Treść opublikowana przez kris_91
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Autko obadane na zywo:) Ładnie sie prezentuje;) No i miło było poznać Pozdro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No kolo 8 mysle wyjechac
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To chyba bede jechal sam...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No z rana najlepiej... Zeby dobre miejsca były:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie lecimy jakos w grupie jutro?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Tak lakierowane:
-
Lusterka RS4 kod lakieru.
Dzisiaj zawiozlem obudowy do lakiernika. W czw prawdopodobnie beda gotowe odrazu wrzuce fotki:) ---------- Post dopisany 06-06-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 00:06 ---------- Dzis odebrane: Wyszlo to nawet nawet lakier jest ciut ciemniejszy jak relingi ale i tak nie wyglada to zle
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Cos tam sie ruszylo mimo kiepskiej pogody: -wystrugany panel pod manometry od Airride -wpadła kiera 3 ramienna skórzana -odświerzony lakier (na foto widac glinke po zrobieniu tylko jednej strony auta) wszystko recznie bo na mechaniczna brakło czasu i pogody:P -lusterka w kolorze RS4 No i foto:
-
Audi Concert 2 (1din) CD-zmiana kodowania na BOSE
Tak zostaly zapamietane. Ok doloze pin i gdzie go podlaczyc? Dodam ze teraz nie ma regulacji Fader na radiu
-
Nagłośnienie Bose
Panowie co jest nie tak miałem kodowanie na radiu 01001 i z racji ze zmienilem glosniki na bose chciałem sie pobawic vagiem. Zmienilem kodowanie na 01201 i w efekcie czego nie mam mozliwosci sterowania faderem graja wszystkie glosniki ale nie wyswietla sie mi napis BOSE po wlaczeniu radia wiecie może dlaczego?
-
Audi Concert 2 (1din) CD-zmiana kodowania na BOSE
Siemka. Zamontowałem u siebie glosniki BOSE i chciałbym zmienic kodowanie na BOSE. Tak zeby wyswietlal sie napis BOSE na radiu po wlączeniu. Podlaczylem VAG-a i radio mialo kodowanie 01001 wiec zmieniłem je na 01201 ale napis nadal sie nie wyswietla wiecie może dlaczego?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
O np tylko ze jak czlowieka caly tydzien niema to jak pozniej miec wszystko zrobione. A po montazu Airride wnetrze wymaga prania:( Dzis znowu leje:( Moze jutro sie poprawi:(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kur.. gdzie to slonce. Tyle roboty, pranie, lakier, no masakra leje i leje;(
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dobre kółka:) Ładnie to siadło:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To panowie jak sie ustawiamy na wyjazd na Nyse?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie jest tak sztywno jak na gwincie. Na max podniesieniu jest praktycznie tak jak ori zawias jak ciut nizej to twardziej ale tragedi nie ma:) Autem nie buja:) Chyba ze sie pilotem bawie:P Heh jeszcze w pelni sie sezon nie zaczął a ja juz szukam kola na przyszly:P Co myslicie o felgach VW Interlagos 19" z jakims fajnym dystansem?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Wczesniej zwykly ORI zawias:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie ta sa paski z foli do lamp pomarańczowej:P
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nadkola jeszcze całe:D Wiecej stresu jest jak widzę niebieskich:D Bo jesli uparty bedzie to na pewno dowodzik poleci:(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W takiej pogodzie?:-p
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
dzięki , też chciałem sobie sprawić airraida jak ty ale do furki której używam codziennie do pracy to raczej nie Czemu jesli wszystko dobrze zrobione to mozna latac:D
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Ładna a4 i ten kolorek:D Czym sie roznia boczki bose od zwykłych oprocz tego ze maja emblematy?
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
Czesc potrzebował bym waszej pomocy. Tesciu kupil auto z 2012 roku i chce do niego jakis szampon i wosk. Kolor to czarna perła. Co byście polecili w normalnej cenie?
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Mam ultimate compund. Na audi szalu nie robi. Co lepiej kupic Meguiars Clear Coat Safe Rubbing Compound czy Achilles?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Katow nie zmienialem. Im nizej tym kolo sie bardzuej pochyla. Tak dystanse 20mm ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 06:30 ---------- Wczoraj ustrzelona jakaś szybka sesja. Szału nie ma ale widać co ma być widać