Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Byłem dzisiaj w serwisie po wyjmaki do rnsa i pan odrazu powiedział że to są akcesoria montażowe i tego nie sprzedają. Jak wyjechałem mu z nr i że normalnie to można kupić zaczerwienił się, kazał podać nr, sprawdził i zamówił mi komplet 4 szt. Komplet 4 szt ma nr: 8E0 051 530
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka to ja mam
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykły soul. I popielniczke 2 din rybia luska hehe ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- W ostatni tydz zawsze wszystko się sra i trzeba na już wszystko szukać
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elita boczek drzwi kierowcy soul na już potrzebuje ma ktoś?
  5. Ooo super. Dzięki wielkie jutro zakoduje.
  6. Link w podanym poście nie śmiga. Ma ktoś jakieś listy jakie wartości mają poszczególne rozmiary kół?
  7. Bo się nie otwiera w b6 mechanicznie zamek od kierowcy tak jak w starych golfach tylko wszystko elektryka. ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Dobra narazie po output tests wywalił jeden błąd i elektryka działa. 1 Fault Found: 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - -
  8. Zrobiłem test wyjść i wszystko ok było. Tylko jak zdjąć boczek teraz? Ale słychać w drzwiach jak ten mechanizm chodzi. ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Jedyny sposób to chyba rozciąć boczek bo inaczej się nie dostanie do środka drzwi. ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- Rozjebałem boczek i jakoś otworzyłem drzwi. Sprawdziłem trzy zamki które mam i zawsze był inny efekt. Narazie założyłem zamek nowy chinol i tak. Działa zamek niby ok ale nie działa elektryka drzwi i takie błedy mk wywalił: VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 959 433 BA Component and/or Version: Komfortgerát TA7 1310 Software Coding: 06976 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: 8E1959801B Tőrsteuer.FS BRM 0002 Additional Info: 8E1959802B Tőrsteuer.BF BRM 0002 4 Faults Found: 00956 - Key 2 35-10 - - - Intermittent 01559 - Drivers Door 61-00 - Won't De-Safe 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-00 - Electric Circuit Failure 01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48) 27-00 - Implausible Signal 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - -
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dostaje sie do auta normalnie przez reszte drzwi. Zamek od kierowcy sie tylko zacial i nie idzie otworzyc. Jakos musze sciagnac boczek zeby sie do niego dostac tylko jak?
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale problem w tym że drzwi są zamkniete i nie chcą sie otworzyc. Musze sie do zamka jakos dostac. Z owartymi drzwiami to z palcem w d*pie umie to zrobic hehe
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema spece. Jak ro***bać boczek drzwi kierowcy tak żeby nic oprócz niego nie uszkodzić?
  12. Tak wszystko w drzwiach działa ale nie chcą się otworzyć po tym jak zamknę je centralką. Do póki nie zamknąłem centralką zamykałem i otwierałem normalnie. Zamknąłem i nie chcą się otworzyć. Reszta drzwi działa bez problemu wchodzę do auta ale od pasażera.
  13. Aha to lecę do auta zobaczyć czy z tym się łączy. Elektrykę mam tylko z przodu. Za 5 min będę. ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- Zero błędów.
  14. Właśnie raczej nie a nawet nie wiem w którym miejscu się znajduje. I wiązki nie mam jak sprawdzić bo drzwi sie nie otwierają a boczek jest założony.
  15. Niecały rok temu miałem wszystkie kable lutowane na nowo bo już się przecierały i głośniki świrowały to poszły wszystkie na nowo. ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- NO i jest problem bo nie idzie drzwi otworzyć też teraz. Zamknęły się i d*pa. Odłączyłem aku na noc może coś sie zresetuje jak to jakiś błąd czy coś. Może coś to da. Z rana lecę do auta i jak się nie otworzy to się załamie.
  16. Podłączę się pod temat. Chciałem wymienić zamek drzwi kierowcy bo zapadka czasem nie odbijała. Kupiłem jakiegoś chińczyka na allegro, założyłem i działał do czasu jak zamknąłem auto na centralny. Drzwi nie chciały się otworzyć. Wszystkie inne się otwierały prócz kierowcy. W końcu po kilku próbach się otworzyły. Wykręciłem zamek, sprawdziłem na sucho, działał. Włożyłem do auta i to samo. Do póki nie użyłem centralki drzwi się otwierały i zamykały normalnie. Myślę jakiś syf. Kupiłem ori używkę. Na sucho działa. Zamontowałem do auta gra. Zamknąłem centralką d*pa. Drzwi nie otworzę. Podpiąłem vaga żeby sprawdzić błędy ale vag nie łączy się z centralką 35. Z wszystkim innym normalnie a z tym nie. Zamek działa w środku słychać, widać, bolce czy linka normalnie idą ale nie zwalania się zapadka zamka. Na sucho chodziło ok puki nie użyło się centralki. Co to może być, co mam robić? Mam dość.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kable miałem jakiś rok temu wszystkie lutowane. Chciałem wymienić zamek bo stary nie odbijał i czasem musiałem palcem zapadkę poprawić i o. Byłem teraz w aucie i vag nie łączy się wogóle z centralnym. Wszystko jest ok ale z centralką nie łączy. Mam dość. Co to k**wa może być.
  18. No Krzysztof czekam bo tam się coś działo z tyłu.
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ratunku. Kupiłem nowy zamek drzwi i na sucho działał ok a jak założyłem nie zwalnia zapadki. Raz na 10 razy się uda otworzyć drzwi. Nie mam jak podpiąć kabla bo się coś nie łączy a nie wiem czy to wina zamka czy tylko jakiś błąd po odłączeniu wyskoczył czy co. Macie jakieś pomysły co by to mogło być?
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś zamek drzwi kierowcy na już? Mój się zjepsuł i d*pa auto w garażu bo nie zamykają się drzwi.
  21. Trzeba przycisnąć ten guzik na wskaźniku przed przekręceniem zapłonu to nie będzie już pipkać. Tu masz fajny filmik.
  22. Dzięki panowie. Troszkę się też pozmieniało ale nie miałem czasu zapodać nic. W tyg coś ogarnę. Narazie jedna fotka ---------- Post dopisany 05-07-2014 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 12:20 ---------- Aktualizacja troszkę spóźniona ale nie było kiedy 23.06.14 r. - nowy olej Motul + filtr Mann - nowy płyn hamulcowy ATE Typ 200 - nowe przewody hamulcowe w oplocie stalowym HEL - kompletne hamulce z S4 B6 wraz z osłonami - RNS-E Hamowanie nieporównywalne z ori heblami. Polecam każdemu taką zmianę. Lakiernik się nie popisał no i nakleił naklejki na blaszki odwrotnie, ale ogólnie nie jest tragicznie.
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu akurat wrzuciłeś kiere 3r a poduszkę pod 4r. Więc by nie pasowało. Szukam jakiejś taniochy co by narazie wrzucić bo gałka i guziki od rns daleko i źle się przełącza hehe
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka panowie nie słyszał ktoś coś o jakiejś multi kierce w super cenie Może być zajechana skórka kiedyś się obszyje tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.