Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
O takie by mnie się zdały tylko czarne
-
Audi do ślubu
Panowie w czerwcu mam wesele i szukam ladnej audi z opolskiego lub bliskich okolic. Slub odbedzie sie w okolicach Grodkowa, Nysy. Prosze o jakies namiary kontakty. ☺
-
B6 DIVISION
Pany potrzeuje pilnie ile i jakich spinek jest pod osłone silnika w 1.9.
-
B6 DIVISION
Nawet na otwory śrub nie pasuje. Jest niecały cm różnicy. Jakaś lipa
-
B6 DIVISION
jeden rodzaj ,dzielą się tylko na 1din i 2din ,tunel rozumiem masz 2din Tak tunel 2din ale nie gra to ze soba cos.
-
B6 DIVISION
Kierwa kupiłem popiołkę 2din i nie pasuje na otwory śrub i jakby jest za głęboka bo odstaje. Są jakieś różne rodzaje ich?
-
B6 DIVISION
Hahaha ty to jesteś prze uj
-
B6 DIVISION
Trzeba zapamiętać hehe Pany kto ma kompletne bose do sprzedania albo gdzieś widział. Mam wolnych kilka stów, ostatni tydz urlopu i tak mi wpadło do głowy
-
B6 DIVISION
Przyznam szczerze że ja miałem rok czasu ledy za 5zł z pierwszego motoryzacyjnego jaki się napotkał po drodze i było ok aż powiedziały papa więc trzeba coś wrzucić bo przegląd się zbliża hehe ale ok dzięki za radę obczaję to. U mnie nie ma kontroli żarówek więc o to się nie martwię. Chcę tylko żeby dobrze świeciło i było dobrej jakości. Znalazłem na Allegro. Nie są tanie rzeczy hehe. Ale chyba zaryzykuję.
-
B6 DIVISION
Panowie ponawiam. Jakiś sprawdzony sprzedawca ledów w postoje i do wnętrza auta jest na allegro czy na forum?
-
B6 DIVISION
Panowie u kogo kupić ledy w postoje i do środka auta?
-
B6 DIVISION
Pany kto chce kupić? http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/90/10/48/4790104802
-
B6 DIVISION
Hahaha miazga jak się to czyta.
-
B6 DIVISION
Panowie muszę wymienić linkę od maski i teraz pytanie. Czy jak połączę starą linkę z nową to przeciągnę ją normalnie czy muszę usunąć starą i dopiero jakoś nową zamontować. Kto ogarniał?
-
B6 DIVISION
Pany powiedzcie mi jak wymienić teraz linkę od maski?
-
B6 DIVISION
Maska otworzona, płyn dolany, palec rozebany jest ok. Lecimy do serwisu po nową linkę uchwyt i też po te gumy pod osłonę jadę bo już się rozsypują.
-
B6 DIVISION
Haha jasne. Ok linka nr 8E1823531D a uchwyt 8E1823533B Kurde bo jak próbuję otworzyć maskę to rączka już jest na maksa a maska ni uja nie otwiera się a jakiś czas temu to coraz ciężej się otwierała. Jak na złość zepsuło się jak płyn do sprysków się skończył a na drodze ciapa.
-
B6 DIVISION
Łookej będę jutro próbował. A jak się ułamie to wiem kto mi zasponsoruje nowy grill hahaha
-
B6 DIVISION
Panowie jak awaryjnie otworzyć maskę? tylko kanał i długi pręt czy da rady jakoś inaczej?
-
B6 DIVISION
Miało być dziś spokojne na lajcie tylko browar a poszło tego dobrze że zimno to przez drogę do domu od szwagra mnie trochę przetrzepało. Jutro a praktycznie dizś znów się zapowiadają manewry z watachą a zaraz sylwek. Nie daje rady już. Pany ile można wołać za lampke podsufitki pod diody?
-
Co to za wydech Avantgarde
Ja jak miałem A3 8L to na słupkach drzwi i klapie miałem loga avantgarde takie jak te na tłumiku u ciebie i na wycieraczkach i też nic nie mogłem znaleźć na ten temat ciekawego. Jedynie to że jakaś firma modyfikowała Audi i dawała swoje części i oznaczenia wszędzie.
-
B6 DIVISION
YC ma dużo fajnych kawałków. Ten teledysk jest hardcorowy miazga
-
B6 DIVISION
Panie ja to już męczę w aucie od kilku tyg to też dobre
-
B6 DIVISION
Józek nie za dużo cię w tym kalendarzu
-
B6 DIVISION
Hehe bo nie mam lapka i żeby zakodowoać musze podjechać do kumpla i nie chce mieć niespodzianki po drodze jak mi poducha wywali w pysk