Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łoo to widzę nie oszczędzasz kasy na auto Cena super hehe
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No współczuje. Ja ostatni tydz urlopu i powrót do rzeczywistości mnie czeka. Ty tylko nocki masz? Bo tak coś zauważyłem
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie ja na tych abe juz 60 tys zrobilem i dopiero sie czujka zaswecila ale ja robie trasy z NL do PL najwięcej. Po nl tez duzo autostradami wiec nie mialy za duzo roboty
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No klocka jest troszkę więc mnie to zdziwiło ale ok nie ma stresu hehe Nie klocków nie chcę na wiosnę wpadają nowe heble nie ma sensu. Dojade je jeszcze.
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no dzisiaj tam zagladalem i jest klocka jeszcze troche. Płyn też ok bo co jakis czas sprawdzam wszystkie tak dla siebie. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Znajomek ostatnio w A3 jeżdził ok 5 tys jeszcze z tym że to jego żona większość. Dlatego 700 mnie zdziwiło. To chyba ona nie hamowała wogóle. Narazie zmostkowałem i nie świeci
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee nie no chyba wiecej
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka elita. Jak wyskoczy kontrolka od klocków to ile tam tego jeszcze zostało?
  8. He to i ja się dołączę do tematu. Ja poszukuje ciemnej Q7 albo jakiejś A4 w takim kolorze jak moja na wypasie z zewnątrz żeby wyglądała Co prawda w czerwcu 2015 mam wesele ale trzeba szukać za wczas.
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajny materiał.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na bogato
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam ostatnio w polski HH wjeżdżam
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrz ile tam luzu między autami. By się ścisnęli to by było tylko 99 km korku.
  13. No ja więcej w NL siedzę ale jak jestem to w GRD codziennie czasem jestem hehe a w okolicy w takim kolorze jak moja to tylko sedana widziałem to prawdopodobnie to byłem ja hehe.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzn jak. da rady samemu czy cos trzeba grzebac?
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ajjj to d*pa. a nie da rady tego jakos przerobic?
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe a dzwonila z 50 razy ale ja twardo nie odbieralem bo po co. wysluchiwac hehe pany symphony z usa normalnie bedzie smigac?
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe moja wydala tyle samo co ja na tunel dzis to i tak wyszlem lepiej bo nie dosc ze tyle samo my wydali to ja jeszcze wczoraj porzadzil
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    troszke wiecej wydala ale co się nie robi dla swietego spokoju
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    my wypili litra i poszli bo braklo i sie jeszcze polało jak dowiózł 2 kuzyn ale to byl zly pomysl bo musialem jechac dzisiaj po tunel do Opola i nie dosc ze moja miala wkurwa na mnie fest to musialem ja prosic zeby kierowala bo ja na bombie jeszcze hehe ale poszla na zakupki sobie i jej przeszlo
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze że już jutro kuzyn idzie do roboty bo coraz to więcej wypijamy i bardziej świrujemy he dzisiaj zapodalem sobie tunel 2 din. gdzie dostane w dobrej cenie kosz? macie jakies namiary?
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taa ja odżywam po wczorajszym. o 23 spierdoliliśmy z chaty z kuzynem że niby się przejść a o 5 wrócili. A dzisiaj nie dość że niewyspany, skacowany to jeszcze baba cały dzień pluła się jak uj.
  23. Gwint mam od czerwca. Ja w NL siedze, teraz na urlop przyjechałem tylko, a tam nie ma tak jak u nas śniegu po pas w zimie więc nie muszę kręcić do góry
  24. Dzięki. Czy ja wiem czy komfort spadł. Dla mnie jest bardzo wygodnie. Wiadomo auto nie płynie po dziurach tylko je czuć ale dla mnie jest dobrze. Tak posiada ale się tym jeszcze nie bawiłem bo jest wygodnie na tym co mam. Póki co ostatnio zamontowałem siłowniki z Audi A6 C6 660 N (4F9 827 552 C) + zielone sprężyny SZ 8010.20 x 032 Dzisiaj nabyłem nówkę tunel z B7 2 DIN 8E0 863 241 F (Dzięki Norka ) Byłem ostatnio opłacić auto i "cena rynkowa" mojej a4 wychodzi 16,400

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.