Treść opublikowana przez kris_91
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jasne ze mozesz Artur:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dzisiaj odwiedzil mnie kurier i listonosz i przyniosł:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Lakiernictwo Kameleon Dawid Urbaś Dlugomiłowice moge polecic z czystym sumieniem..
-
Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
Wyslij mi palete na [email protected]. Jakis braz mnie ciekawi
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A deske bedziesz zmienial bo masz SWING teraz?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No jest duzo lepiej:) A ja czekam i czekam na paczki z kiera o Reggiego i z RNS-em od siemiana, ale cos w ch.. leci kurier i poczta:( Dawid gdzie wyrywasz te zderzaki?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Widzialem ale kupilem ta tansza folie i spróbuje jeszcze raz okleic.. Bo to byl pierwszy raz jak cos oklejalem wiec nie mialem wprawy w tym i wyszlo jak wyszlo:(
-
Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
A jaka jest paleta kolorow w polysku?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
I kolejny dalszy wypad Audi:D Tym razem Pieniny:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jeszcze tylko niżej Dawid:P
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Dobry filmik:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Rafal mogles te foty na Imageshack wrzucic
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jako, że zaczynało troche brakować mocy postanowiłem zrobić sobie w piatek małą wycieczkę: Może szału nie ma ale jedzie to dużo lepiej. Auto dlużej ciagnie na biegu a nie jak wczesniej tylko na poczatku. Dzisiaj wyslalem kierownice i gałkę do obszycia. W przyszłym tygodniu powinny u mnie zawitać
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
Jednak kupil Presta Car Wash i powiem ze fajnie sie tym myje. Moze nie jest az tak wydajny jak Megs czy ChemicalGuys ale fajnie sie pieni, latwo sie myje jest duzy poslizg no i daje ladny polysk. Dla siebie kupowalem juz rozne szampony od Megsa przez Poorboys do Chemical Guys. Ale nastepny napewno bedzie presta bo za cene niecalego 0,5l np poorboysa tu mamy prawie 4 l fajnego szamponiku
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Da rade zalozyc u mnie licznik z kolorowym fisem? Jaki musze szukac?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Rafal i jak tam sprawa z fotami wyglada?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No to 18 Mc. Ide fure umyc
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tapicerka z dzwi to pikus. Sciagasz dekor, odkrecasz sruby pod nim. Srube pod raczka. Sciagasz korbke jak masz. I od dolu jedna sruba jest. Musisz pociagnac za raczke zdecydowanie zeby kolki wyskoczyly i juz.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ta na kozielskiej spray do lamp firmy car-rep malowalem kiedys w golfie i bylo oki. Jesli folia to tylko allegro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Folia lub spray
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
17 moze byc:-D To gdzie sie spotykamy?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mamy poprostu troche inne plany:P Ale na chwilke mozna wpasc:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja na chwilke moze bym wpadl jakas sesyje ogarnac bo z grilem troch ciezki temat
-
Przerobka boczka drzwi w b6
Tak listwa jest szczotkowane alu ale oklejona. Juz po ptakach bo komplet sprzedany a byla fajna polskora z alcantara caly kpl:(
-
Przerobka boczka drzwi w b6
Siemka. Mam wnetrze swing cale w jednym kolorze. I mam mozliwosc kupic skore tez swing. Tylko ze boczki maja gore czarna a dol swing. Dało by rade ten gorny element przelozyc z moich boczkow? Chodzi mi o ten element gdzie jest tweeter nad srebrna listwa to całe...