Treść opublikowana przez kris_91
-
Pytanie czy ktoś wie co to za felga PILNE!
Wygladaja na cos chinskiego. Masz jakies parametry to latwiej bedzie..
-
listwa chrom tylna klapa Avant
Nawet jesli miala by sie odklejac to mozna kupic pozadna tasme do listew taka gabkowata i przykleic na niej. To taka tasma jak na emblematach itd Ale przygotowanie pow tez jest wazne. IMO najwazniejsze;-)
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
To sie raczej nie uda. Ciezko bedzie dobrac kolor bo pod kolor nie kupisz. Pozatym pozadna folia tez taka tania niejest. Wiec wyjdzie podobnie jak lakierowanie. W srebrnym aucie mozna by dac czarny polysk folie zawsze bedzie lepiej niz ta zszarzala czern dokladek
-
Na jaki kolor zimówki?
czarny mat/ polysk lub grafit ciemny...
-
Dobrzy chiptunerzy
Slyszalem o firmach dynosoft, compsport, ecuproject to firmy na slasku. Ktora polecacie?
-
Nie grzeje fotel pasazera
W mojej B6 nie dziala grzanie fotela pasazera. Kierowcy grzeje normalnie. Vag wykryl blad czujnika temperatury fotela pasazera. Jak to naprawic? Gdzie jest ten czujnik?
-
Spasowanie przedniego zderzaka z maska
Tutaj wyrazni widac ze zdrzak jest przesuniety w strone kierowcy.... ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 00:58 ---------- I co rozwiazales to jakos? Ja popuscilem ale poszedl niewiele
-
A4 B8 2,7 TDI 2008r. felgi alu 16"- wejda?
Znajomy ma B8 i chce na zime wrzucic alu 16". Jakie w 2.7 TDI sa hamulce 312 czy 320? Wejdzie na przod fela ori alu 16"?
-
Emblemat S-line w grill do B6
Siemka. Jaki ma nr emblemat s-line, ktory pasuje do A4 B6 P&P w grill?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czesc. Chlopaki macie namiary na jakies firmy ktora regeneruje/skupuje skrzynie biegów?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurcze podziwiam cie tyle rarytasów co ty wpakowales w to A4 nie ma chyba nikt. Pieknie sie prezentuje na tych kolach:)
-
Moja Pełowa A4...
No ładna A4:) Kolorek taki jak moj:D Plany zacne:D Pozdro
-
Zmiana kiery czteroramiennej na trojramienna s-line
Multifunkcja niewchodzi w gre za duze koszta jak dla mnie. A jak dokladnie sie zmienia to kodowanie? Tasma napewno moze zostac?
-
Zmiana kiery czteroramiennej na trojramienna s-line
Witam. Mam kiere czteroramienna bez multifunkcji. Chcialbym zalozyc kiere trojramienna od s-line rowniez standardowa bez multifunkcji. Czy wystarczy kupic sama kiere z Airbagiem czy musze zmieniac tasme lub co gorsza moduł?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
64 ale juz spbie poradzilem:D FIS hula
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam lapka z windowsem 7 i kabel vag kkl i nie wiem jakim programem zrobic adaptacje i kodowanie:( Pomozecie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chlopaki kto mi zrobi na juz adaptacje i kodowanie do pelnego fis? Bo za c**ja nie umiem znalezc pelnej wersji VAG COM
-
Trzeszczenie lewarka zmiany biegów
Siemka. Jestem po zmianie z skrzynia z GBA na HCF. Wszystko hula tylko jak jade po dziurach to slychac takie jakby piszczenie i trzeszczenie w okolicach lewarka zmiany biegów. Nie jest to glosno ale troche irytujace. Dodam ze poduszke dalem stara co byla przy skrzyni HCF. Ale mam jeszcze w domu nowa jak cos. Tak jakby guma o gume tarla. Jak złapie za lewarek to tez tak robi. Ostatnio poruszalem ta mata tlumiaca pod lewarkiem i na chwile byl spokoj jak myslicie gdzie szukac przyczyny? Wymienic poduszke pod skrzynia?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jaki szampon (nie zmywajacy wosku) polecacie do ciemnego autka? Oczywiscie mam na mysli pozadny szampon. Teraz mialem Megsa Ultimate Wash & wax ale że juz koncowka to postanowilem sprobowac czegos innego.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A no to teraz juz nie mam watpliwosci:) Dzieki chlopaki za info:)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Może to glupie pytanie ale nie umiem rozkminic tego zmostkowania pinu od czujnika sprysków. Tam ma byc jeden kabelek pociagniety do masy? Co mozna wykorzystac z kompa zeby tam to zadzialalo? Macie ktos fotke? Wytlumaczcie mi to na chlopski rozum...
-
Jakie felgi ORI do B6 Avant 16" na zime?
A 16" z A6 bodajze "abitos" beda ladne do B6? Macie ktos foto?
-
Jakie felgi ORI do B6 Avant 16" na zime?
i profil 45 na zime? Troche nisko wedlug mnie...
-
Jakie felgi ORI do B6 Avant 16" na zime?
Witam. Musze kupic jakies koła na zime. W rozmiarze 16" i zastanawiam sie jaki wzor wybrac zeby ładnie pasowal do A4 B6 Avant kolor granatowy metalik. Doradzcie jaki wzor felg wybrac ewentualnie pokazcie fotki...
-
Listwy drzwiowe s-line z allegro
AUDI A4 B6 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2609970129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co o tym myslicie, jaka jakos tych listew, warto sie w to pakowac? Zakladał ktos takie coś?