Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Potrzebowal bym to na jutro chyba ze pogody nie bedzie to jeden chu...
  2. A okolice Strzelec lub Tarnowa Opolskiego?
  3. I to jest ten bol wlasnie.
  4. Panowie gdzie w naszych okolicach są jakies fajne miejscówki na sesje bo muszę coś ustrzelić żeby zgloszenia na zloty wyslać
  5. Jeszcze pytanko jak malowales zaciski i czym?
  6. Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...
  7. Dobrze ze w tematach o autach nie nabija postow:-p
  8. :slina: zacnie:naughty: kolorek cos jakby do mojego podobny:decayed: mody jak najbadziej na plus no i plany tak trzymac powodzeie i bezawaryjnosci No dzieki wielkie za slowa uznania:D Kolorek chyba nawet taki sam jak twoj:D Wpadly juz fele na tylna oś, dzis przyszly opony na przod ale nie ma mnie w domu i prawdopodobnie na aucie zawitaja w wekend dopiero:( A tak to wyglada z tyłu I taki mały bonusik (sorki za orientacje na filmiku)
  9. No przeglad to jest akurat problem. Wszystko zalezy od diagnosty:) ---------- Post dopisany 20-05-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 23:11 ---------- Dystanse juz gotowe i tylne koła też. Czekam na kuriera z przednimi oponami potem ich montaz i mysle na przyszly wekend beda na aucie już Tak naciągnął sie tył:
  10. I jak sprawa Audiczki? Zrobiona juz? Kiedy montaz felg? ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 13:31 ---------- Kolega sie ociaga cos to go wyręcze bo efekt mega:
  11. Ogarnie ten znajomy 215 na 9j i 225 na 10j?
  12. kris_91 odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4 B7
    Za baze i klar po 100ml dalem jakos niecale 60zl bo u nas wodnego w puszki nie nabijaja...
  13. Gotowy zestaw z nowym zawieszeniem gwintowanym 6499
  14. kris_91 odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4 B7
    Lakier lezy w domu. Baza wodna i matowy klar ale czasu brak na pomalowanie luster:(
  15. Tego chyba nie trzeba komentowac:)
  16. Patryk zalozenie bylo takie jeszcze zanim kupilem A4:P Mialo byc nowsze auto i grubsze mody:D ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 16:03 ---------- Wczoraj z racji z tego ze byl poniedzialek:P Jakos nie bylo sensu brac sie za Air:P Ogarnalem troszke pod maska: Umyłem auto i zamocowalem przednia tablice na tasmie dwustronnej(niby maly mod a cieszy ładnie teraz widac ramke dolnego grila:) I takie A'la USA:) A dzis z kolega ogarnialiśmy węże od Aira:D Jesli wszystko pojdzie dobrze to autko jutro bedzie fikało:D
  17. No galeczka S-line to niebo a ziemia:)Pochwal sie gwintem:) Pozdro:)
  18. Dzieki, dzieki:) Po niedzieli zostalo do zrobienia: ciagniecie wezy do okuc i montaz amorków:) W srodku juz wszystko poskladane praktycznie na tip top:) Musze do kolegi na kanal jechac bo na podworku jakos nie widze zabawy pod autem:P
  19. Ja powiem tak jeden woli schab, a drugi jak mu nogi jebia:P Kazdy wybiera to co lubi. Ja nie mam potrzeby jezdzic normalnymi drogami po 160 na godzine, a jak u kolegi sa takie drogi to szczerze współczuję
  20. No to sprawa wyglada nastepująco: Zostało zrobic obejmy do zbiornika, podlaczyc pilot, i wyrezać płytkę pod manometry. Po niedzieli ciagne przewody pod autem i montuje amorki:D:D
  21. Tez oklejałem 3m Di-Noc szczotkowane alu i tez folia zaczyna sie poprostu odklejac. Zima bylo ok teraz cieplej i odchodzi:( Jak sie trafi ori alu to kupuje...
  22. A tymaczasem: I prace nad zabudowa:(wstepne przymiarki):
  23. Akurat na tych kolach na przeglad nikt nie pojedzie bo raz ze opona naciagnieta a dwa ze wystaja:P
  24. Jesli by kazdy rozmiar byl w tej samej cenie to bym sie nie zastanawiał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.