Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Podziękował Lecę dalej działać. Potem może jak znajdę chwilę się pochwalę
-
B6 DIVISION
To sie domyslilem ze do masy a na drugim jest F6.
-
B6 DIVISION
Mam ten przekaxnik zeby grzala tylna szyba bo klimatronik mam z b7. Tylko gdzie to podlaczyc teraz mam?
-
B6 DIVISION
Panowie mam klimatronik z b7, przekaznik 53 z dwoma kablami. jak mam to sobie podlaczyc teraz?
-
B6 DIVISION
O w mordę dopiero wstałem. Suszi jama że szok. Trzeba iść coś w aucie porobić bo jak to mówią. Na kaca najlepsza praca.
-
B6 DIVISION
Gra i buczy. Trzeba tylko popiołkę 2din i klasa. Kierwa wypiłem 4 piwa i się ssanie włączyło a tu nikogo nie ma do picia.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ehh nawet spać się nie chce.- B6 DIVISION
A mi sie nudzi kuwa pojechałbym gdzies zjadl cos nail sie piwka ale nie ma z kim.- B6 DIVISION
Kuwa zjadłby jakiego fast fooda- B6 DIVISION
Te 0,25 to dwa lyki i nie ma a jeszcze jak chce sie pic to juz calkiem- B6 DIVISION
Hehe ja się w NL nauczyłem brać kratami bo zawsze brakuje przez te ich małe butelki- B6 DIVISION
Popatrz ile boisk jest w NL ile szkółek piłkarskich. W każdej wieścinie czasem po kilka a boisk to w piz*ziec.- B6 DIVISION
No ba Ale 5 gol i to jaki- B6 DIVISION
No jadą ładnie. Holendrzy to pewnie szczą w gacie po pubach- B6 DIVISION
Całą drogę jechałem 130 żeby spokojnie na jednym baku dojechać ale około 50 km od granicy PL nie wytrzymałem i stanąłem zatankować do pełna jeszcze niemieckiego paliwa hehe i o dziwo załapał za pierwszym strzałem to już uhahany wrzuciłem tempomat na 150 i do samego domu zleciało moment- B6 DIVISION
Siemka w Polsce Dzisiaj już mały serwis był od razu hehe. Zmiana rozrusznika. Kupiłem używkę za całe 53 zł i śmiga. Stary dam do regeneracji i będzie na awaryjną sytuacje- B6 DIVISION
Gratki. Moto fajna sprawa ale trzeba z głową hehe coś o tym wiem Dzisiaj a4 mnie całkiem rozwaliła. Nie pali odrazu tylko muszę z 10 razy przekręcić kluczyk nim we końcu zaskoczy rozrusznik. Panowie co myślicie kupić używkę czy po regeneracji? Czy jedynie nówka.- B6 DIVISION
O tej właśnie mówiłem. A przełącznik to chodzi ci o taki jak pod tym pierwszym od lewej przełaczniku jest? audi A4 B6 B7 włącznik świateł IDEALNY orginał (4285605459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B6 DIVISION
Znalazłem samą popiołkę za 40 ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- Ramkę mam ok potrzebuje popiołkę bo będę zmieniał 1din na 2 din i chcę żeby się ładnie komponowało- B6 DIVISION
O podziękował. Jest kilka.- B6 DIVISION
Pany nie wadzi komuś popiołka 2din "rybia łuska"?- Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
"Jakoś Państwo taką nerwową atmosferę wprowadzacie." Gość jest mocny. Max 3 lata i 5000 zł. Masakra- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No teraz środeczek prima sort.- B6 DIVISION
Ja mam niecałe 1100 km Przez NL mam ok 180 km więc przepisówka cały czas, a w PL to ok 220 km to się leci jak się podoba bo już swój kraj, swoje miśki i nie trzeba w razie czego płacić mandatu na miejscu hehe. Lekko ponad 600 km jest przez DE i jak jest 120 to lece 120 przepisówa ale jak nie ma ograniczenia to pogonie czasem 180 a tak to 130-140 spokojnie bez pośpiechu w sumie też przepisowo hehe. No chyba że jadę na weekend w jakiejś sprawie i nie ma czasu to się ciśnie non stop to przed granicą PL jeszcze muszę dolać bo wciągnie troszkę. ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- Ogólnie bym powiedział że ta nasza forumowa szukajka troszkę niedomaga - B6 DIVISION