Treść opublikowana przez kris_91
-
Grzana mata siedziska fotela pasazera do b6
Jak w temacie. Jaki nr grzanej maty siedziska z fotela pasazera do b6
-
ogrzewanie tylnej szyby
A ja mam inny problem. Mam Avanta B6 i tylnia szyba grzeje ok, ale te male tylnie szybki nie grzeja wogule a chyba powinny dobrze mowie?
-
Jakie sruby do przedniego blotnika
Siemka mogłby mi ktos opisac jakie sa wszystkie sruby do mocowania przedniego blotnika w B6??
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Aha tak to wyglada. Ja zamowilem bez oslonek bedzie to mialo jakies skutki uboczne oprocz tego ze swiatlo nie bedzie odbijane w doł?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
No tez mnie to ostatnio zaciekawilo bo widac coraz wiecej autek z takimi swiatlami:D Bo te paski led to kiczowo strasznie wygladaja.. Jak ktos da opinie to sie nad nimi zastanowie rowniez:D
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Ok dzieki kolego, a o co chodzi z tymi oslonkami tych lampek?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
A moze byc tak ze boczek może nie miec tego wglebienia od spodu na lampke? ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Myslalem ze nie mam wglebien ale jednak są Lampki zamowione 12zł za szt. Powiedzcie tylko jeszcze jakie tam zaroweczki maja byc dokladnie?
-
Regeneracja włącznika świateł
Jaki sprey i podklad mozecie polecic. Zeby sie odcienie za bardzo nie roznily? Dupli Color z castoramy da rade? Czym zdrapywac te naklejki potem?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
A no to calkiem niedaleko;-)
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Jest jak na innych fotkach. W wekend zrobie lepsze foty. W rzeczywistosci wyglada jasniej. Mi co aparat to inne kolory wychodza...
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
View image: DSC04051 u mnie zdjecie otwiera sie normalnie duze...
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Szczotkowane amelinium. Ale to jest folia 3M wedlug mnie wyglada jak ori jesli dobrze to okleimy:D Mi jak na pierwszy raz wyszlo bardzo ładnie;D
-
Na jaki kolor zimówki?
Dokladnie tez myslalem nad plastidipem albo foliatec bo jest wiecej kolorow, bo lakierem nie bede napewno bo za ładne sa te felgi na to:) ok to zaraz wrzuce do VT ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- http://images47.fotosik.pl/1623/b6720920ae57e89e.jpg Jaki kolorek wybrac czy zostawic srebrne?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Ładnie wyglada ten sticker nawet:D Ja u siebie okleilem folia 3m szczotkowane alu dekory we wnetrzu. Kupilem kiedys z allegro folie sticker wylewana i strasznie kiepsko sie oklejalo, tą 3m super sie okleja zero baboli z powietrzem, jest elastyczna i mozna ładnie naciagac i sie nie targa:D
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Ja tez mam wnetrze swing: troche odswiezone:D Ale co racja to racja ciezko znalezc cos w tym kolorze:( Ja chce zapodac czarna kierownice sportowa i czarna raczke od biegów i recznego i mieszek biegów. Mysle ze nie powinno byc tak zle. Moje wnetrze: fotka troche ciemna bo robiona komórka...
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Ojciec w A4 B5 ma PETEXY, wczesniej w golfie tez miałem PETEXY. Bardzo dobrze wykonane grube dywaniki:D Dzisiaj do A4 zamowilem Schonek popielate bo mam wnetrze swing zobaczymy jak beda pasowaly. Bede mogl porownac wykonanie z PETEXAMI
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
No jeszcze nie mialem okazji widziec A4 nigdzie w K-K na żywo:) Mase prac wykonales w tak krotkim czasie:D Jakies inne koło na wiosne planujesz? Jestes z samego K-K czy z okolic?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Ja chce tak zeby jakies 1/1,5cm od rantu blotnika. Musze to wekend oblukac:D
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No brzydko wygladaja te pochowane kola:P Sam musze teraz cos kupic tylko musze sprawdzic ile bym potrzebowal dokladnie bo schowane strasznie z tyłu:P
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No dobra ta zima:D a mowiles ze dystansu nie bedzie:D
-
Pytanie czy ktoś wie co to za felga PILNE!
a jakie numery od wewnetrznej strony tam sa?
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
A da rade podpiac sam wzmacniacz bose pod tyl lub wzmak i sub bose a reszta standard?
-
Na jaki kolor zimówki?
A zrobicie mi vt moich kolek? Poprosze czarny mat/polysk, grafit lub biel. <br /><br />
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
A ja mam ciut inne pytanie. Mam standard radio w B6 Concert. I tyl gra mi duzo ciszej niz przod. czy to normalne?
-
Opony caloroczne m+s ???
Caloroczne opony nie sa dobre. Bo to ani na lato ani na zime. Tak jak koledzy pisali m+s to nie oznaczenie calorocznych opon. Fajne oponki mozna czasem dorwac w dobrych pieniazkach tylko trzeba szukac. W sumie zalezy tez ile km rocznie robisz..