Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Może jakis wirusik w tym roku... ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 10:07 ---------- No to cos sie ruszylo wkoncu:) A mianowicie: -Okucia Air-riders -Gwint Supersport -Viair 480c -butla 25l -2x zawory Metal Work -2x manometry Viair 2" itd Jutro odbieram kola z lakierowania i zaczynam air zakladac, mam cale 2 tygodnie na ogarniecie tematu:)
  2. Witam panowie. Potrzebna mi porada w sprawie wyboru opon. Co lepsze Nankang czy Kumho? Chodzi o to ze oponki bede naciagniete. 213/35 na 9J i 225/35 na 10J
  3. No jest mega widac ze tyl juz bardziej siadł
  4. kris_91 odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4 B7
    Duzo elementow ma ten sam kolor. np w tt rs tylni spoiler. Dzwonilem do lakierni i maja taki lakier LAP6. Lakier wodny i trzeba go pokryc bezbarwnym matem. Po niedzieli bede sie tym bawil i zdam relacje;-)
  5. kris_91 odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4 B7
    Wedlug etki kolor to 1L1. Poszperalem troche w google. Wpisujac kod L1L1 wyskoczyl seat. Wiadomo ze numer zostal zmieniony na LS7N czyżby ten kolor byl tym czego szukam? ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 12:45 ---------- Grzebałem na stronie Standoxa i znalazłem lakier LAP6 jest srebrnoaluminiowy lakier z lusterek od Q5, Q7 RS4, RS6 i TTRS lakier jest wodny. Jutro dzownie do mieszalni czy maja cos takiego. Lakier jest metalizowany matowy
  6. A mozesz pokazac kto mial takie kolka w zeszlym sezonie bo jestem ciekaw
  7. Jakos nie doczytalem;-)
  8. Śruby kula 28mm długie. Wydaje mi się że najlepiej siedzą,a dekle ori BMW:wink: A stozek czy kula?
  9. Jest super:) Jakie dajesz dekielki i sruby wkoncu?
  10. Panowie potrzebny kod lakieru tych kolek lub podobnych z x5. Pilne...
  11. Dowiedz sie o numer lakieru. Ja place ok 220zl od szt ale z kompletnym piaskowaniem calosci, calosci w szarym proszku i od frontu natrysk. 215 na 10j jak tys to wstrzelil? Powietrze trzyma?
  12. I jaki kod lakieru na to dajesz? Jaki jest ori kod lakieru tych tych felg bo tez maluje wlasnie?
  13. Mati ja kupowalem dystanse 15mm do zimowek u niego i narazie 0 problemów z nimi:) wszystko gra:)
  14. A ktore to wachacze sa tego przyczyna?
  15. Gdzie kupie weze gumowe do paliwa czarne o srednicy wewnetrznej 12mm?
  16. Od dluzszego czasu irytuje mnie pewna rzecz. Z lewej strony z przodu gdy ruszam i hamuje nawet nie gwaltownie slychac pojedyncze stukniecie. Czasem nawet gdy rusze i juz sie tocze powoli np do tylu to tez potrafii cos stuknac. Sprawdzilem sruby w zawieszeniu i wszystko jest ok. Co to moze byc? Moze to klocki hamulcowe tak robia?? Dzieje sie tak przy hamowaniu i ruszaniu, podczas zmiany biegow nie slychac nic
  17. 19" opona 215/35 na felge 9J i opona 225/35 na felge 10J
  18. No a w Brzezcach? No Majkel chodzilem;-)
  19. Gdzie w okolicach jes dobry zakład wulkanizacyjny bo musze na moje 19" naciagnac oponki i zapewne trzeba bedzie strzelac z butli? Kto zna jakis sprawdzony bo nie po to malowalem alu zeby mi je teraz cale poobdzierali:P
  20. No jest bryczka:) Masz foto jak umiejscowiles air w bagazniku? Jak z szybkoscia? Na ile podniesien wystarcza pełna butla?
  21. No ładnie sie tyłek spasował Masz odbojem wyregulowane czy siada na feldze rant blotnika?
  22. I jak kolego masz foto efektu jak to wyszło?
  23. ok to czekam na fotki
  24. Co myslicie zeby kratki w zderzaku ewentualnie gril malnąć na czarny polysk? Cos w stylu nowszych audi. Widzial ktos kiedys takie cos w B6?
  25. kris_91 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Siemka. Jaki kod lakieru maja lusterka od RS4 B7? Chodzi mi o te srebrne lusterka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.