Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Łoo to widzę nie oszczędzasz kasy na auto Cena super hehe
-
B6 DIVISION
No współczuje. Ja ostatni tydz urlopu i powrót do rzeczywistości mnie czeka. Ty tylko nocki masz? Bo tak coś zauważyłem
-
B6 DIVISION
Panie ja na tych abe juz 60 tys zrobilem i dopiero sie czujka zaswecila ale ja robie trasy z NL do PL najwięcej. Po nl tez duzo autostradami wiec nie mialy za duzo roboty
-
B6 DIVISION
No klocka jest troszkę więc mnie to zdziwiło ale ok nie ma stresu hehe Nie klocków nie chcę na wiosnę wpadają nowe heble nie ma sensu. Dojade je jeszcze.
-
B6 DIVISION
nie no dzisiaj tam zagladalem i jest klocka jeszcze troche. Płyn też ok bo co jakis czas sprawdzam wszystkie tak dla siebie. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Znajomek ostatnio w A3 jeżdził ok 5 tys jeszcze z tym że to jego żona większość. Dlatego 700 mnie zdziwiło. To chyba ona nie hamowała wogóle. Narazie zmostkowałem i nie świeci
-
B6 DIVISION
eee nie no chyba wiecej
-
B6 DIVISION
Siemka elita. Jak wyskoczy kontrolka od klocków to ile tam tego jeszcze zostało?
-
Audi do ślubu
He to i ja się dołączę do tematu. Ja poszukuje ciemnej Q7 albo jakiejś A4 w takim kolorze jak moja na wypasie z zewnątrz żeby wyglądała Co prawda w czerwcu 2015 mam wesele ale trzeba szukać za wczas.
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja tam ostatnio w polski HH wjeżdżam
-
B6 DIVISION
Patrz ile tam luzu między autami. By się ścisnęli to by było tylko 99 km korku.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No ja więcej w NL siedzę ale jak jestem to w GRD codziennie czasem jestem hehe a w okolicy w takim kolorze jak moja to tylko sedana widziałem to prawdopodobnie to byłem ja hehe.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Troszkę ale nówka sztuka od znajomego.
-
B6 DIVISION
tzn jak. da rady samemu czy cos trzeba grzebac?
-
B6 DIVISION
ajjj to d*pa. a nie da rady tego jakos przerobic?
-
B6 DIVISION
Hehe a dzwonila z 50 razy ale ja twardo nie odbieralem bo po co. wysluchiwac hehe pany symphony z usa normalnie bedzie smigac?
-
B6 DIVISION
hehe moja wydala tyle samo co ja na tunel dzis to i tak wyszlem lepiej bo nie dosc ze tyle samo my wydali to ja jeszcze wczoraj porzadzil
-
B6 DIVISION
troszke wiecej wydala ale co się nie robi dla swietego spokoju
-
B6 DIVISION
my wypili litra i poszli bo braklo i sie jeszcze polało jak dowiózł 2 kuzyn ale to byl zly pomysl bo musialem jechac dzisiaj po tunel do Opola i nie dosc ze moja miala wkurwa na mnie fest to musialem ja prosic zeby kierowala bo ja na bombie jeszcze hehe ale poszla na zakupki sobie i jej przeszlo
-
B6 DIVISION
dobrze że już jutro kuzyn idzie do roboty bo coraz to więcej wypijamy i bardziej świrujemy he dzisiaj zapodalem sobie tunel 2 din. gdzie dostane w dobrej cenie kosz? macie jakies namiary?
-
B6 DIVISION
Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe
-
B6 DIVISION
Taa ja odżywam po wczorajszym. o 23 spierdoliliśmy z chaty z kuzynem że niby się przejść a o 5 wrócili. A dzisiaj nie dość że niewyspany, skacowany to jeszcze baba cały dzień pluła się jak uj.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Gwint mam od czerwca. Ja w NL siedze, teraz na urlop przyjechałem tylko, a tam nie ma tak jak u nas śniegu po pas w zimie więc nie muszę kręcić do góry
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki. Czy ja wiem czy komfort spadł. Dla mnie jest bardzo wygodnie. Wiadomo auto nie płynie po dziurach tylko je czuć ale dla mnie jest dobrze. Tak posiada ale się tym jeszcze nie bawiłem bo jest wygodnie na tym co mam. Póki co ostatnio zamontowałem siłowniki z Audi A6 C6 660 N (4F9 827 552 C) + zielone sprężyny SZ 8010.20 x 032 Dzisiaj nabyłem nówkę tunel z B7 2 DIN 8E0 863 241 F (Dzięki Norka ) Byłem ostatnio opłacić auto i "cena rynkowa" mojej a4 wychodzi 16,400