Treść opublikowana przez kris_91
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Potrzebowal bym to na jutro chyba ze pogody nie bedzie to jeden chu...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A okolice Strzelec lub Tarnowa Opolskiego?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
I to jest ten bol wlasnie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie gdzie w naszych okolicach są jakies fajne miejscówki na sesje bo muszę coś ustrzelić żeby zgloszenia na zloty wyslać
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Jeszcze pytanko jak malowales zaciski i czym?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dobrze ze w tematach o autach nie nabija postow:-p
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
:slina: zacnie:naughty: kolorek cos jakby do mojego podobny:decayed: mody jak najbadziej na plus no i plany tak trzymac powodzeie i bezawaryjnosci No dzieki wielkie za slowa uznania:D Kolorek chyba nawet taki sam jak twoj:D Wpadly juz fele na tylna oś, dzis przyszly opony na przod ale nie ma mnie w domu i prawdopodobnie na aucie zawitaja w wekend dopiero:( A tak to wyglada z tyłu I taki mały bonusik (sorki za orientacje na filmiku)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No przeglad to jest akurat problem. Wszystko zalezy od diagnosty:) ---------- Post dopisany 20-05-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 23:11 ---------- Dystanse juz gotowe i tylne koła też. Czekam na kuriera z przednimi oponami potem ich montaz i mysle na przyszly wekend beda na aucie już Tak naciągnął sie tył:
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
I jak sprawa Audiczki? Zrobiona juz? Kiedy montaz felg? ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 13:31 ---------- Kolega sie ociaga cos to go wyręcze bo efekt mega:
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Ogarnie ten znajomy 215 na 9j i 225 na 10j?
-
Lusterka RS4 kod lakieru.
Za baze i klar po 100ml dalem jakos niecale 60zl bo u nas wodnego w puszki nie nabijaja...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Gotowy zestaw z nowym zawieszeniem gwintowanym 6499
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
- Lusterka RS4 kod lakieru.
Lakier lezy w domu. Baza wodna i matowy klar ale czasu brak na pomalowanie luster:(- [B6 AVF] Avant LZ5L
Tego chyba nie trzeba komentowac:)- [B6 AVF] Avant LZ5L
Patryk zalozenie bylo takie jeszcze zanim kupilem A4:P Mialo byc nowsze auto i grubsze mody:D ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 16:03 ---------- Wczoraj z racji z tego ze byl poniedzialek:P Jakos nie bylo sensu brac sie za Air:P Ogarnalem troszke pod maska: Umyłem auto i zamocowalem przednia tablice na tasmie dwustronnej(niby maly mod a cieszy ładnie teraz widac ramke dolnego grila:) I takie A'la USA:) A dzis z kolega ogarnialiśmy węże od Aira:D Jesli wszystko pojdzie dobrze to autko jutro bedzie fikało:D- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No galeczka S-line to niebo a ziemia:)Pochwal sie gwintem:) Pozdro:)- [B6 AVF] Avant LZ5L
Dzieki, dzieki:) Po niedzieli zostalo do zrobienia: ciagniecie wezy do okuc i montaz amorków:) W srodku juz wszystko poskladane praktycznie na tip top:) Musze do kolegi na kanal jechac bo na podworku jakos nie widze zabawy pod autem:P- Felgi od BMW X5 do B6
Ja powiem tak jeden woli schab, a drugi jak mu nogi jebia:P Kazdy wybiera to co lubi. Ja nie mam potrzeby jezdzic normalnymi drogami po 160 na godzine, a jak u kolegi sa takie drogi to szczerze współczuję- [B6 AVF] Avant LZ5L
No to sprawa wyglada nastepująco: Zostało zrobic obejmy do zbiornika, podlaczyc pilot, i wyrezać płytkę pod manometry. Po niedzieli ciagne przewody pod autem i montuje amorki:D:D- Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Tez oklejałem 3m Di-Noc szczotkowane alu i tez folia zaczyna sie poprostu odklejac. Zima bylo ok teraz cieplej i odchodzi:( Jak sie trafi ori alu to kupuje...- [B6 AVF] Avant LZ5L
A tymaczasem: I prace nad zabudowa:(wstepne przymiarki):- Felgi od BMW X5 do B6
Akurat na tych kolach na przeglad nikt nie pojedzie bo raz ze opona naciagnieta a dwa ze wystaja:P- Polecane opony letnie
Jesli by kazdy rozmiar byl w tej samej cenie to bym sie nie zastanawiał - Lusterka RS4 kod lakieru.