Treść opublikowana przez kris_91
-
[B8 CAGA] czarny kot
Sprzedaj mi te koła:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mi glownie wekendy pasuja. Teraz sobota odpada napewno. Moze 15 jak swieto bedzie...
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Jest lepiej choc mogles dac profil 35. Skrecilbym przód troszke. Pozatym kolejna dobra a4 na OK:D Pozdro:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja tez chce takie fotki:P
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
To ciekawe jak koledze wyzej to dziala...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
I taka słaba fotka z podróży na promie w Świnoujściu
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Sesja by sie zdala pozadna ale nie ma mi jej kto ogarnac:-p ---------- Post dopisany 23-07-2013 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 15:00 ---------- W ostatnim czasie Audi zaliczyło 5 Vag Metting w Bielawie: Oraz trase nad polskie morze 1200km tam i z powrotem bez najmniejszego problemu:)
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Robilem dokladnie to samo i nie bylo zmian u mnie.
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
A jakie pasty kupic. Slaszalem ze manzerna kiepsko radzi sobie z rysami na lakierze audi...
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
najlepiej podaj jakie masz kodowanie MCE
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
To pokaz jak to u ciebie swieci
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
twix_18 pochwal sie jak to zrobic ale mi tez sie wydaje se nie na tej opcji w b6 europa
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
A do b6 tez mozna kupic te oprawki? Mozesz podac wiecej info jak to przerobiles?
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
Dobra Bieniek zwracam honor:-D Myslalem ze glinka zbiera wszystko:-D Czyli jakis Tar remower tez musi byc. Co polecacie?
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
Zeby miec gladka powierzchnie pod paste a nie scierac soki itd. Wybacz ale troche pojecia mam.
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
Glinka jest, karcher jest, pianownica jest, piana jest. Skoro wyglinkuje lakier to po co zmywacz do smoly? Polerke kupie ta co wyzej pokazalem. Jakie jeszcze pady kupic i srodki? Woski i cleanery mam juz dawno zakupione. Brakuje tylko maszyny, padow i past do korekty
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Przy moich wystajacych kolach i airriajdzie to te lampki to nic:-D armistead jak to masz zamontowane w ori oprawce?
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
Ze glinke to wiem. Posiadam juz. A jakie inne specyfiki? ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Takie cos bedzie dobre: SAMOCHODOWA POLERKA OSCYLACYJNA MIMOŚRODOWA KRAUSS (3343153966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Korekta lakieru na B6-co kupic?
Chcialbym sie zajac polerka mechaniczna. Chce kupic jakas maszyne, pady i srodki. Co mozecie polecic na twardy lakier audi? Na maszyne na poczatek chce przeznaczyc 200zl. Pady napewno 3 ale jakie? Pasty Manzerna , 3m, a moze Scholl?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Znaczki mi znajomy zalatwil. Pomalowalem tylko przod bo z tylem to juz dyskoteka bedzie. ew tyl odswierze ale na szary mlotkowy ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 13:58 ---------- Dzis wpadł kolejny element pakietu światło. Mianowicie podswietlenie symboli szufladki kubka i wizytownika. I jakies tam jeszcze z eventu:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No dokladnie cos takiego. Mlodsze, mocniejsze, i na wypasie no i z 0000 na masce:-D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak widziałem te auta tam to sobie myslalem co ja tu robie;P furki konkretne i teraz wiem ze trzeba jeszcze duzo zrobic zeby dorownac:D Bardzo możliwe że bedzie nowa baza:) Bo w tej za duzo pracy jest zeby to wygadalo tak jak chce:)
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Jakby tak patrzec na pl prawo to kazdy musialby seryjnym autem jezdzic. Oczywiscie dalbym to przez wylacznik...
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Siemka. Myslalem zeby dac zarowki dwuwłóknowe w kierunki: Żarówka 1157 1157NA Kierunek Usa 2 włókna / 4131 (3305993000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Włókno 5w podpiac pod postój a 21w pod kierunek. Zeby uzyskac efekt usa. Widzialem kiedys w dziale warsztat taki mod do B5. Ma to ktos w B6?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak dokładnie to ja:D I 0:12 też widać jak na myjkę wjeżdżam:D