Treść opublikowana przez kris_91
-
Felgi od BMW X5 do B6
Zastanawiam sie nad montazem felg od Bmw X5 19" do mojej B6. Jak wiadomo bmw ma rozstaw 5x120 wiec trzeba dystanse. Przerabial ten temat ktos z forum?
-
Jakie żarówki na h4 do soczewek?????
Ja mam Osram Cool Blue Intense w B6 nawet ladnie swieca. Do tego postojowe Osram niebieskie i ladnie to wyglada. W porownaniu z swiatlem z halogenow. To lampy swieca duzo bielej.
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
W sumie na zime mozna zdemontowac skoro i tak jest na wkretach...
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Myslalem czy jej nie zespawac razem z seryjna dokladka? Co myslicie?
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Dokladnie chodzi mi o takie cos jak 1 zdjeciu:)
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Siemka. Widzialem kilka fotek a4 z seria zderzakiem i dokladka z cupry. Macie ktos fotki takich a4? Ewentualnie ma ktos takie cos z forum u siebie? Myslalem czy nie przyspawac tej dokladki z cupry do zwyklej dokladki z a4 bo i tak bede lakierowal w kolor...
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Jesli chcesz miec sterowanie przod tyl musisz miec 2 zawory. Jak kazde kolo osobno to 4 szt. Pokazcie ktos fotki Aira zamontowanego w A4 B6 chodzi mi o fotki od strony technicznej nie o wyglad zewnetrzny autka:)
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Mi chodzi o folie szczotkowane alu firmy 3m. Oklejałem rowniez nią dekory w A4 i wyszlo prawie jak ori. A chodzi mi zeby byly matowe te lustra a nie chromowane:) ucho.77 dzieki za linka:D
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Kupilbym tylko ze cena ori mnie zabija a chromow z allegro nie chce
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Masz jakies fotki? Jak sie zdejmuje te obudowy ciezko sie to robi?
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Wpadłem na pomysl zeby w mojej A4 ( ciemny granat) okleic lusterka zewnetrzne folia szczotkowanym alu. Cos na wzor tych z S4. Tylko ze mi sie chromowane nie podobaja za bardzo. Taki jasny srebrny mat by wyszedl bo malowac mi je szkoda... Co o tym myslicie? Da sie jakos zdjac te obudowy czy trzeba cale lusterka sciagac?
-
Na jaki kolor zimówki?
Dobre rozwiazanie i jak sie znudzi mozna zerwac. Swoja droga dobre zabezpieczenie dla kolek
-
Na jaki kolor zimówki?
Jesli mamy glebione auto to mozna myslec nad kolorowymi felgami jesli seria to tylko srebrny lub czarny...
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Jak poczekasz do soboty to dodam foto jak wygladaja petexy w B5
-
Przyciemnianie szyb okolice Kędzierzyna
Siemka. Gdzie w okolicach Kedzierzyna można przyciemnic szybki w naszych A4?
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
A ma ktos foto tych dokladek w czarnym macie?
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Dywaniki w kolorze swing: 8E1863691A 91H przód 8E0864450A 91H tył
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
To co ty masz to SWING. I dywaniki napewno maja w ASO bo szukałem
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Powiedzmy ze na kolumnach z gwintu Supersporta ale bez regulacji twardosci
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
A jak jest z twardoscia tego zawieszenia? W porownaniu z seria? Wiadomo im wyzej tym twardziej, ale jak jest jak np mamy zawieszenie ustawione nie najwyzej czyli poduszki nie sa maksymalnie napompowane? Nie jest za miekko?
-
Dobrzy chiptunerzy
To gdzie najlepiej sie udac na program w B6 1.9 TDI AVF?: -EcuProject Wrocław -Dynosoft Katowice Ktora firma lepsza?
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
Ta plastidip tylko mat ale Foliatec robi takie folie w sprayu z polyskiem...
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
W 4 drzwiach mam 4 lampki, ktore swieca;-) Pytam czy sa bo niewiem czy kupowac przewody i krokodylki przed zabraniem sie do tego. Jesli niema to sie wlutuje w te przewody od czerwonych i zrobie wiazke;-) Jak zdjac boczki tak wogule??
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
A jesli mam w drzwiach czerwone lampki to beda gotowe wiazki do tych bialych czy trzeba rezać?
-
ogrzewanie tylnej szyby
aaa to takie buty:-P to po co ta antenka na dachu ta pletwa? nie mam navi...