja:) Pozdro
  15. Dokladnie:)Widzalem juz ja klika razy
  16. No te czerwona kiedys widzialem na S-linach ? co nie?
  17. no to mozliwe ze nie ja to bylem. bo nie pamietam
  18. Bardzo mozliwe...
  19. Chlopaki kto mi garnie jakas profi sesje audi?
  20. No to elegancko:) Bardzo podobne do bentków te koła. Widzialem w Golfie 5 z kapkami "B" to ciezko zauwazyc roznice:D
  21. Jak bedziesz sie turegow pozbywal na koniec sezonu to bylbym chetny:D Bedziesz je malowal jak ori czy normalnie całość?
  22. Dzieje sie tu cos? Masz jakies fotki na tych kolach z Touarega? Gdzie kupowales dystanse?
  23. W Starej Kuzni powiadasz? Ja tam jestem co wekend u dziewczyny, ale a4 nie widzialem z wlepka. To co z tym spotem?
  24. No zacnie:) Miales juz spotaknie z miśkami na tym setupie?
  25. Jakies spota można by zrobić Ale to w sobote najlepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.