Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Jak w temacie. Jaki nr grzanej maty siedziska z fotela pasazera do b6
  2. A ja mam inny problem. Mam Avanta B6 i tylnia szyba grzeje ok, ale te male tylnie szybki nie grzeja wogule a chyba powinny dobrze mowie?
  3. Siemka mogłby mi ktos opisac jakie sa wszystkie sruby do mocowania przedniego blotnika w B6??
  4. Aha tak to wyglada. Ja zamowilem bez oslonek bedzie to mialo jakies skutki uboczne oprocz tego ze swiatlo nie bedzie odbijane w doł?
  5. No tez mnie to ostatnio zaciekawilo bo widac coraz wiecej autek z takimi swiatlami:D Bo te paski led to kiczowo strasznie wygladaja.. Jak ktos da opinie to sie nad nimi zastanowie rowniez:D
  6. Ok dzieki kolego, a o co chodzi z tymi oslonkami tych lampek?
  7. A moze byc tak ze boczek może nie miec tego wglebienia od spodu na lampke? ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Myslalem ze nie mam wglebien ale jednak są Lampki zamowione 12zł za szt. Powiedzcie tylko jeszcze jakie tam zaroweczki maja byc dokladnie?
  8. Jaki sprey i podklad mozecie polecic. Zeby sie odcienie za bardzo nie roznily? Dupli Color z castoramy da rade? Czym zdrapywac te naklejki potem?
  9. A no to calkiem niedaleko;-)
  10. Jest jak na innych fotkach. W wekend zrobie lepsze foty. W rzeczywistosci wyglada jasniej. Mi co aparat to inne kolory wychodza...
  11. View image: DSC04051 u mnie zdjecie otwiera sie normalnie duze...
  12. Szczotkowane amelinium. Ale to jest folia 3M wedlug mnie wyglada jak ori jesli dobrze to okleimy:D Mi jak na pierwszy raz wyszlo bardzo ładnie;D
  13. Dokladnie tez myslalem nad plastidipem albo foliatec bo jest wiecej kolorow, bo lakierem nie bede napewno bo za ładne sa te felgi na to:) ok to zaraz wrzuce do VT ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- http://images47.fotosik.pl/1623/b6720920ae57e89e.jpg Jaki kolorek wybrac czy zostawic srebrne?
  14. Ładnie wyglada ten sticker nawet:D Ja u siebie okleilem folia 3m szczotkowane alu dekory we wnetrzu. Kupilem kiedys z allegro folie sticker wylewana i strasznie kiepsko sie oklejalo, tą 3m super sie okleja zero baboli z powietrzem, jest elastyczna i mozna ładnie naciagac i sie nie targa:D
  15. Ja tez mam wnetrze swing: troche odswiezone:D Ale co racja to racja ciezko znalezc cos w tym kolorze:( Ja chce zapodac czarna kierownice sportowa i czarna raczke od biegów i recznego i mieszek biegów. Mysle ze nie powinno byc tak zle. Moje wnetrze: fotka troche ciemna bo robiona komórka...
  16. Ojciec w A4 B5 ma PETEXY, wczesniej w golfie tez miałem PETEXY. Bardzo dobrze wykonane grube dywaniki:D Dzisiaj do A4 zamowilem Schonek popielate bo mam wnetrze swing zobaczymy jak beda pasowaly. Bede mogl porownac wykonanie z PETEXAMI
  17. No jeszcze nie mialem okazji widziec A4 nigdzie w K-K na żywo:) Mase prac wykonales w tak krotkim czasie:D Jakies inne koło na wiosne planujesz? Jestes z samego K-K czy z okolic?
  18. Ja chce tak zeby jakies 1/1,5cm od rantu blotnika. Musze to wekend oblukac:D
  19. No brzydko wygladaja te pochowane kola:P Sam musze teraz cos kupic tylko musze sprawdzic ile bym potrzebowal dokladnie bo schowane strasznie z tyłu:P
  20. No dobra ta zima:D a mowiles ze dystansu nie bedzie:D
  21. a jakie numery od wewnetrznej strony tam sa?
  22. A da rade podpiac sam wzmacniacz bose pod tyl lub wzmak i sub bose a reszta standard?
  23. A zrobicie mi vt moich kolek? Poprosze czarny mat/polysk, grafit lub biel. <br /><br />
  24. A ja mam ciut inne pytanie. Mam standard radio w B6 Concert. I tyl gra mi duzo ciszej niz przod. czy to normalne?
  25. Caloroczne opony nie sa dobre. Bo to ani na lato ani na zime. Tak jak koledzy pisali m+s to nie oznaczenie calorocznych opon. Fajne oponki mozna czasem dorwac w dobrych pieniazkach tylko trzeba szukac. W sumie zalezy tez ile km rocznie robisz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.