Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W ten wekend raczej nie dam rady wpasc. Jestem z Zakrzowa koło Kedzierzyn-Koźla. Lakier jak lakier ma drobne ryski i widoczne smugi bo ktos przed sprzedaza robil polerke na odwal...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam. Znacie kogos kto profi ogarnia mechaniczna polerke lakieru pożądnymi pastami ( nie Farecla), oklejaniem itd z okolic K-K??
-
Spasowanie przedniego zderzaka z maska
tylko ze u mnie patrzac od przodu maska po lewej stronie jest juz przy samym tym wcieciu na zderzaku a po prawej duzo wieksza szpara jest. da rade tyle na srubach przesunac??
-
Jakie dywaniki do wnetrza Swing
Siemka musze kupic dywaniki. Jako ze mam wnetrze w kolorze swing chce kupic cos pod ten kolor. Patrzylem na Ori ale cena zwala z nog (niecale 300zl). Czarne dywaniki odpadaja. Jaki kolor wybrac pod wnetrze szary czy bezowy? Polecacie jakas firme ktora robi dywaniki z takiego weluru jak fabryczny? Bo wiekszosc tych dywanikow to tani cienki welur wloskowany ktory wyglada ochydnie. Znalazlem cos takiego: MOTO-GRUSZEK F.U-H. www.motogruszek.pl Dywaniki Samochodowe Warszawa Co o tym myslicie. Szary powinien sie zgrywac z srodkiem?
-
Spasowanie przedniego zderzaka z maska
Jako że jestem za granica i nie mam mozliwosci zrobienia zdjecia pokazuje wam opisane mniej wiecej zdjecie na czym polega problem
-
Spasowanie przedniego zderzaka z maska
Witajcie. W mojej A4 ktos chyba popchal mi przedni zderzak w bok na parkingu ponieważ w miejscu gdzie gril maski nachodzi na zderzak szpary nie sa rowne i wyglada to tak jakby maska byla przesunieta w prawo ale szpary z blotnikami sa dobrze po obu stronach takie same. Czy zderzak jest jakos regulowany ze mogł sie poprostu przesunac w lewo? Pomożcie bo kłuje mnie to strasznie w oczy a nie chce sie za to zabierac nie wiedzac gdzie szukac przyczyny.Dajcie ewentualnie fote jak ma poprawnie spasowanie wygladac.. Pozdrawiam
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Jak dla mnie wyglada to zacnie:) tylko jakby kiera byla czarna zeby bylo troche kontrastu bylo by lepiej:)
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Ja znalazłem cos takiego ostatnio na allegro ale juz tej aukcji nie ma:(
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Witam. Potrzebowal bym fotki wnetrza a4 b6 w kolorze swing z dekorami alu.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tym golfem chyba twoj brat jezdzil bo do żeglugi chodził też nie?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Patrze Aurel i PC (Polska Cerekiew) a Tomek mi ostatio gadał że masz A4 a pozatym kiedys Cie widziałem na parkingu na białych felgach:D No mam od niedawna też granatowa perła taki sam kolor jak ty. Wczesniej miałem granatowe mkII na RSL-ach 14"
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No w BMW:P Ja robie tam gdzie Piotrek:P Na oparciach:P ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- No przecież widzisz jaki ten swiat mały:P Ja robie na oparciach przednich. Dziennie Ci czesc gadam przy szafkach...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Siemka koledzy jestem kolejnym posiadaczem A4 z okolic:)Pozdrawiam:D P.S a od kolegi posio mieszkam jakies 3km, a co lepsze pracujemy razem:D
-
Gałka S-line 6B w kolorze LE (szaro-beżowy) JIVE
Według ETKA gałka do a4 b6 z aluminium była w kolorze czarnym SOUL. Ale znalazłem na allego aukcje z S-line i była kierownica s-line i gałka w takim jasnym kolorze wiec nie były tylko czarne...
-
Gałka S-line 6B w kolorze LE (szaro-beżowy) JIVE
Sorki pomyliłem sie gałka ma byc w kolorze N3A/LC Swing ciemnyszary. Audimaniak w ETCE juz patrzyłem ale po czym rozpoznac ze dany nr to akurat gałka S-line??
-
Gałka S-line 6B w kolorze LE (szaro-beżowy) JIVE
Witam potrzebuje nr gałki zmiany biegów wraz z mieszkiem do skrzyni manualnej 6b s-line w kolorze LE (szaro-beżowy) JIVE...
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów
A mozecie pokazac fotki lub podac nr tej łapy i wybieraka? Bo tez mam w A4 z AVF-em i skrzynie GBA ktora strasznie jeczy juz i chce zmienic własnie na HCF...Aha no wedlug tej tabelki to przełożenia w GBA a HCF rożnia sie troszkę...Bedzie to mialo na coś wpływ?
-
Dziwny odgłos podczas jazdy
Zobaczy sie w jakim stanie bedzie ale jezesli chodzi o jego prace to narazie nie zauwazylem nic niepokojacego ---------- Post dopisany 08-07-2012 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 21:11 ---------- I co nikt nie wie jaka tam ma byc poduszka i czy reszta pasuje bez zmian?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ale black jest typowo do czarnych a white do jasnych. ale dzialanie maja te same. A cherry glaze albo vanilla hand glaze?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a black hole da cos na granatowym lakierze?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam lakier LZ5L Mingblau perlefekt. Bede robil polerke srodkami 3M. I potem chce dac politure ktora da wet look i glebie koloru oraz uwydatni niebieskie ziarno lakieru. Co polecacie?? Dodam ze na to recznie pojdzie Megs NXT wosk syntetyczny
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
No to czekamy na fotki.
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Zastanawiam sie nad zestawem od Airride-system.pl. Całosc wyglada dosyc solidnie. Tylko martwi mnie jedna rzecz: elektrozawory: Zawór rozdzielający elektromagnetyczny - 1szt. - Zawory i Odwadniacze - mapet-TUNING airRIDE-System Pisze ze temp pracy od -5 do 80st celsjusza. Wiec co jesli zima sypnie mrozem? A mowie odrazu ze auto zima tez musi jezdzic, to co wtedy?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Weze do amortyzatorow pusciles pod autem. A jak poprowadziles weze do manometrow i kable do wlacznikow? A kiedy kupiles okucia od Allgrundo bo teraz cos ich strona niedziala
-
Dziwny odgłos podczas jazdy
To raczej na 100% odglosy ze skrzyni ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 12:01 ---------- Jako ze planuje wymienic skrzynie na inna. Aktualnie mam skrzynie manualna 6b o oznaczeniu GBA. A chce założyc skrzynie montowna od rok. 2004 o oznaczeniu HCF. Czy pasuje ona do silnika AVF bez problemu? Wiem ze trzeba zmienic poduszke od skrzyni bo HCF ma inna ma ktos moze nr czesci? A reszta? Sprzegło, wybierak moze zostac od GBA? Czy tez trzeba cos zmienic?