Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. A i podrzuć dane na maila do przelewu [email protected]
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No bardzo mądrzy kierowcy.
  3. O kierwa to dawaj karbon będzie + 5 KM ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- +5 na koło oczywiście hahaha
  4. Ullalaaa jaki wypas hehe. Raczej czarny choć heble są żółte, ale nie wiadomo ile tak zostaną jak je zobaczę na żywo hehe. Czarne będą najbardziej uniwersalne raczej.
  5. Byle do piątku było.
  6. Kodowanie modułu komfortu Wybieramy opcję CODING 07 (aby aktywować dane funkcje dodajemy do siebie poniższe wartości i ich sumę zapisujemy jako kodowanie sterownika): +16 – blokada zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (zamek odblokuje się automatycznie po zwolnieniu poniżej 5km/h) +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) Czyli od swojej wartości w kodowaniu żeby się nie zamykały drzwi musisz odjąć 32 i zapisać. Tu masz temacik możesz poczytać: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/index3.html#post1381094
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolorystyka. Uj mnie strzeli. Brat odebrał heble od lakiernika. Oby to było tylko foto lipne bo jak faktycznie tak wyglądają te zaciski to mnie ro***bie. Patrzcie i płaczcie. Co za patafian.
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe spoko mam czas do piątku więc luzik, ale musi być afera jakaś. Dzień bez spiny to dzień stracony
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    He dokładnie. Wczoraj zamówiłem graty a dzisiaj dalej ich nie ma. Danych nie ma. Zgłaszam to
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oszukista miałeś podesłać dane.
  11. Dev robimy deal?
  12. No to to rezanko. W takiej cenie. Szacun.
  13. Ok biorę przewody i płyn. Daj dane do przelewu na maila. [email protected]
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe kierwa mi domin powiedział ze dopiero w poniedziałek wyśle bnsa. Napewno coś kreci. Już go smaruje w temacie hahaha
  15. Aha i czy 1L płynu hamulcowego starczy mi żeby wymienić odrazu przy wymianie. ATE Typ 200 DOT 4 odrazu posiadasz i tez po wiela
  16. Posiadasz i w jakiej cenie przewody w oplocie do B6. Robię swapa na heble z S4 B6.
  17. Na fona uderzaj. Ja w sumie też szukam przewodów w oplocie
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe PL czy NL to nie problem
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja sprawdzałem, ale akurat było ok ale nie zaszkodzi sprawdzić wg mnie.
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierwa budzą człowieka o 12 rano.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PW.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie wie ktoś coś o tanim BNS'ie
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem graty, sam się zastanawiałem nad kupnem kilku części ale odpuściłem bo muszę naprawić motocykl i troszkę plany się zmieniły. A BNS'a wrzucić chcę bo mam już wszystkie graty a na RNS'a w obecnej sytuacji mnie nie stać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.