Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe Wladi robimy im na złość i zostawiamy fury jak są albo jeszcze wyżej
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łooo Pany co ja by tu dzisiaj nawrzucał. Otworzyłem folder z dawno nie słuchanymi nutkami. Jutro zabieram wszystko do auta.
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://www.youtube.com/watch?v=K2OJ3-Pckpo
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto pamięta?
  6. Gratki Pawle. Super A3. W twoich rękach napewno będzie wyglądać jeszcze lepiej.
  7. O komuś się podoba. Podpowiedzcie które podesłać.
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Ja mam Chorusa II i żeby śmigał mi BNS to w przejściówce takiej samej jak do RNS-E muszę w kostce B zmienić miejscami piny 5 i 7 oraz w kostce głównej złączyć piny 15 i 16 tak? A co z kodowaniem? Ma ktoś jakąś procedurę bo znalazłem tylko to. Podłanczamy VAG-a i wybieramy kanał 56 (radio) lub 37 (nawigacja) i łączymy się. Kodowanie i adaptacja. Czyli moje kodowanie by było takie? 0- cyfra stała 3- typ nadwozia A4 8E 0- diagnoza przednich gwizdków - aktywne 1- charakterystyka dźwięku - A4 8E 1- telefo/ telematyka- brak telefonu 1- Equipment 1- brak dodatkowego tunera 3- Equipment 2- zmieniarka CD Czyli: 0301113 ?
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- No i jeszcze to
  11. Jakby nie to że nie chcą gadać po angielsku szkopy to bym poszukał a nie mam zamiaru się uczyć niemieckiego Laki tylko się uparł i szprechać będzie hehe
  12. Kolejny. Nie moge skrecic nizej bo juz szuram podloga. Nagram filmik to zobaczycie jak ciezko jest miec glebe w NL. A mowia ze w PL nie ma zycia na glebie.
  13. Leżą w Polsce. Muszę je dać komuś do odmalowania odnowienia i w czerwcu dopiero wskoczą ---------- Post dopisany 20-04-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 18:16 ---------- Z nudów pojechałem płuknąć trochę auto z syfu i pstrykłem jakieś fotki ale nic ciekawego. A tak się prezentuje narazie radyjko które wg mnie gra lepiej niż ori radio no i nie muszę się bawić z płytami. Może nie wygląda za ładnie ale podświetlenie w rzeczywistości jest identyczne jak ori audi i się dobrze komponuje. I jeszcze filmik hehe. Co to z nudów człowiek zrobi.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam AWX i mam czarną
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie mogę znaleźć tematu o przejściu z BNS na RNS-E. Podrzuci ktoś?
  16. Ok poszukam. Dzięki Ja jeszcze mam Chorus'a , nie RNS-E a już mam wszystko kupione prócz radia. A nim je kupie to troszkę pewnie minie he to sobie wrzucę BNS na jakiś czas.
  17. Super środeczek. Tylko zazdrościć.
  18. Eksperci czy kostki, wejścia z tyłu radia w RNS-E i BNS są takie same? Bo może nim kupię RNS-E wsadzę BNS, a już mam wszystkie kable i nie wiem czy muszę kupować inne przejściówki czy są takie same jak do RNS-E.
  19. No i się wyebałem z wrażenia. I jak cię tu nie nienawidzić?
  20. Widać lubią cię tam.
  21. No to skoro tyle styka to chyba kupię tą pod tapicerkę. Koszt nie duży a jak coś to sobie może kiedyś zmienię jak się odwidzi.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto sprzedaje przekaźniki do klimatronika z b7 żeby działało podgrzewanie szyby?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.